Szczegóły konkursu skoków Puchar Świata (Titisee-Neustadt)
Puchar Świata
Kwalifikacje piątek 09.12.2022, godzina 10:00
1. seria piątek 09.12.2022, godzina 11:45
2. seria piątek 09.12.2022, godzina 12:55
Puchar Świata (Titisee-Neustadt) (K-142)
Wyniki kwalifikacji Puchar Świata (Titisee-Neustadt)
1
Dawid Kubacki
Polska
2
Halvor Egner Granerud
Norwegia
3
Anze Lanisek
Słowenia
4
Timi Zajc
Słowenia
5
Manuel Fettner
Austria
6
Bendik Heggli
Norwegia
7
Piotr Żyła
Polska
8
Ryoyu Kobayashi
Japonia
9
Lovro Kos
Słowenia
10
Karl Geiger
Niemcy
11
Naoki Nakamura
Japonia
12
Niko Kytoesaho
Finlandia
13
Stephan Leyhe
Niemcy
13
Stefan Kraft
Austria
15
Daniel Andre Tande
Norwegia
16
Peter Prevc
Słowenia
17
Constantin Schmid
Niemcy
17
Michael Hayboeck
Austria
19
Daniel Tschofenig
Austria
20
Paweł Wąsek
Polska
21
Pius Paschke
Niemcy
22
Marius Lindvik
Norwegia
23
Ziga Jelar
Słowenia
24
Johann Andre Forfang
Norwegia
25
Markus Mueller
Austria
26
Markus Eisenbichler
Niemcy
27
Alex Insam
Włochy
28
Kamil Stoch
Polska
29
Andreas Wellinger
Niemcy
30
Giovanni Bresadola
Włochy
31
Ren Nikaido
Japonia
32
Robert Johansson
Norwegia
33
Aleksander Zniszczoł
Polska
34
Antti Aalto
Finlandia
34
Philipp Aschenwald
Austria
36
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
37
Kristoffer Sundal
Norwegia
38
Yukiya Sato
Japonia
39
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
39
Jakub Wolny
Polska
41
Artti Aigro
Estonia
42
Decker Dean
USA
43
Keiichi Sato
Japonia
44
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
45
Francesco Cecon
Włochy
46
Sabirżan Muminow
Kazachstan
47
Jan Hoerl
Austria
48
Eetu Nousiainen
Finlandia
49
Władimir Zografski
Bułgaria
50
Tomasz Pilch
Polska
51
Dominik Peter
Szwajcaria
52
Domen Prevc
Słowenia
53
Vilho Palosaari
Finlandia
54
Casey Larson
USA
55
Killian Peier
Szwajcaria
56
Kevin Maltsev
Estonia
57
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
58
Danil Vassilyev
Kazachstan
59
Daniel Cacina
Rumunia
60
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
61
Junshiro Kobayashi
Japonia
62
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
63
Radek Rydl
Czechy
64
Yevhen Marusiak
Ukraina
Kwalifikacje odwołane
Przepraszamy, brak danych. Lista startowa konkursu skoków Puchar Świata (Titisee-Neustadt)
1
Decker Dean
USA
2
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
3
Eetu Nousiainen
Finlandia
4
Francesco Cecon
Włochy
5
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
6
Keiichi Sato
Japonia
7
Jakub Wolny
Polska
8
Alex Insam
Włochy
9
Markus Mueller
Austria
10
Aleksander Zniszczol
Polska
11
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
12
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
13
Ren Nikaido
Japonia
14
Artti Aigro
Estonia
15
Antti Aalto
Finlandia
16
Niko Kytoesaho
Finlandia
17
Ziga Jelar
Słowenia
18
Tomasz Pilch
Polska
19
Stephan Leyhe
Niemcy
20
Bendik Heggli
Norwegia
21
Yukiya Sato
Japonia
22
Vladimir Zografski
Bułgaria
23
Kristoffer Sundal
Norwegia
24
Lovro Kos
Słowenia
25
Constantin Schmid
Niemcy
26
Pawel Wasek
Polska
27
Ryoyu Kobayashi
Japonia
28
Karl Geiger
Niemcy
29
Timi Zajc
Słowenia
30
Michael Hayboeck
Austria
31
Kamil Stoch
Polska
32
Philipp Aschenwald
Austria
33
Giovanni Bresadola
Włochy
34
Jan Hoerl
Austria
35
Peter Prevc
Słowenia
36
Andreas Wellinger
Niemcy
37
Robert Johansson
Norwegia
38
Markus Eisenbichler
Niemcy
39
Johann Andre Forfang
Norwegia
40
Pius Paschke
Niemcy
41
Naoki Nakamura
Japonia
42
Daniel Andre Tande
Norwegia
43
Daniel Tschofenig
Austria
44
Marius Lindvik
Norwegia
45
Manuel Fettner
Austria
46
Piotr Zyla
Polska
47
Halvor Egner Granerud
Norwegia
48
Anze Lanisek
Słowenia
49
Stefan Kraft
