33' Wilfred Ndidi
26'

26' Mahir Emreli
27'

27' Filip Mladenović
39'

39' Filip Mladenović
61'
61' Luke Thomas
62'
62' Kiernan Dewsbury-Hall za Boubakary Soumare
62'
62' Ayoze Perez za James Maddison
85'
85' Marc Albrighton za Ademola Lookman
85'
85' Kelechi Iheanacho za Patson Daka
89'
89' Marc Albrighton
46'

46' Mateusz Hołownia za Mattias Johansson
48'

48' Mateusz Wieteska
71'

71' Jurgen Celhaka za Andre Martins
71'

71' Kacper Skibicki za Filip Mladenović
78'

78' Szymon Włodarczyk za Mahir Emreli
78'

78' Tomas Pekhart za Luquinhas
87'

87' Artur Jędrzejczyk

Relacja z meczu Leicester City - Legia Warszawa

90  + 4'

Dziękujemy za relację!

90  + 4'

Koniec meczu! Legia przegrywa 1:3, a wszystkie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie.

90  + 4'

Ostatni rzut rożny w tym meczu dla Legii.

90  + 3'

Obrońcy Leicester bez trudu wybijają piłkę.

90  + 2'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Legii.

90  + 2'

Miszta wyszedł z bramki i przejął podanie do Pereza.

90

Jeszcze jedna akcja Legii, ale od bramki zacznie Schmeichel.

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90

Ostre starcie w polu karnym Leicester. Muci leży na murawie, sędzia faulu nie widział, będzie rzut rożny.

88

Dewsbury-Hall uderzył sprzed pola karnego, ale niecelnie. Od bramki zacznie Miszta.

87

Sędzia po chwili wrócił do całej akcji i ukarał żółtą kartką, ale... Jędrzejczyka.

85

Wieteska ma mnóstwo szczęścia. Ma już żółtą kartkę, faulował Barnesa, ale sędzia na szczęście dla niego, nie ukarał go po raz drugi.

80

Nieudane zagranie piłkarzy Leicester. Od bramki zacznie Miszta.

77

Miszta przejmuje piłkę po zagraniu Ndidiego.

75

Niewiele się zmienia na murawie. Piłkarze Leicester wymieniają podania, bez większych prób kolejnych ataków.

72

Kilka ataków ze strony piłkarzy Leicester i ponownie chwila spokoju.

69

A to nadal nie koniec ataków Leicester! Barnes miał jeszcze jedną okazję, ale piłka minimalnie minęła bramkę Miszty!

68

Jeszcze jedna okazja Barnesa, ale Miszta kapitalnie broni!

67

Barnes wbiegł z piłką w pole karne, ale jego uderzenie zostaje zablokowane.

63

Dwie zmiany w Leicester. Soumare i Maddison zeszli z boiska, na boisku pojawili się Perez i Dewsbury-Hall.

61

Żółta kartka dla Thomasa za faul na Mucim.

60

Dobre dośrodkowanie z lewego skrzydła, Lookman próbował przyjąć piłkę, ale ta trafiła prosto w ręce Miszty.

58

Emreli huknął sprzed pola karnego. Wysoko nad bramką Schmeichela.

56

Miszta pewnie łapie piłkę po uderzeniu rywali.

55

Tempo spotkania znacznie spadło po przerwie.

53

Luquinhas faulowany w środku pola.

50

Miszta przejął piłkę po niedokładnym zagraniu piłkarzy Leicester.

48

Żółta kartka dla Wieteski.

47

Groźna akcja Leicester. Miszta pewnie broni jednak strzał Barnesa.

46

Wracamy do gry po przerwie!

45

Legia do przerwy przegrywa 1:3, po bramkach Daki, Maddisona i Ndidiego. Dla Legii gola zdobył Mladenović.

45

Koniec pierwszej połowy!

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45

Kolejna świetna okazja dla Leicester, ale Barnes nie trafił czysto w piłkę.

44

Potężne pudło Mladenovicia po próbie strzału.

42

Castagne wybija piłkę sprzed linii bramkowej. Kolejny faul - tym razem Legia będzie dośrodkowywać piłkę spod linii bocznej.

