Resovia
3'

3' Dawid Kubowicz
31'

31' Bartlomiej Wasiluk
90'
90' Bartłomiej Pawłowski
52'

52' Rafal Mikulec
61'

61' Paweł Wojciechowski

Relacja z meczu Widzew Łódź - Resovia

90

Niesamowity tydzień Resovii! Najpierw ograła ona u siebie Arkę Gdynia 4:1, teraz wygrywa w identycznym stosunku w Łodzi! To oznacza, że Widzew może jutro stracić drugie miejsce w tabeli I ligi, jeśli Arka Gdynia pokona u siebie pewną awansu do ekstraklasy Miedź Legnica.

90

Koniec spotkania! Widzew Łódź przegrywa z Resovią 1:4!

90

GOOOOOOOLLL!!! Wreszcie coś udało się gospodarzom! Bartłomiej Pawłowski zdobywa bramkę honorową.

88

Jeszcze uderza Letniowski, ale nie miał problemów z tym strzałem Pindroch.

85

Jeszcze jedna zmiana w Resovii. Schodzi Mikulec, który pojawił się na boisku w 6. minucie, a wchodzi Rębisz.

84

Teraz napomniany Terpiłowski (Widzew).

83

Gołębiowski uderza bardzo niecelnie z rzutu wolnego.

82

Żółta kartka dla Mikulca (Resovia).

81

Dziesięć minut do końca. Dwie zmiany w Widzewie: Zieliński i Gołębiowski za Lipskiego i Hanouska.

76

Dwie szanse dla Widzewa! Pindroch zatrzymuje najpierw Danielaka, a następnie Nowaka.

74

Strzał Pawłowskiego mija bramkę Pindrocha.

71

20 minut do końca, ale nie ma co ukrywać - wielkich emocji tu już nie będzie.

68

A JEDNAK NIE MA! Długa analiza VAR i ostatecznie piąty gol dla Resovii nie został uznany! W międzyczasie zmiana w Widzewie: Nowak w miejsce Kreuzrieglera.

65

GOOOOOOOOOOOOOL!!! 0:5! Damian Hilbrycht! Co tu się wyrabia?

64

Tak wyglądał czwarty gol dla gości.

64

Pindroch broni uderzenie Danielaka.

64

I Strózik (Resovia) melduje się na boisku, oglądając błyskawiczną żółtą kartkę.

63

Trzy zmiany w zespole Resovii: Wróbel, Strózik i Hilbrycht za Wojciechowskiego, Antonika i Mroza.

62

Tym razem pomylił się Kreuzriegler i Wojciechowski na raty pokonał Ravasa! Resovia gromi Widzew na jego stadionie!

61

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Paweł Wojciechowski na 0:4!

58

Tak wyglądał trzeci gol dla Resovii. Tymczasem już mogło być 0:4 gdyby nie świetna interwencja Ravasa!

56

Dwie zmiany u gospodarzy: Letniowski i Villanueva za Nunesa oraz Normanna Hansena.

55

Rzut wolny dla Widzewa z 25 metrów, ale Pawłowski uderza kiepściutko.

54

Koszmarny błąd Nunesa i rezerwowy Resovii pokonuje Navasa, strzelając trzeciego gola dla rzeszowian! W Gdyni znów zacierają ręce!

53

GOOOOOOOOOOOL!!! Niesamowite! 0:3! Rafał Mikulec!

50

Mocny, ale niecelny strzał Danielaka.

48

Spore zamieszanie w polu karnym Resovii, ale gospodarzom nie udało się oddać strzału. Od bramki Pindroch.

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania! Obie drużyny bez zmian.

45
45

Spore rozczarowanie w Łodzi, Resovia jest blisko wywiezienia trzech punktów po dwóch stałych fragmentach gry. Najpierw po rzucie rożnym trafił Kubowicz, następnie po rzucie wolnym Wasiluk i zespół z Rzeszowa jest o krok od sprawienia drugiej sensacji w przeciągu tygodnia.

45

Koniec pierwszej połowy! Widzew Łódź - Resovia 0:2.

45

Jeszcze żółta kartka dla Pawłowskiego (Widzew).

45

Dwie minuty doliczone przez sędziego Szczecha do pierwszej połowy.

44

Lipski uderza, ale obok bramki!

43

Żółtą kartką ukarany Soljić (Resovia).

43

Jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy, tym razem bliziutko linii pola karnego! Szansa na bramkę kontaktową.

41

Pawłowski uderza prosto w mur.

40

Rzut wolny dla Widzewa po faulu na Kunie. Około 30 metrów do bramki Pindrocha.

38

Tak wyglądały bramki dla Resovii w tym spotkaniu.

36

Lipski dośrodkowuje bardzo niecelnie.

35

Widzew zdobywa rzut rożny. Może tym razem gospodarze zagrożą bramce Pindrocha.

34

Resovia przed tygodniem rozbiła Arkę 4:1, dziś prowadzi w Łodzi z Widzewem 2:0. A przecież ten zespół przez dwa miesiące nie potrafił wygrać żadnego z ośmiu kolejnych spotkań!