Austria
50
Dawid Kubacki
Polska
Klasyfikacja zawodników
1
Halvor Egner Granerud
Norwegia
2128
2
Stefan Kraft
Austria
1790
3
Anze Lanisek
Słowenia
1679
4
Dawid Kubacki
Polska
1592
5
Ryoyu Kobayashi
Japonia
1065
6
Piotr Żyła
Polska
984
7
Andreas Wellinger
Niemcy
902
8
Timi Zajc
Słowenia
853
9
Daniel Tschofenig
Austria
851
10
Manuel Fettner
Austria
755
11
Karl Geiger
Niemcy
736
12
Michael Hayboeck
Austria
688
13
Jan Hoerl
Austria
639
14
Kamil Stoch
Polska
608
15
Markus Eisenbichler
Niemcy
607
16
Johann Andre Forfang
Norwegia
574
17
Ziga Jelar
Słowenia
498
18
Domen Prevc
Słowenia
449
19
Daniel Andre Tande
Norwegia
449
20
Marius Lindvik
Norwegia
393
21
Robert Johansson
Norwegia
387
22
Lovro Kos
Słowenia
309
23
Constantin Schmid
Niemcy
280
24
Naoki Nakamura
Japonia
275
25
Peter Prevc
Słowenia
274
26
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
270
27
Kristoffer Sundal
Norwegia
246
28
Stephan Leyhe
Niemcy
231
29
Clemens Aigner
Austria
227
30
Philipp Raimund
Niemcy
218
31
Paweł Wąsek
Polska
190
32
Aleksander Zniszczoł
Polska
181
33
Giovanni Bresadola
Włochy
170
34
Philipp Aschenwald
Austria
168
35
Pius Paschke
Niemcy
168
36
Bendik Heggli
Norwegia
85
37
Niko Kytoesaho
Finlandia
77
38
Antti Aalto
Finlandia
69
39
Władimir Zografski
Bułgaria
63
40
Justin Lisso
Niemcy
60
41
Clemens Leitner
Austria
59
42
Rok Masle
Słowenia
51
43
Ren Nikaido
Japonia
49
44
Jan Habdas
Polska
48
45
Dominik Peter
Szwajcaria
44
46
Alex Insam
Włochy
40
47
Simon Ammann
Szwajcaria
38
48
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
35
49
Artti Aigro
Estonia
33
50
Tomasz Pilch
Polska
30
51
Zak Mogel
Słowenia
29
52
Jonas Schuster
Austria
26
53
Sondre Ringen
Norwegia
24
54
Yevhen Marusiak
Ukraina
21
55
Yukiya Sato
Japonia
21
56
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
19
57
Kacper Juroszek
Polska
18
58
Benjamin Oestvold
Norwegia
17
59
Eric Belshaw
USA
17
60
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
16
61
Maximilian Steiner
Austria
16
62
Eetu Nousiainen
Finlandia
15
63
Remo Imhof
Szwajcaria
14
64
Junshiro Kobayashi
Japonia
14
65
Keiichi Sato
Japonia
14
66
Casey Larson
USA
13
67
Vilho Palosaari
Finlandia
13
68
Maksim Bartolj
Słowenia
11
69
Roman Koudelka
Czechy
11
70
Fredrik Eirinsoenn Villumstad
Norwegia
10
71
Felix Hoffmann
Niemcy
10
72
Markus Mueller
Austria
8
73
Markus Rupitsch
Austria
7
74
Decker Dean
USA
6
75
Killian Peier
Szwajcaria
6
76
Andrew Urlaub
USA
5
76
Matija Vidic
Słowenia
5
78
Anders Fannemel
Norwegia
4
78
Stefan Hula
Polska
4
78
Maciej Kot
Polska
4
81
Maximilian Ortner
Austria
3
82
Danil Vassilyev
Kazachstan
2
82
Taku Takeuchi
Japonia
2
82
Daniel Cacina
Rumunia
2
85
Kevin Maltsev
Estonia
1
85
Ulrich Wohlgenannt
Austria
1
85
Radek Rydl
Czechy
1
Wyniki konkursu skoków Puchar Świata (Titisee-Neustadt)
1
Anze Lanisek
Słowenia
2
Dawid Kubacki
Polska
3
Karl Geiger
Niemcy
4
Michael Hayboeck
Austria
5
Halvor Egner Granerud
Norwegia
6
Piotr Żyła
Polska
7
Constantin Schmid
Niemcy
8
Stefan Kraft
Austria
9
Manuel Fettner
Austria
10
Ryoyu Kobayashi
Japonia
11
Bendik Heggli
Norwegia
12
Timi Zajc
Słowenia
13
Robert Johansson
Norwegia
14
Paweł Wąsek
Polska
15
Stephan Leyhe
Niemcy
16
Ziga Jelar
Słowenia
17
Johann Andre Forfang
Norwegia
18
Daniel Andre Tande
Norwegia
19
Naoki Nakamura
Japonia
20
Antti Aalto
Finlandia
21
Markus Eisenbichler
Niemcy
22
Pius Paschke
Niemcy
23
Daniel Tschofenig
Austria
24
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
25
Kristoffer Sundal
Norwegia
26
Niko Kytoesaho
Finlandia
27
Markus Mueller
Austria
28
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
29
Aleksander Zniszczoł
Polska
30
Władimir Zografski
Bułgaria