26' Jakub Moder
35'

35' Karlo Muhar
61'
61' Jarosław Niezgoda za Luis Rocha
63'
63' Arvydas Novikovas
74'
74' Maciej Rosołek za Luquinhas
76'
76' Maciej Rosołek
80'
80' Walerian Gwilia za Jose Kante
55'

55' Darko Jevtić
73'

73' Jakub Kamiński za Kamil Jóźwiak
74'

74' Joao Amaral za Darko Jevtić
80'

80' Paweł Tomczyk za Karlo Muhar

Relacja z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań

90  + 3'

Koniec meczu! Legia Warszawa wygrywa z Lechem Poznań 2:1!

90  + 2'

Rzut rożny dla Lecha. Van der Hart uderzał głową, ale piłka poleciała daleko od bramki Majeckiego.

90  + 2'

Van der Hart kapitalnie broni strzał Niezgody, a Antolić trafia w boczną siatkę.

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy meczu.

89

Tomczyk oddaje strzał, piłka odbiła się od jednego z zawodników Legii. Rzut rożny.

88

Amaral uderza z woleja sprzed pola karnego, ale pewnie broni Majecki.

86

Dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale obrońcy pewnie wybijają piłkę na rzut rożny.

83

Legioniści utrzymują się przy piłce, nie dając gościom okazji do zagrożenia bramki Majeckiego.

80

Ostatnia zmiana w Lechu. Muhar został zmieniony przez Tomczyka.

80

Puchacz uderza sprzed pola karnego, ale Wieteska blokuje strzał.

79

Gwilia wchodzi na boisko za Kante.

76

Dośrodkowanie w pole karne, Rosołek kapitalnie opanował piłkę, po czym pokonał van der Harta. Ależ debiut, ależ wejście!

76

Ależ debiut Rosołka! Gol i Legia na prowadzeniu!

74

Rosołek za Luquinhasa w Legii.

73

Dwie zmiany w Lechu: Kamiński za Jóźwiaka, za Jevticia wchodzi Amaral.

71

Lech wychodził z atakiem, ale Luquinhas odebrał piłkę Jevticiowi.

68

Dośrodkowanie w pole karne, Kante uderza głową, ale obok bramki.

66

Niezgoda oddał strzał sprzed pola karnego, ale wysoko ponad bramką.

65

Lech chciał szybko odpowiedzieć, ale Jóźwiak zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

63

Szybka akcja Legii, Niezgoda pogubił się w polu karnym, jeden z obrońców Lecha próbował wybić piłkę, ale ta spadła pod nogi Novykovasa, który pewnie strzelił do pustej bramki.

63

Mamy remis! Novykovas i gol dla Legii!

62

Lechici wychodzili z kontrą, ale Lewczuk kapitalnie wślizgiem zatrzymał atak gości.

61

Niezgoda zmienia Luisa Rochę.

60

Piłka spadła pod nogi Martinsa, potężny strzał sprzed pola karnego, ale van der Hart kapitalnie broni.

58

Kante uderzał głową, ale wysoko ponad bramką.

55

Przerzut piłki na prawe skrzydło, dośrodkowanie, Gytkjaer lekko musnął piłkę, ta trafiła do Jevticia, który nie był atakowany przez nikogo i płaskim strzałem przy słupku wyprowadził gości na prowadzenie.

55

Bramka dla Lecha! Darko Jevtić!

52

Zbyt mocne dośrodkowanie Jóźwiaka, żaden z lechitów nie sięgnął piłki.

50

Wszołek oddaje strzał z pola karnego, ale van der Hart pewnie broni.

50

Dwie akcje Legii, ale obrońcy Lecha bardzo dobrze radzą sobie z powstrzymaniem gospodarzy.

48

Niecelny strzał Jevticia sprzed pola karnego.

46

Wracamy do gry!

45

Sporo walki w środku pola. Znacznie lepsze okazje mieli piłkarze Legii, jednak nie są w stanie zamienić ich na gola.

45

Koniec pierwszej połowy!

44

Novykovas zmarnował kolejną okazję. Znalazł się w sytuacji sam na sam z van der Hartem, ale jeden z obrońców Lecha w ostatnim momencie wybił piłkę.

43

Gumny faulowany przez Novykovasa w polu karnym Lecha.

42

Martins faulowany na własnej połowie przez Jóźwiaka.

40

Niecelne uderzenie. Piłka minęła bramkę van der Harta.

39

Faulowany Luquinhas przed polem karnym Lecha. Dobra okazja dla legionistów.

36

Piłkarze Lecha wybijają piłkę po rzucie rożnym, a Novykovas został trafiony piłką po wślizgu jednego z obrońców. Od bramki zacznie van der Hart.

36

Kante oddaje strzał na bramkę Lecha, ale piłka odbija się od obrońców. Będzie rzut rożny.

35

Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Muhar ukarany za faul na Jose Kante.

33

Dobra akcja Lecha, Jóźwiak otrzymał prostopadłe podanie w polu karnym, próbował odgrywać, ale Majecki wyszedł z bramki i wybił piłkę.

30

Kapitalna interwencja Majeckiego! Gytkjaer oddał strzał z najbliższej odległości, ale fenomenalnie broni bramkarz Legii.

26

Moder ukarany żółtą kartką.

25

Świetny strzał Martinsa! Zawodnik Legii oddał strzał sprzed pola karnego, w okolice okienka, ale kapitalnie broni van der Hart.

23

Ależ akcja, ależ pudło! Jose Kante minął Crnomarkovicia, znalazł się w sytuacji sam na sam z van der Hartem, ale fatalnie spudłował z najbliższej odległości.

20

Kante uderza na bramkę van der Harta, ale piłka odbija się od jednego z obrońców Lecha.

16

Kante uderzał na bramkę Lecha, ale van der Hart broni jego strzał.

14
14

Groźny strzał Jevticia, ale piłka minęła słupek bramki Majeckiego.

13

Jevtić faulowany tuż przed polem karnym.

12

Szybka odpowiedź Lecha, ale zabrakło tylko strzału. Jóźwiak wywalczył rzut rożny.

11

Ależ akcja Legii! Znakomite rozegraniu na prawym skrzydle, seria kilku podań z pierwszej piłki, po czym Kante zmarnował całą akcję, nieczysto trafiająć w piłkę w polu karnym.

9

Jóźwiak wywalczył rzut z auto w pobliżu narożnika boiska.

7

Faulowany Rocha na połowie Lecha.

6

Jevtić uderzył z rzutu wolnego, ale bardzo niecelnie.

4

Agresywnie rozpoczęła Legia to spotkanie. Już w 4. minucie obaj boczni obrońcy mają żółte kartki, po tym, gdy Rocha faulował Jóźwiaka.

2

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony boiska, zaskoczyło kompletnie legionistów. Na szczęście dla nich, sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

2

Karbownik już w 2. minucie dostaje żółtą kartkę za faul na lewym skrzydle.

2

Pierwsza akcja Legii, zmarnowana przez złe dośrodkowanie z lewej strony.

1

Rozpoczynamy mecz!

17:29

Lech walczy o przełamanie serii 5 porażek z rzędu przy Łazienkowskiej.

17:28

Kibice Legii przygotowali oprawę na mecz z Lechem Poznań.