40' Karol Danielak
45'

45' Patryk Janasik
48'
48' Piotr Żemło (sam.)
63'
63' Michał Rzuchowski
72'

72' Szymon Skrzypczak
81'

81' Jaroslaw Czernysz

Relacja z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole

90  + 3'

Koniec spotkania. 4:3 dla Podbeskidzia!

90  + 3'

Trochę nerwów pod koniec, ale nikt Podbeskidziu już tego nie zabierze! Wygrywają i awansują do ekstraklasy!

90  + 1'

Niecelny strzał Rakowskiego. Kibice śpiewają "Awans jest nasz!"

90

Trzy minuty doliczonego czasu gry. Trzy minuty i Podbeskidzie awansuje do ekstraklasy!

90

Kolejny rzut rożny dla opolan niewykorzystany.

88

Blisko gola Odra! Strzał zza pola karnego po rzucie rożnym obok lewego słupka!

87

Żółta kartka dla zawodnika Odry. Ukarany Niziołek.

84

Rakowski wchodzi na boisko za Nowaka - ostatnia zmiana u gospodarzy.

83

Poprzeczka! A mogło być już 5:3 dla Podbeskidzia!

83

Rzut rożny dla Podbeskidzia, piłka odbita od zawodnika Odry.

82

Gol Czernysza powoduje, że Podbeskidzie będzie się teraz denerwowało wynikiem.

81

GOOOOOOOOOL! 4:3! Robi się niebezpiecznie! Odra blisko remisu!

80

Żółta kartka dla Karola Danielaka. Zmiana u gospodarzy: za Roginicia wchodzi Biliński.

78

Do głosu znów dochodzi Podbeskidzie, ale Odra nie pozwala gospodarzom na oddanie strzału.

74

Za ciosem próbowali iść goście. Niecelny strzał Czernysza!

73

Do bramki Polacka trafił Szymon Skrzypczak!

73

GOOOOOOOOOL! 4:2! Jest jeszczze jeden gol dla Odry!

70

Spalony przy groźnej akcji Podbeskidzia w polu karnym.

70

Zmiana w Podbeskidziu:schodzi Sopoćko, a na boisku pojawia się Laskowski.

67

Kolejna szansa dla gospodarzy, ale dośrodkowanie z prawego skrzydła zostało zablokowane.

63

Podbeskidzie coraz bliżej awansu, który zapewniłby im nawet remis z drużyną z Opola!

63

Roginić podaje do Rzuchowskiego w pole karne i Podbeskidzie ma już trzy gole przewagi nad Odrą!

62

GOOOOOOOL! 4:1 dla Podbeskidzia!

60

Piłka szybko wybita poza pole karne po zbyt krótkiej wrzutce.

59

Rzut wolny dla Odry na wysokości pola karnego Podbeskidzia. Faulował Jaroch.

58

Zmiany w Odrze: za Piecha wchodzi Skrzypczak., a w miejsce Boneckiego pojawia się Mikinić.

56

Rzut wolny dla Odry, długa wrzutka, ale piłkę łapie bez trudu Polacek.

54

Podbeskidzie z długim rozegraniem rzutu rożnego, akcja przekombinowana i po dośrodkowaniu piłka wychodzi poza linię końcową.

53

Podbeskidzie znów ze strzałem w polu karnym, ale dobrze wybronili się w tej akcji goście.

48

Samobójcza bramka Łukasza Żemły, który niefortunnie wybija piłkę spod nóg Spoćki w polu karnym, a piłka wpada do bramki.

48

GOOOOOOOOOOOOL! 3:1! Podbeskidzie podwyższa prowadzenie!

47

Faul blisko linii bocznej boiska. Przewinił Rzuchowski, rzut wolny dla Odry blisko własnej połowy boiska.

46

Zmiana w Odrze: za Błanika wchodzi Czernysz. Podbeskidzie wznowiło grę od środka!

45

Piłkarze wracają na murawę, za chwilę początek II połowy.

45

Koniec pierwszej połowy, do przerwy 2:1 dla Podbeskidzia! Przypomnijmy, że do awansu do ekstraklasy gospodarzom wystarczy remis.

