0
Bayern Monachium
Borussia M'gladbach
2'
2' Robert Lewandowski
23'
23' Thomas Mueller
34'
34' Robert Lewandowski
44'
44' Kingsley Coman
60'
60' Leroy Sane za Kingsley Coman
60'
60' Serge Gnabry za Jamal Musiala
60'
60' Leon Goretzka za David Alaba
66'
66' Robert Lewandowski
70'
70' Tanguy Nianzou za Leon Goretzka
71'
71' Javier Martinez za Jerome Boateng
75'
75' Tanguy Nianzou
86'
86' Leroy Sane
46'

46' Alassane Plea za Marcus Thuram
46'

46' Hannes Wolf za Valentino Lazaro
65'

65' Florian Neuhaus
69'

69' Oscar Wendt za Ramy Bensebaini
69'

69' Lars Stindl za Jonas Hofmann
84'

84' Patrick Herrmann za Breel Embolo
90'

90' Hannes Wolf

Relacja z meczu Bayern Monachium - Borussia M'gladbach

89

Koniec meczu!

88

Pavard posyła długąpiłkę w kierunku Lewandowskiego, ale piłka ląduje pod nogami Sommera

86

GOOOOL! Sane wychodzi na jeden jeden z bramkarzem i ze spokojem pokonuje bramkarza

81

Kimmich strzelał z półobrotu, ale niecelnie uderza

80

Ale co najlepsze: Bayern wciąż jedzie na piątym biegu. A może nawet szóstym! Oni są niesamowici.

78

Koncert Bayernu. Maszyna Flicka zachwyca

73

Nianzou za długo nie pograł, bo właśnie obejrzał czerwoną kartkę za spóźniony wślizg. Borussia zmarnowała jednak rzut wolny. Piłka trafiła w mur

64

Neuhaus zagrał piłkę ręką w tamtym zamieszaniu. Będzie karny?

64

Ależ nam się zakotłowało pod bramką Sommera! Ale nie ma nawet rożnego, a powinna być bramka

62

Neuer wychodzi z bramki i przerywa atak

60

Trzy zmiany w Bayernie. Murawę opuszczają Musiala, Alaba i Coman, a wchodzą: Sane, Goretzka i Gnabry

52

Plea uderza ze skraju szesnastki, ale nie trafia w bramkę. Jednak to był groźny strzał!

50

Rzut rożny nie przyniósł żadnego zagrożenia

50

Ładna akcja Comana! Francuz wywalczył rzut rożny

47

Lewandowski miękko wrzuca w pole karne! Mueller strzela szczupakiem! Ale wprost w bramkarza

43

GOOOOOOOOOL! TO JEST POGROM! LEWANDOWSKI ZAGRYWA DO COMANA! A FRANCUZ Z BLISKA POKONUJE BRAMKARZA!

38

Embolo leży na murawie, bo wyraźnie ucierpiał, ale będzie w stanie kontynuować grę

36

Davies zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął tej akcji!

34

Mueller dośrodkowuje! Lewandowski pięknymi nożycami strzela przy bliższym słupku! Co za gol! Już tylko dwie bramki straty do Gerda Muellera

31

Lewandowski zmarnował setkę, ale jego nonszalancki strzał spowodowany był tym, że sędzia podniósł chorągiewkę. Był spalony

28

Gra Bayernu może się podobać. Bawarczycy szybko operują piłką i wymieniają się pozycjami

25

Absolutna dominacja Bayernu, choć przypomnijmy, że oni już zdobyli mistrzostwo...

22

Coman wtargnął w pole karne! Zagrał do Musiali, który podał Muellerowi, a Niemiec strzelił gola! Bayern dwa! Borussia zero!

20

Mueller barkiem odgrywa do Lewandowskiego, który strzela z woleja! Polak został jednak zablokowany, a rzut rożny nie przyniósł zagrożenia

17

Lewandowski główkuje! Ale piłka pofrunęła nad poprzeczką

15

Ładny drybling Lewandowskiego w środku pola

13

Coman strzelił w słupek! Kontra Borussii! Thuram strzela, ale Neuer jest na posterunku

5

Pięć minut za nami. Gracze Borussii praktycznie nie powąchali jeszcze piłki. Ta, jak po sznurku, krąży od jednego gracza Bayernu do drugiego

2

ROBERT LEWANDOWSKI!!!!! POLAK ZROBIŁ KOLEJNY KROK DO REKORDU! POLAK PRZYJĄŁ PIŁKĘ W POLU KARNYM, NIE BYŁ ATAKOWANY, WIĘC PRECYZYJNYM STRZAŁEM POKONAŁ BRAMKARZA! 37. GOL POLAKA!

1

18:24

Pierwszy gwizdek o godz. 18:30

18:23

Zwycięstwo Borussii Dortmund 3:2 nad RB Lipskiem sprawiło, że mistrzostwo trafiło do Bayernu Monachium, który ma już siedem punktów przewagi nad wiceliderem z Lipska, a ma do rozegrania jeszcze trzy mecze (Lipsk tylko dwa). Bayern zmierzy się z Borussią Moenchengladnach. To ważny mecz dla Lewandowskiego. Napastnik walczy także o pobicie rekordu Gerda Muellera z sezonu 1971/1972 ? Lewandowski ma obecnie 36 goli na koncie i brakuje mu pięciu trafień do pobicia rekordu wszechczasów.