32

Niesamowite rzeczy dzieją się w Łodzi. Bartłomiej Wasiluk tak jak Kupczak w Płocku i Starzyński w Radomiu! Jego uderzenie z rzutu wolnego odbija się od jednego z piłkarzy Widzewa i zaskakuje Henricha Navasa! 0:2!

31

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartłomiej Wasiluk!

30

Kolejne centry w pole karne Widzewa, kolejne interwencje defensywy gospodarzy. Rzeszowianie jeszcze wywalczają groźny rzut wolny. Do bramki około 23-25 metrów.

29

Po kontrataku gości jest rzut rożny dla Resovii.

27

Widzew osiągnął przewagę, teraz zablokowani zostali Terpiłowski, a następnie Normann Hansen.

24

Blisko Widzew! Po strzale Bartłomieja Pawłowskiego piłkę na słupek zdołał strącić Pindroch!

22

Kolejna centra w pole karne Danielaka, dobrze interweniuje Pindroch.

20

Jeszcze jeden korner dla Widzewa, piłka trafia do Nunesa, ale ten nie zdołał pokonać Pindrocha!

19

Hanousek zatrzymał groźną kontrę Resovii po stracie Lipskiego.

17

Rzut rożny z drugiej strony boiska, dla Widzewa. Kolejne dośrodkowania w pole karne gości są jednak wybijane przez defensorów Resovii.

15

Teraz jednak dobrze na przedpolu interweniuje Ravas.

14

Odpowiada Resovia. Najpierw niecelnie uderzył Mikulec, a po chwili zablokowany został Eizenchart. Rzut rożny, a wiemy już z tego spotkania, że to groźna broń gości.

12

Wreszcie jakiś strzał w wykonaniu gospodarzy. Z dalekiego dystansu spróbował szczęścia Lipski, ale nie trafił w bramkę.

9

Rzut rożny dla Widzewa. Po dośrodkowaniu Danielaka nie było jednak zagrożenia dla bramki Resovii.

6

Jest i zła informacja dla gości. Kontuzjowany Aleksander Komor nie może kontynuować gry. Zmienia go Rafał Mikulec.

4

Po dobrze rozegranym rzucie rożnym bramkę dla Resovii zdobywa strzałem z bliska Dawid Kubowicz! Widzew już musi odrabiać straty!

3

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dawid Kubowicz! Resovia prowadzi w Łodzi!

2

Goście zdobywają rzut rożny.

1

Rozpoczynamy mecz!

17:59

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

17:47
17:46

Sędzią spotkania będzie Łukasz Szczech z Mazowieckiego ZPN.

17:46

Rezerwowi Resovii: Łakota, Mikulec, Krasa, Hilbrycht, Wróbel, Ostrowski, Pietraszkiewicz, Rębisz, Strózik. Trener: Dawid Kroczek.

17:45

Skład Resovii: Pindroch - Jaroch, Kubowicz, Komor, Adamski - Soljić, Wasiluk - Antonik, Mróz, Eizenchart - Wojciechowski.

17:45

Rezerwowi Widzewa: Łytwynenko, Zieliński, Dejewski, Nowak, Gołębiowski, Letniowski, Karasek, Kita, Villanueva. Trener: Janusz Niedźwiedź.

17:44

Skład Widzewa: Ravas - Stępiński, Hanousek, Kreuzriegler - Danielak, Lipski, Kun, Nunes - Terpiłowski, Normann Hansen - Pawłowski.

17:43

Dzisiaj rywalem Widzewa będzie jedenasta w tabeli Resovia, która raczej nie zaliczy wiosny do udanych. Ledwie przed tygodniem rzeszowski zespół odniósł pierwsze od dwóch miesięcy i dziewięciu meczów zwycięstwo. Była to jednak wygrana bardzo ważna dla Widzewa, gdyż Resovia jako pierwsza drużyna wiosną ograła Arkę Gdynia i to aż 4:1.

17:37

Już tylko trzy kolejki pozostały do końca sezonu I ligi. Wiadomo już, że do ekstraklasy awansuje Miedź Legnica, ale o drugie miejsce walka może trwać do ostatnich sekund. Widzew Łódź, który dziś zagra u siebie z Resovią, ma dwa punkty przewagi nad trzecią Arką Gdynia, ale bardzo mocna wiosną Arka tylko czeka na potknięcie łodzian. Przy równej liczbie punktów to Arka będzie wyżej, więc Widzew nie może sobie pozwolić nawet na jakikolwiek remis. W grze o bezpośredni awans już praktycznie nie liczy się czwarta Korona Kielce, która wczoraj przegrała z Odra Opole 1:3 i wciąż traci do Widzewa cztery punkty, a dzisiaj ta strata może się jeszcze zwiększyć.

17:33

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 32. kolejki I ligi, w którym Widzew Łódź zmierzy się z Resovią. Początek spotkania o godzinie 18:00.