44

Janasik uderza z prawej strony boiska i świetnie zawinął piłkę w prawy róg bramki! Odra zaczyna odrabiać straty!

44

GOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1! Co za bramka dla Odry!

44

Z rzutu rożnego nie udało się zagrozić, ale chwilę później opolanie aż dwukrotnie blokowali gospodarzy przy próbach wejścia w pole karne.

44

Kostrzycki wybija piłkę na rzut rożny dla Podbeskidzia po groźnej wrzutce.

42

Długie zagranie w pole karne zawodników z Bielska-Białej, ale piłki nie dostał Czyżycki.

40

Karol Danielak dostał podanie w polu karnym po wykonaniu autu, obrócił się z piłką i na wślizgu uderzył na bramkę! Podbeskidzie coraz bliżej Ekstraklasy!

40

GOOOOOOOL! 2:0 dla gospodarzy!

38

Odra próbuje odpowiedzieć, ale niecelne dośrodkowanie w polu karnym wyłapuje Polacek.

36

Jaroch przepchnął się z piłką, odegrał do Rzuchowskiego, a ten oddał mu piłkę. Jaroch uderzył i mamy 1:0 dla gospodarzy.

36

GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Podbeskidzia!

35

Dwie akcje Podbeskidzia: najpierw wrzutka bez strzału, a następnie niebezpieczne zagranie przy próbie uderzenia i rzut wolny dla gości.

34

Zmarnowana szansa Odry. Zagranie w pole karne po szybkiej wymianie piłki i najszybszy był Polacek, który pewnie ją wyłapał.

31

Rzuchowski fauluje Błanika w środku pola. Odra próbowała stworzyć szybki atak po rzucie wolnym, ale akcję wstrzymali obrońcy Podbeskidzia.

31

Odpowiedź Podbeskidzia: Akcja lewą stroną boiska, odegranie do Sopoćki i kolejny niecelny strzał zawodnika Podbeskidzia.

29

Spalony po bramce Odry! Krzysztof Janus dostał piłkę od Błanika, który według sędziego był wysunięty przy poprzednim podaniu. Kontrowersyjna decyzja!

27

Groźna akcja Odry, dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale żaden z opolan nie oddał strzału, a piłkę zdołali wybić gospodarze.

26

Strzał po wejściu w pole karne z lewego skrzydła Sopoćki, ale piłka tylko dotoczyła się do Kuchty.

25

Faulowany Janus na prawym skrzydle boiska. Rzut wolny dla Odry.

23

Piłka wybita poza pole karne po wrzutce, drugie dośrodkowanie również nie przyniosło nic groźnego.

23

Rzut rożny dla Podbeskidzia, zablokowane dośrodkowanie z lewego skrzydła.

22

Rzut wolny i dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, gospodarze szybko wybijają piłkę.

20

Ręka w środku pola, Danielak zachował się jak siatkarz, odbijając piłkę po podaniu na lewe skrzydło. Wściekły sztab szkoleniowy Odry.

18

Strzał na bramkę Kuchty Jarocha, pewnie broni bramkarz Odry.

16

Sopoćko dostał piłkę na wolne pole od Roginicia i nie trafił do bramki. Podkręcił piłkę, ale strzał nie wpadł do bramki Kuchty.

12

Ostatecznie rzut wolny dla Podbeskidzia. Faul w polu karnym na Nowaku, a Żemło dostał żółtą kartkę.

12

Chaos po dośrodkowaniu. Pierwszy strzał obroniony, a następnie faul Żemły zdaniem sędziego. Piłka była w siatce po strzale jednego z zawodników Odry, ale bramka nie została uznana.

11

Faul Gacha niedaleko pola karnego Podbeskidzia. Rzut wolny dla Odry.

9

Janasik zgrywał w pole karne, ale żaden z graczy Odry nie umiał dojść do piłki i oddać strzału.

5

Roginić próbował uderzyć tuż zza pola karnego, ale obił tylko piłkę o zawodnika Odry.

2

Pierwsza sytuacja dla Podbeskidzia zakończona niecelnym strzałem.