0
Bayern Monachium
Borussia Dortmund
17'
17' Robert Lewandowski
36'

36' Raphael Guerreiro za Jadon Sancho
47'
47' Serge Gnabry
67'
67' Kingsley Coman
70'
70' Philippe Coutinho za Serge Gnabry
72'
72' Thiago Alcantara za Leon Goretzka
75'
75' Ivan Perisić za Kingsley Coman
76'
76' Robert Lewandowski
80'
80' Mats Hummels (sam.)
90'
90' Joshua Kimmich
61'

61' Paco Alcacer za Julian Weigl
61'

61' Marco Reus za Mario Goetze
63'

63' Marco Reus

Relacja z meczu Bayern Monachium - Borussia Dortmund

90

Koniec meczu! Bayern rozbił Borussię aż 4:0. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Robert Lewandowski!

80

Samobój Hummelsa! Borussia na kolanach!

80

4:0 DLA BAYERNU!

76

To jego 12 bramka w 6 meczu z rzędu w starciach z Borussią. 23 bramka w 18 meczu w tym sezonie. 50 bramka w tym roku. WOW

69

Kapitalna szansa dla Borussii! Alcacer zmarnował setkę!

65

Mniej emocji od paru minut. Bayern kontroluje mecz, Borussia próbuje zaatakować, ale nie ma na to pomysłu

59

Lewandowski przełożył sobie Hummelsa, ale nie trafił!

59

Borussia rzuca co może. Alcacer i Reus na boisko!

57

Kolejne akcje Bayernu. Borussia jest bezradna. Nie potrafi nawet przeprowadzić kontry

52

Gnabry znów blisko gola! Nie doszedł jednak do piłki

47

Gola strzelić mógł Lewandowski, ale nie trafił w piłkę. Akcję wykończył jednak Gnabry!

47

Fatalnie zaczęła się druga połowa dla gości

47

A jednak! 2:0 dla Bayernu! Strzelcem Gnabry!

44

Pierwszy strzał gości. Witsel po wolnym uderzył, ale obok bramki. Wreszcie jakiś pozytyw dla BVB

39

39 minut za nami, a Borussia bez strzału. Dramatycznie to wygląda

38

Piłka w siatce gości, ale Gnabry na spalonym

36

Zmiana w Borussii już w 1. połowie! Guerrero za Sancho, który nie radził sobie ani w ataku ani w obronie

30

Ta akcja pokazała jak Borussia rozpadła się w tym meczu. Długa piłka Hakimiego do Goetze, ten stracił bo obok było kilku obrońców. Goście przestali grać

27

Mogło być 2:0! Lewandowski do Comana i Hummels wybija z linii bramkowej!

26

Coman nad bramką. Łatwo to idzie Bayernowi w ostatnich minutach. Borussia przestała atakować i czeka na kolejne akcje gospodarzy

22

Kolejne akcje Bayernu po bramce. Borussia musi się ocknąć, bo stanęła w Monachium

17

Cały stadion skanduje nazwisko Polaka. "LEWANDOWSKI LEWANDOWSKI"

17

Polak nie zatrzymuje się w tym sezonie. 22 gol w 18 meczu. Co za forma!

17

Długa akcja Bayernu, kolejna wrzuta i do niej doszedł już Lewandowski. Strzał głową i gol!

9

Na razie równy mecz z obu stron, bez groźnych akcji. Obie ekipy dobrze bronią, czekamy na lepsze akcje

7

Borussia łatwo straciła piłkę w ataku pozycyjnym. Potem długa piłka do Lewandowskiego, ale ten na spalonym

5

Teraz Lewandowski faulował. Dużo walki od początku meczu

3

Faulowany Lewandowski przez Weigla. Bayern po wolnym stracił piłkę

1

Pierwsza szansa Lewandowskiego! Ubiegł go jednak bramkarz gości, który wyszedł do podania

1

Bayern dziś w bardzo eksperymentalnym składzie w obronie. W środku Alaba i Martinez

1

18:28

Zaraz zaczynamy!

18:17

Lewandowski ma niesamowitą serię. W tym roku zdobył najwięcej bramek ze wszystkich piłkarzy występujących w najsilniejszych ligach Europy. Czy zasłużył na Złotą Piłkę? Zapraszamy do naszej analizy jego szans:

18:15

Kilka dni temu zwolniono Niko Kovaca. Tymczasowo trenerem Bayernu jest Hans-Dieter Flick, który debiutuje dziś w lidze niemieckiej. Pod jego wodzą Bayern rozegrał już jeden mecz - we wtorek ograł Olympiakos 2:0 w Lidze Mistrzów

18:14

Bayern zawodzi w tym sezonie ligi niemieckiej. Przed tym meczem jest na 6. miejscu w lidze! Borussia jest dwie pozycje wyżej

18:12

Czy Lewandowski znów strzeli gola Borussii, w której grał? W ostatnich 5 spotkaniach z BVB zdobył 10 bramek!