Eintracht Frankfurt
29'
29' Leon Goretzka
32'

32' Martin Hinteregger
50'
50' Alphonso Davies
70'
70' Jamal Musiala za Serge Gnabry
75'
75' Marcel Sabitzer za Niklas Suele
77'
77' Dayot Upamecano
81'
81' Eric Choupo-Moting za Leroy Sane
61'

61' Danny da Costa za Almamy Toure
61'

61' Jens Petter Hauge za Jesper Lindstroem
78'

78' Sam Lammers za Rafael Santos Borre
78'

78' Jens Petter Hauge
83'

83' Filip Kostić
84'

84' Ajdin Hrustic za Tuta

Relacja z meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt

91

Koniec meczu. Bayern Monachium sensacyjnie przegrywa u siebie z Eintrachtem 1:2.

91

Trapp kapitalnie broni strzał z dystansu Goretzki!

90

Nieudane podanie Daviesa do wybiegającego na dobrą pozycję Lewandowskiego.

89

Bayern naciera, ale atakuje bardzo nieudolnie, bez pomysłu.

88

Goretzka strzelał z 15 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

84

Jak padła bramka? Eintracht wyprowadził kontrę, długo ją rozgrywał, aż wreszcie Kostić pięknie przymierzył z lewej nogi z 15 metrów!

83

GOOOOOOOOOOOOOL DLA EINTRACHTU - 1:2 !!!!!!

82

Zmiana w Bayernie. Schodzi Sane, a wchodzi Choupo-Moting.

80

Goście mieli niezły kontratak, ale źle go rozegrali.

78

Żółta kartka dla Hauge.

77

Upamecano dostaje żółtą kartkę.

75

Zmiana w Bayernie. Schodzi Sule, a na murawie pojawia się Sabitzer.

74

Po błędzie Musiali, Hintereger strzelał zza połowy, bo wyszedł z bramki Neuer, ale niecelnie.

73

Lewandowski nie trafił w dobrej pozycji, w sytuacji sam na sam, ale i tak był spalony.

72

Koronkowa akcja Bayernu - wymiana piłki Lewandowskiego z Musialą, ale czujnie obrońcy gości.

70

Zmiana w Bayernie. Gnabry schodzi, a wchodzi Musiala.

65

Sane strzelał z 18 metrów, ale znów dobrze Trapp!

65

Trapp bardzo dobrze broni strzał Gnabryego!

64

Kimmich o mały włos nie zaskoczyłby Trappa strzałem z rzutu rożnego.

63

Niezłe dośrodkowanie na piąty metr do Lewandowskiego, ale polski napastnik uprzedzony przez obrońcę.

61

Dwie zmiany w Eintrachcie. Wchodzą Hauge i Da Costa, a schodzą Lindstrom i Toure.

57

Niesamowite pudło Lewandowskiego! Po dośrodkowaniu Sule na trzeci metr, Polak strzelał z trzech metrów, ale kapitalnie nogą obronił Trapp!

56

Bayern znów niedokładnie na 18 metrze.

54

Sane dryblował w polu karnym, ale nieudanie.

52

Słaby początek Bayernu drugiej połowy.

49

Lewandowski strzelał z ponad 20 metrów, ale wprost w bramkarza.

47

Obie drużyny bez zmian w składach.

46

Początek drugiej połowy!

46

Koniec pierwszej połowy. Bayern remisuje z Eintrachtem 1:1.

46

Kostić odebrał piłkę w narożniku pola karnego Upamecano, wbiegł w pole karne, podał piłkę na 3 metr, ale nie trafił w nią dobrze zamykający akcję Lindstrom.

45

Goretzka strzelał z dystansu, ale obok bramki.

44

GNABRY trafił w słupek z pięciu metrów po dośrodkowaniu Sane z lewej strony!

44

Od około 10 minut nieco spadła jakość ofensywy Bayernu.

43

Kapitalna obrona Neuera! Po długiej piłce, błąd popełnił Davies, nie upilnował Toure, a ten przegrał sytuację sam na sam z Neuerem.

42

Kimmich strzelał zza pola karnego, ale Trapp pewnie złapał piłkę.

41

Bayern jeszcze przed przerwą chce strzelić gola. Teraz jednak Sule źle rozegrał akcję na 20 metrze.

38

Nieudane zagranie Goretzki do Muellera w pole karne.

