40' Lamine Yamal
51'
51' Ilkay Gundogan
70'
70' Sergi Roberto za Andreas Christensen
70'
70' Fermin Lopez za Pedri
76'
76' Ferran Torres za Robert Lewandowski
90'
90' Raphinha
90'
90'
90' Oriol Romeu za Ilkay Gundogan
57'

57' Jon Aramburu
64'

64' Jon Pacheco
70'

70' Kieran Tierney za Jon Pacheco
70'

70' Takefusa Kubo za Sheraldo Becker
70'

70' Ander Barrenetxea za Jon Aramburu
79'

79' Arsen Zakharyan za Brais Mendez
79'

79' Alvaro Odriozola za Hamari Traore
90'

90' Mikel Oyarzabal

Relacja z meczu FC Barcelona - Real Sociedad

22:59

Koniec meczu. Barcelona wygrała 2:0 i jest nowym liderem La Liga. Gole zdobyli Yamal i Raphinha z rzutu karnego.

90  + 5'

Zmiana w Barcelonie. Romeu wchodzi za Gundogana.

90  + 4'

Żółte kartki dla Odriozoli za rękę w polu karnym i Raphinhy za zdjęcie koszulki po zdobyciu gola.

22:55

Raphinha i 2:0!!!!!!!!!!!!!!

90  + 2'

Rzut karny dla Barcelony! Po analizie VAR sędzia podyktował jedenastkę.

90

Sędzia doliczył cztery minuty.

89

- Bardzo mi szkoda Lewandowskiego. Facet wkłada wiele wysiłku w szukanie okazji do zdobycia gola, ale ciężko ją znaleźć, ponieważ nikt w Barcelonie nie gra dla niego, w przeciwieństwie do Bayernu - pisze dziennikarz Sane Malang.

87

Lewandowski, gdy schodził, nie wyglądał na szczęśliwego.

85

Piękna, koronkowa akcja Barcelony, ale Yamal na ósmym metrze zamiast strzelać, uwikłał się w drybling.

83

Raphinha strzelał mocno prawą nogą, ale wysoko nad bramką.

82

Świetne podanie do Cancelo, ten był sam przed bramkarzem, chciał podać do Ferrana Torresa, ale Cancelo uprzedził obrońca i wybił piłkę na rzut rożny.

81

Rosjanin Zakharyan strzelał z 22 metrów z wolnego, ale zbyt lekko i ter Stegen pewnie obronił.

79

Dwie zmiany w Sociedad. Odriozola i Zakharyan wchodzą za Traore i Mendeza.

77

Ależ mógł mieć wejście Torres! Po kilku sekundach pobycia na boisku, strzelał z 15 metrów, ale świetnie obronił Remiro.

76

Zmiana w Barcelonie. Za Lewandowskiego wszedł Ferran Torres.

76

Vitor Roque znów nie dostanie swoich minut, bo za chwilę wejdzie, ale Ferran Torres. Jego dni w klubie są chyba policzone. Tutaj więcej o jego odejściu.

75

Strzał Fermina Lopeza z 20 metrów zablokowany.

73

Kubo uderzył mocno z prawego skrzydła, ale dobrze obronił ter Stegen.

69

Zmiany w obu drużynach. Za Pedriego i Christensea weszli Sergi Roberto i Fermin Lopez. W drużynie gości Kubo, Tierney i Barrenetxea weszli za Pacheco, Beckera i Arramburu.

67

Co za szansa Sociedad! Źle wyprowadził piłkę Gundogan, goście ją przejęli, Brais Mendez z łatwością minął Cubarsiego, strzelił z dwunastu metrów, ale tuż obok słupka! Ter Stegen nawet nie interweniował, tylko bezradnie odprowadził piłkę wzrokiem.

65

Piękny strzał Raphiny z ok. 30 metrów, ale dobrze broni bramkarz!

64

Pacheco z żółtą kartką.

62

W tabeli live FC Barcelona jest nowym wiceliderem La Liga.

61

Strzał Traore z 16 metrów zablokowany.

60

Rozgrzewa się kilku piłkarzy obu drużyn. Wkrótce możemy spodziewać się zmian.

57

Żółta kartka dla Aramburu.

56

Kto jest na ławce Barcelony? Alonso, Araujo, Fort, Felix, Lopez, Sergi Roberto, Romeu, Torres i Vitor Roque.

55

Na razie bez przysłowiowych grzmotów w tej części.

52

Przerwa w grze, bo leży Le Normand.

51

Żołta kartka dla Gundogana. Nie zagra w następnym meczu - na wyjeździe z Almerią.

49

Raphinha strzelał z ok. 30 metrów, ale nad poprzeczką.