42

To mógł być gol dla Legii! Muci uprzedził Schmeichela, wyłożył piłkę w kierunku Mladenovicia, ale obrońcy Leicester zdołali wybić piłkę. Będzie jednak rzut rożny.

41

Slisz faulowany w strefie środkowej boiska. Rzut wolny dla Legii.

39

Mladenović ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią.

38

Dośrodkowanie w pole karne Leicester, ale Schmeichel bez trudu broni bardzo słabe uderzenie głową Emreliego.

35

Leicester nie przestaje atakować. Kolejny rzut rożny.

33

Dośrodkowanie na 4. metr, Miszta nie wyskoczył do piłki, Ndidi z najbliższej odległości pokonuje bramkarza Legii.

33

NDIDI POKONUJE MISZTĘ! 3:1 dla Leicester!

33

Jędrzejczyk zablokował wrzutkę Barnesa. Będzie rzut rożny.

31

Bardzo groźne uderzenie Mladenovicia. Piłka otarła się o obrońcę, będzie rzut rożny.

30

Akcja Legii. Ribeiro uderzył na bramkę Schmeichela, ale za słabo, by zaskoczyć duńskiego bramkarza.

29

Słabe dośrodkowanie i Miszta bez trudu przejmuje piłkę.

28

Barnes faulowany na połowie Legii. Będzie rzut wolny dla Leicester.

26

Schmeichel obronił strzał Emreliego, ale do piłki dopadł Mladenović, który skierował ją do pustej bramki.

26

BRAMKA DLA LEGII!

26

Ndidi podniósł rękę przy dośrodkowaniu Ribeiro, trafiła w nią piłka i sędzia nie miał wątpliwości, że musi podyktować rzut karny.

26

RZUT KARNY DLA LEGII!

25

Obrońcy Leicester wybijają piłkę, ale pozostają przy niej piłkarze Legii.

25

Legia ruszyła z atakiem i wywalczyła rzut rożny.

23

Zamieszanie w polu karnym Legii. Piłkę przejmuje Miszta.

23

Kolejna akcja Leicester, ale obrońcy Legii wybijają piłkę. Będzie rzut rożny.

21

Maddison miał mnóstwo miejsca w polu karnym, minął jednego z obrońców, obrócił się z piłką i huknął nie do obrony na bramkę Miszty.

21

Maddison i jest 2:0!

20

Cała seria strzałów na bramkę Miszty, ale obrońcy Legii zablokowali wszystkie próby. Piłkarze Leicester nadal jednak przy piłce.

19

Bardzo dobre dośrodkowanie, ale żaden z piłkarzy Legii nie sięgnął piłki.

19

Faulowany Ribeiro przed polem karnym Leicester. Dobra okazja dla Legii na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

17

Luquinhas wywalczył rzut rożny dla Legii. Ale obrońcy Leicester bez trudu wybili piłkę.

16

Kolejne straty piłkarzy Legii na własnej połowie.

13

Piłkarze Leicester błyskawicznie przejmują piłkę. I jednocześnie kontrolę nad grą.

11

Wydawało się, że piłkarze Legii wybiją piłkę, ale Barnes wysunął nogę, piłka odbiła się od obrońców i trafiła do Daki, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

11

Leicester już prowadzi! Wielkie zamieszanie i bramka Daki!

9

Daka fauluje Wieteskę na połowie Legii.

7

Obrońcy Legii wybijają piłkę z pola karnego. Ale nadal jest ona w posiadaniu piłkarzy Leicester.

6

Dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale Wieteska wybija piłkę na rzut rożny.

5

Długie podanie, ale zbyt długie, by Daka mógł dojść do piłki.

3

Obrońcy Legii wybijają piłkę z pola karnego, ale dalej trwała akcja Leicester. Z linii pola karnego uderzał Maddison, ale ponad bramką Miszty.

2

Johansson przerywa akcję Leicester. Będzie pierwszy rzut rożny.

1

Pierwszy celny strzał w meczu. Slisz uderzył sprzed pola karnego, ale Schmiechel pewnie broni.