36

Fatalny strzał Goretzki z dystansu.

34

- Patrząc na przebieg meczu, ten wynik na razie jest szokujący - mówi Mateusz Borek, komentator Viaplay.

32

Jak padła bramka? Z rzutu rożnego dośrodkował Kostić, a Hinteregger trafił do siatki strzałem głową.

32

GOOOOOOOL DLA EINTRACHTU !!! 1:1!

31

Sane przegrywa pojedynek sam na sam z Trappem.

30

Jak padła bramka? Goście zrobili stratę na 30 metrze, Bayern przechwycił piłkę, Lewandowski zgrał piłkę do Goretzki, który strzałem w długi róg zdobył gola!

29

GOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU!

28

Przypomnijmy, że LEwandowski ma tyle samo goli co Haaland!

26

Mueller stracił piłkę na 16 metrze, a Lewandowski był nieobstawiony w polu karnym.

25

Dobra okazja Bayernu! Piękna wymiana piłki Muellera z Sule i obrońca strzelał z sześciu metrów, ale w boczną siatkę.

25

Rozpędził się Sule na prawym skrzydle, ale ostatecznie stracił piłkę.

24

Goście czasem mają problem nawet z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

23

Składna akcja Bayernu. Goretzka znalazł się na 18 metrze, ale w ostatniej chwili uprzedził go obrońca.

20

Bayern cały czas jest przy piłce. Rywale nie mają argumentów w ofensywie.

17

Sane dryblował w polu karnym, upadł, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

12

Trapp wybija piłkę na rzut rożny po niefortunnej interwencji Jakicia.

10

Sane i Lewandowski stanęli przy piłce przy rzucie wolnym. Uderzał Sane, ale niecelnie.

4

Druga okazja Lewandowskiego w tym meczu! Davies przedarł się w pole karne, dośrodkował piłkę, a Lewandowski uderzył nad poprzeczką. Chwilę wcześniej Polak miał również dobrą okazję, ale nie dość, że ją zmarnował, to był jeszcze na spalonym.

1

Bayern zaczyna mecz!

17:29

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko.

17:22

Eintracht jest jak na razie największym rozczarowaniem tego sezonu Bundesligi. Drużyna, która otarła się o awans do LM w poprzednim sezonie - większość sezonu spędziła w czołowej czwórce, ale pod koniec spadła na 5. miejsce - nie wygrała żadnego z pierwszych sześciu spotkań, remisując aż pięć z nich. Z pięcioma punktami zajmuje 14. miejsce. Nieco lepiej "Orły" radzą sobie w LE, gdzie po dwóch kolejkach mają cztery punkty: zremisowały 1:1 u siebie z Fenerbahce i wygrały 1:0 na wyjeździe z Royal Antwerp.

17:18

Dla Lewandowskiego mecz z Eintrachtem to okazja na odskoczenie Erlingowi Haalandowi w klasyfikacji strzelców Bundesligi - obaj mają w tej chwili na koncie po siedem bramek, o trzy więcej od kolejnych zawodników.

17:13

Bayern wygrał pięć na sześć spotkań w Bundeslidze, strzelając aż 22 gole i ma 16 pkt - o jeden więcej od Borussii Dortmund, która rozegrała o jeden mecz więcej (2:1 z Augsburgiem w sobotę). Również 15 pkt ma Freiburg, a trzy punkty za Bayernem jest Bayer (który o 19:30 zagra na wyjeździe z Arminią Bielefeld).

17:10

W pięciu poprzednich ligowych pojedynkach Bayernu z Eintrachtem za każdym razem triumfowali gospodarze. Bawarczycy wygrywali trzykrotnie (w tamtym sezonie 5:0), natomiast klub z Frankfurtu dwukrotnie (w ubiegłym sezonie 2:1). Po raz ostatni Eintracht wygrał na obiekcie klubu z Monachium prawie 21 lat temu - w listopadzie 2000 roku (2:1).

17:04

Skład Eintrachtu: Trapp - Tuta, Ilsanker, Hinteregger - Chandler, Sow, Jakić, Toure - Lindstroem, Rafael Borre, Kostić

17:01

Skład Bayernu: Neuer - Suele, Upamecano, Hernández, Davies - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Mueller, Sane - Lewandowski

16:57

Dzień dobry, zapraszamy na relację na żywo ze spotkania Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt, które zacznie się o 17:30.