Kanada
Kanada

Relacja z meczu Poland-Canada - Poland-Canada

13:41

Koniec meczu! Polacy wygrywają bardzo pewnie z Kanadą 3:0 do 16, 18 i 16. Mecz trochę bez historii, pod pełną kontrolą drużyny Grbicia.

13:41

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 24:16. Cooper skutecznie z drugiej linii. Druga piłka meczowa.

13:40

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 24:15. Poręba świetnie ze środka i piłka meczowa.

13:40

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 23:15. Autowy blok Polaków.

13:40

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 23:14. Cooper psuje zagrywkę. Dwa punkty Polaków od wygrania meczu.

13:39

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 22:14. Prosty błąd Fornala przy przebiciu piłki. Wcześniej świetnie nogą odbił piłkę Kaczmarek.

13:39

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 22:13. Walsh psuje zagrywkę.

13:38

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 21:13. Cooper skutecznie w kontrze z lewego ataku.

13:38

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 21:12. Kwolek nie skończył ataku po świetnej obronie Popiwczaka. Szkoda.

13:37

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 21:11. Kaczmarek skończył atak w kontrze, a w kolejnej akcji dobrze Kłos ze środka.

13:36

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 18:11. Eshenko myli się w polu serwisowym.

13:36

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 17:11. Cooper znów skuteczny z lewego skrzydła.

13:36

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 17:9. Dobry atak Fornala z pajpa.

13:34

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 16:9. Skuteczny atak Fornala, a po chwili blok Poręby. Czas dla Kanady.

13:32

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 13:9. W odpowiedzi Eshenko odpowiada ze środka.

13:32

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 13:8. Kolejny dobry atak Poręby ze środka. Udane wejście środkowego.

13:29

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 12:6. Przerwa techniczna i pewne prowadzenie Polaków.

13:26

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 10:4. Kwolek kończy atak po prostej.

13:26

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 9:4. Cooper skończył atak z wysokiej piłki.

13:25

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 9:3. Dwie dobre zagrywki Poręby. Kanadyjczycy rozbici.

13:24

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 8:3. Kaczmarek i Kłos kończą akcje w kontrach.

13:24

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 6:3. Tak wyglądają statystyki drugiej partii.

13:23

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 5:2. Świetny serwis Fornala! Piłka w trybunach po odbiciu rywala.

13:22

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 4:2. Najdłuższa akcja meczu, którą wygrywają Polacy!

13:20

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 3:2. Fornal obija blok rywali. Kanadyjczycy wzięli challenge, czy rzeczywiście było dotknięcie piłki blokiem. Udany challenge.

13:20

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 3:1. Poręba znów skutecznie ze środka.

13:19

Polska - Kanada 25:16, 25:18, 2:0. Kwolek świetnie w obronie, a Poręba mocno i skutecznie w kontrze. Obaj pojawili się od początku trzeciego seta.

13:18

Początek trzeciego seta!

13:14

Polacy prowadzą z Kanadą już 2:0 w setach. Drugą partię wygrali 25:18, a zakończył ją atakiem ze środka Karol Kłos.

13:14

Polska - Kanada 25:16, 24:18. Semeniuk psuje zagrywkę.

13:14

Polska - Kanada 25:16, 24:17. Piłka setowa dla Polaków.

13:13

Polska - Kanada 25:16, 23:17. Elser obija polski blok.

13:12

Polska - Kanada 25:16, 22:16. Kurek, który zastąpił Kaczmarka, obija blok Kanadyjczyków.

13:12

Polska - Kanada 25:16, 21:16. Autowa zagrywka Kochanowskiego.

13:12

Polska - Kanada 25:16, 21:15. Kochanowski skutecznie ze środka. Dobrze rozegrał Łomacz.

13:11

Polska - Kanada 25:16, 20:15. Fornal wściekły, bo zepsuł lekką zagrywkę.

13:10

Polska - Kanada 25:16, 19:14. Hofer pomylił się z zagrywki, a po chwili to samo zrobił Kaczmarek.

13:10

Polska - Kanada 25:16, 18:13. As Hofera.

13:09

Polska - Kanada 25:16, 18:12. Bieniek pojawił się na zagrywce za Kłosa, ale trafił w siatkę.

13:08

Polska - Kanada 25:16, 18:11. Fornal kończy atak, ale i tak sędziowie odgwizdali dotknięcie siatki.

13:08

Polska - Kanada 25:16, 17:11. Dwa z rzędu punkty Kanadyjczyków.

13:07

Polska - Kanada 25:16, 17:9. Kaczmarek kończy atak z prawego skrzydła. Tym razem plas.

13:06

Polska - Kanada 25:16, 16:9. Semeniuk kończy atak z prawego skrzydła.

13:05

Polska - Kanada 25:16, 15:8. Dwa z rzędu fatalne błędy Kanadyjczyków w przyjęciu.

13:04

Polska - Kanada 25:16, 13:8. Fornal świetnie w kontrze kiwa. - Trochę w stylu Dawida Murka - mówi komennator TVP 1.

13:01

Polska - Kanada 25:16, 12:8. Kaczmarek znów nie do zatrzymania z prawego ataku. Przerwa techniczna.

13:01

Polska - Kanada 25:16, 11:7. Kłos czujnie z przechodzącej piłki.

13:00

Polska - Kanada 25:16, 10:7. Kochanowski skutecznie w kontrze.

13:00

Polska - Kanada 25:16, 9:7. Autowa zagrywka Fornala.

