0
Bayern Monachium
Arminia Bielefeld
56'
56' Jamal Musiala za Leon Goretzka
65'
65' Lucas Hernandez
71'
71' Leroy Sane
72'
72' Serge Gnabry za Leroy Sane
90'
90' Niklas Suele za Lucas Hernandez
64'

64' Robin Hack za Patrick Wimmer
78'

78' Edimilson Fernandes za Sebastian Vasiliadis
78'

78' Nathan De Medina za Andres Andrade
78'

78' Bryan Lasme za Fabian Klos
82'

82' Bryan Lasme
90'

90' Janni Serra za Alessandro Schoepf

Relacja z meczu Bayern Monachium - Arminia Bielefeld

90  + 3'

KONIEC MECZU. Bayern wygrywa 1:0 z Arminią i wraca na pierwsze miejsce w tabeli, gdzie ma tylko punkt przewagi nad drugą Borussią, z którą zagra w następnej kolejce w Dortmundzie. Już teraz zapraszamy Was na to spotkanie. Sobota, 4 grudnia, godz. 18.30.

90  + 1'

Trzy minuty doliczone przez arbitra.

90

Kolejna zmiana w Bayernie: schodzi mający żółtą kartkę Hernandez, wchodzi Suele. [b]Zmiana też w Arminii:[/b] Serra za Schopfa.

88

Bayern już nie dąży za wszelką cenę do strzelenia kolejnych goli, ale też nie pozbywa się piłki. Wydaje się, że kontroluje to spotkanie.

86

Kolejny rzut rożny dla Bayernu. Już 13. w tym spotkaniu.

83

Żółta kartka dla Lasme za faul na Upamecano.

80

Wcześniej - przepraszamy, że przeoczyliśmy - także zmiana w Bayernie: zszedł strzelec gola Sane, a wszedł Gnabry.

78

Potrójna zmiana w Arminii: schodzą Klos, Andrade i Vasiliadis, wchodzą De Medina, Lasme i Fernandes.

77

Okugawa złapany na spalonym. Grę znowi Neuer.

75
72

Musiala do Muellera, ten do Sane, który sprzed pola karnego przymierzył pod poprzeczkę - Ortega bez szans. Bayern - Arminia 1:0.

71

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!! BAYERN!!!! SANE!!!! NO W KOŃCU!!!!!

69

Sane zablokowany, po chwili jeszcze dobitka Daviesa, który uderza wysoko nad poprzeczką.

67

Okugawa z dystansu, ale obok słupka.

65

Żółta kartka dla Hernandeza za faul na Schopfie.

64

Zmiana w Arminii: schodzi Wimmer, wchodzi Hack.

62

Coman zbyt mocno do Muellera i tylko rzut rożny dla Bayernu. Już 11. w tym meczu.

60

Mueller do Lewandowskiego, który strzela głową nad poprzeczką. Nadal 0:0.

58

No i znowu Sane. Znowu w dobrej sytuacji. I znowu obok słupka...

56

Pierwsza zmiana w Bayernie: schodzi Goretzka, wchodzi Musiala.

55

Płaskie dośrodkowanie Comana, ale znowu obrońcy Arminii na posterunku - konkretnie Pieper. Tylko rzut rożny dla Bayernu.

53

Na Allianz Arenie w Monachium nadal bezbramkowy remis. Gdyby tak się skończyło, za tydzień przed Der Klassikerem to Borussia Dortmund będzie pierwsza w tabeli, a Bayern z dwoma punktami straty - drugi.

51

I znowu Sane. Nie tak dobra okazja, jak zaraz po przerwie, ale znowu niecelnie. Tym razem wysoko nad poprzeczką.

48

Mamy przerwę w grze - Vasiliadis i Brunner przez przypadek zderzyli się głowami.

46

Sane! Jak to nie wpadło!? To powinien być gol dla Bayernu!

46

Zaczynamy drugą połowę.

45  + 1'

PRZERWA. Przewaga Bayernu jest duża, ale nie w bramkach. Tutaj nadal remis - 0:0. Wracamy za kwadrans.

45

I kolejny strzał Arminii - Vasiliadis sprzed pola karnego, wysoko nad poprzeczką.

42

Wimmer z dystansu, ale trafia w swojego kolegę z drużyny - Okugawę.

40

Coman płasko ze skraju pola karnego, ale zbyt lekko i czytelnie, by zaskoczyć dobrze dziś dysponowanego Ortegę.

39

Rzut wolny dla Bayernu po tym, jak Wimmer sfaulował Daviesa.

38

Lewandowski głową. Ale to prędzej było zgranie do Muellera niż strzał, choć piłkę po drodze wyłapał Ortega.

35

Kolejny strzał i znowu tylko kolejny rzut rożny. Strzelał Davies, obronił Ortega.

33

Lewandowski - głową, mocno, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - minimalnie nad poprzeczką.

29

Okugawa sam na sam z Neuerem! Bramkarz Bayernu broni, ale nawet, gdyby nie obronił, gol nie zostałby uznany - spalony.

28

Przewaga Bayernu wyraźna, ale na razie nie przekłada się to na tę najważniejszą statystykę, czyli na bramki.

25

No i mamy pierwszy strzał Lewandowskiego - trafił w obrońcę, a piłka po rykoszecie poleciała obok słupka. Było blisko, ale tylko rzut rożny.

22

Siódmy - Mueller, ale wprost w Ortegę. Nadal 0:0.

21

Coman i kolejny strzał Bayernu - już szósty. Tym razem znowu zablokowany i kolejny rzut rożny dla Bayernu.

20

Brunner czystym wślizgiem zatrzymał akcje Bayernu.

16

Davies! Kapitalna akcja, ale jeszcze lepsza interwencja Ortegi. Kolejna!

13

Sane w polu karnym, ale akcja przerwana - spalony.

10

Tylko Neuer na własnej połowie. Pozostali piłkarze Bayernu na połowie Arminii w ataku pozycyjnym.

7

I znowu Mueller. Tym razem celnie, z pierwszej piłki, ale Ortega broni. Tylko rzut rożny dla Bayernu.

5

Mueller strzela sprzed pola karnego, ale jego uderzenie zostaje zablokowane. Goście ruszają z kontrą.

4

Goście przechwycili piłkę, ale Upamecano przerwał akcję - rzut rożny dla Arminii.

2

Spokojny początek Bayernu, który nie pozbywa się piłki, ale konstruuje atak pozycyjny daleko od pola karnego Arminii.

18:06
18:01

W poprzedniej kolejce Bundesligi doszło do jednej z większych niespodzianek w tym sezonie. Bayern Monachium przegrał na wyjeździe 1:2 z będącym w strefie spadkowej Augsburgiem. Teraz też gra z drużyną ze strefy spadkowej i będzie starał się odkupić winy. Początek meczu Bayern - Arminia o 18.30. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.