48

Tak padł gol dla Barcelony. Cudownie akcję rozpoczął Lewandowski!

47

Raphinha już szarżował w polu karnym, ale uprzedził go obrońca.

47

W przerwie bez zmian w składach.

46

Początek drugiej połowy!

21:50

Koniec I połowy. Na razie Barcelona prowadzi 1:0 po golu Yamala. Całą akcję pięknie rozpoczął Robert Lewandowski.

45

Yamal dośrodkował do Lewandowskiego, ale ten nie sięgnął piłki głową.

45

Lewandowski wbiegł w pole karne, naciskany przez obrońcę, podał na 11 metr, ale niecelnie.

43

Becker i mogło być 1:1. Napastnik Sociedad strzelił z 11 metrów obok słupka.

41

Jak padła bramka? W środku pola piłkę przejął Lewandowski, który atakowany przez rywali podał cudownie do Gundogana, ten odegrał do Yamala, który strzelił lewą nogą z 15 metrów w długi róg!

40

GOOOOOOOOOOL  DLA BARCELONY!!!! YAMAL!!!!

38

Najlepsza szansa Barcelony w I połowie. Raphinha strzelił z ponad 20 metrów, ale trafił w słupek, dobijał Gundogan z jedenastu metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

37

Barcelona na razie bez błysku. Brakuje większej ilości dobrych akcji ofensywnych.

35

Le Normand próbował przelobować ter Stegena z 30 metrów. Oddał jednak fatalny strzał, który bramkarz Barcelony złapał pewnie w ręce.

33

W tabeli live Barcelona jest wciąż za Gironą, na trzecim miejscu.

31

Lewandowski dostał podanie na jedenasty metr, strzelił głową, ale piłka po głowie Le Normanda zmieniła lot i pewnie ją złapał bramkarz.

30

Teraz dobry pressing gości, odebrana piłka, ale Raphinha wślizgiem ją odzyskał na 20 metrze przed bramką Barcelony.

30

Zbyt mocne dalekie podanie Cubarsiego do wychodzącego na sytuację sam na sam z bramkarzem - Yamalem.

28

Dobry pressing Barcelony, Raphinha odebrał piłkę, a po chwili fatalnie podał.

26

Piękna akcja Yamala z Gundoganem, młody piłkarz miał pilkę na lewej nodze na piątym metrze, ale wybił mu ją obrońca.

24

W odpowiedz Gundogan uprzedzony na 20 metrze, a byłby w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

22

Becker zdobywa gola, ale sędzia pokazuje, że był spalony! Barcelonie się upiekło.

22

Oyarazabal w kontrze fatalnie strzelił z 20 metrów - wysoko nad poprzeczką.

21

Indywidulana akcja Raphinhy, minął rywala, ale z końcowej linii źle podał na 11 metr.

20

Na razie bez goli, ale wątpimy by tak się mecz zakończył.

19

ter Stegen świetnie broni w sytuacji sam na sam, ale i tak był faul na Cubarsim.

15

Yamal w kontrze źle podał w pole karne. Nie wiedzieć czemu, bardzo nieśmiało na obieg szedł mu Kounde.

14

Christensen ma kolejny raz problem z przyjęciem piłki w środku pola. Teraz faulował, ale nie dostał żółtej kartki. Jest na pewno jednak na cenzurowanym u sędziego.

12

Niedokładne podanie do Lewandowskiego, który został uprzedzony przez obrońcę.

10

Wyrównane pierwsze 10 minut. Na razie bez 100 proc. sytuacji.

7

Niezły początek meczu, to może być atrakcyjny pojedynek.

5

Goście mogli objąć prowadzenie. Po błędzie obrony gospodarzy - Sheraldo Becker strzelił lewą nogą z ostrego kąta, ale wysoko nad poprzeczką.

3

Yamal uderzył bardzo niecelnie zza pola karnego.

2

Dobra akcja Barcelony, ale Raphinha niedokładnie podał na ósmy metr do Lewandowskiego. Tylko rzut rożny.

1

1

Przed meczem minuta ciszy dla argentyńskiego piłkarza i trenera FC Barcelony - Cesara Luisa Menottiego.

20:50

W I rundzie Real Sociedad przegrał u siebie z Barceloną 0:1. Gola zdobył Araujo w 92. minucie.

20:50

A tak wygląda zestawienie Realu Sociedad.

20:49

Tak wygląda skład Barcelony.

20:49

Lewandowski zagra w pierwszym składzie. Polak ma jeszcze szansę na koronę króla strzelców. Ma 17 goli, trzy mniej od lidera - Dovbyka.