12:59

Polska - Kanada 25:16, 9:6. Kapitalny plas Kaczmarka w kontrze.

12:58

Polska - Kanada 25:16, 8:6. Kaczmarek kończy z prawego ataku, a chwilę później świetny blok Polaków.8

12:58

Polska - Kanada 25:16, 6:6. Kanadyjczycy kończą kontrakt ze środka.

12:57

Polska - Kanada 25:16, 6:5. Dobry blok Polaków w kontrze.

12:56

Polska - Kanada 25:16, 4:4. Skuteczna kontra Kanadyjczyków.

12:56

Polska - Kanada 25:16, 4:3. Kochanowski myli się w kontrze ze środka.

12:55

Polska - Kanada 25:16, 4:2. Semeniuk skutecznie w kontrze. Najpierw ten sam zawodnik obronił piłkę.

12:55

Polska - Kanada 25:16, 3:2. Skuteczny atak Fornala z lewego ataku.

12:55

Polska - Kanada 25:16, 2:2. Dobry blok Kłosa, a po chwili skuteczny atak Elsera.

12:54

Polska - Kanada 25:16, 1:1. Jeśli chodzi o skuteczność w ataku w pierwszym secie, to jest przepaść - 74 - 38 proc na korzyść Polaków.

12:53

Początek drugiego seta!

12:50

Polacy bardzo pewnie wygrywają pierwszego seta 25:16. Byli zdecydowanie lepsi od rywali. Od stanu 8:10 zdobyli 4 punkty z rzędu, a potem mieli serię sześciu punktów z rzędu od 14:12.

12:49

Polska - Kanada 24:15. Skuteczny atak Kaczmarka po prostej i piłka setowa.

12:47

Polska - Kanada 22:13. Semeniuk kończy atak z lewego skrzydła.

12:46

Polska - Kanada 20:12. Kapitalna seria Kaczmarka na zagrywce. Nie zagrywa bardzo mocno, ale sprawia kłopoty rywalom, którzy mylą się w ataku. Szósty z rzędu punkt Polaków.

12:44

Polska - Kanada 19:12. Autowy atak Kanadyjczyków. Piąty z rzędu punkt Polaków.

12:43

Polska - Kanada 18:12. Dwa błędy z rzędu Kanadyjczyków - najpierw przekroczenie linii, a potem złe rozegranie.

12:42

Polska - Kanada 16:12. Kochanowski kończy atak ze środka w kontrze. Czas dla Kanady.

12:41

Polska - Kanada 15:12. Fornal kapitalnie w kontrze kiwnął.

12:41

Polska - Kanada 14:12. Fornal przedziera się z lewego ataku przez podwójny blok rywali.

12:40

Polska - Kanada 13:11. Po przerwie technicznej autowy serwis Semeniuka. Kanadyjczycy też jednak się mylą w polu serwisowym.

12:38

Polska - Kanada 12:10. Kłos skutecznie w kontrze obija blok. Czwarty z rzędu punkt biało-czerwonych.

12:38

Polska - Kanada 11:10. Kolejna dobra zagrywka Semeniuka i skuteczny blok Polaków.

12:37

Polska - Kanada 10:10. Kłos skutecznie ze środka.

12:36

Polska - Kanada 8:10. Na razie nasi rywale są skuteczni w ataku.

12:35

Polska - Kanada 7:9. Autowy serwis Kochanowskiego, a po chwili skuteczna kontra Kanadyjczyków.

12:35

Polska - Kanada 7:7. Kaczmarek z prawego skrzydła obija blok Kanadyjczyków.

12:34

Polska - Kanada 6:7. As serwisowy Walsha, a po chwili zablokowany Fornal z pajpa. Kanada na prowadzeniu.

12:34

Polska - Kanada 6:4. Dwa ataki ze środka - najpierw Kanadyjczycy, a potem Kochanowski.

12:33

Polska - Kanada 5:3. Wreszcie skuteczny atak Kaczmarka z prawej skrzydła.

12:32

Polska - Kanada 4:2. Nieudana zagrywka Semeniuka, a po chwili świetny jego atak z pajpa.

12:31

Polska - Kanada 3:1. Świetny blok Polaków i już na początku dwupunktowe prowadzenie.

12:31

Początek meczu!

12:29

Skład Polaków: Janusz, Kaczmarek, Kochanowski, Kłos, Fornal, Semeniuk, Popiwczak (libero).

12:28

W składzie Polaków w ataku zagra nie Kurek, a Kaczmarek.

12:25

Za chwilę prezentacja drużyn.

12:19

Inne dzisiejsze mecze Ligi Narodów: Argentyna - Słowenia, Serbia - Brazylia i USA - Iran. W nocy o godz. 5 Niemcy zmierzą się z Holandią.

12:16

Polacy wygrali z: Argentyną, Bułgarią i Brazylią po 3:0, Francją 3:1 i przegrali z Włochami 1:3.

12:15

Kanada w Lidze Narodów przegrała z Niemcami, Francją i Włochami po 0:3 i wygrała z Bułgarią 3:2 i Australią 3:1.

12:15

Kanada jest na 13. miejscu z 5 punktami.

12:14

Polacy po pięciu kolejkach zajmują czwarte miejsce. Mają 12 punktów. Mają jednak jeden mecz rozegrany mniej od prowadzącej Francji (15 punktów).

12:12

Dzień dobry. Zapraszamy Państwa na relację na żywo z meczu 6. kolejki Ligi Narodów: Polska - Kanada.