36' Benjamin Pavard
45'
45' David Alaba
6'

6' Jean-Paul Boetius
33'

33' Moussa Niakhate
45'

45' Alexander Hack
54'
54' Ivan Perisić
64'
64' Kingsley Coman
67'
67' Alphonso Davies za Ivan Perisić
67'
67' Thomas Mueller za Philippe Coutinho
73'
73' Lucas Hernandez
75'
75' Thiago Alcantara
78'
78' Robert Lewandowski
79'
79' Michael Cuisance za Thiago Alcantara
80'
80' Alphonso Davies
46'

46' Pierre Kunde za Danny Latza
56'

56' Adam Szalai za Jonathan Burkardt
77'

77' Pierre Kunde
83'

83' Jerry St. Juste za Karim Onisiwo

Relacja z meczu Bayern Monachium - FSV Mainz 05

90

Koniec meczu! Bayern gromi Mainz 6:1! Kolejny gol Lewandowskiego!

85

Bayern wciąż atakuje. Mainz czeka na ostatni gwizdek sędziego. Goście kompletnie rozbici

81

Davies!

81

Kolejny gol dla Bayernu! Mainz rozbite! 6:1!

78

To szósty gol Lewandowskiego w trzecim meczu tego sezonu Bundesligi!

62

Kapitalna szansa Lewandowskiego! Jego uderzenie zostało jednak wybite przez obrońcę gości!

59

Znów groźnie pod bramką Bayernu. Neuer łapie jednak piłkę po rzucie rożnym

56

Zamieszanie pod bramką Bayernu! Broni Neuer, ale obrona gospodarzy niepewna!

54

Pavard do Perisicia i Chorwat strzela na 3:1 dla Bayernu!

54

Gol dla Bayernu!

52

Ładna akcja Comana, broni Mueller

51

Spokojny początek drugiej połowy. Bayern atakuje, ale nie za wszelką cenę. Wciąz brakuje dokładności Bayernu, w składzie którego są nowi zawodnicy, m.in. Coutinho, Perisic i Pavard

46

Wracamy do gry

45

Koniec 1. połowy. Bayern prowadzi z Mainz 2:1

45

Thiago zmarnował idealną okazję! Nie trafił na pustą bramkę!

45

Bayernu przegrywał długo 0:1, ale tuż przed przerwą wychodzi na prowadzenie 2:1!

36

Piękny gol z woleja Pavarda! Stadiony świata!

36

GOOOOL DLA BAYERNU!

35

Dobra akcja Perisicia i Mainz prawie wbiło sobie gola!

33

Mocny strzał Alaby z wolnego, ale broni bramkarz Mainz!

31

Neuer broni uderzenie Onisiwo z linii 16. metra.

28

Dośrodkowanie Perisicia wybite.

25

Za nami przerwa na uzupełnienie płynów. Po niej Lewandowski nie był w stanie opanować piłki po podaniu Lucasa Hernandeza.

22

Dośrodkowanie Perisicia zostało zablokowane.

20

Żółta kartka dla Kimmicha po faulu na Burkardcie.

17

Bayern ma ponad 60 procent posiadania piłki, ale nie miał jeszcze celnego uderzenia. Najlepszą okazję miał Lewandowski, który uderzył tuż obok słupka.

15

Bayern ma dużo więcej posiadania piłki od swojego rywala, ale brakuje konkretów.

11

Znowu nieudane podanie, tym razem Alaba nie porozumiał się z Perisiciem. Bayern wygląda nerwowo.

10

Niedokładne podanie Coutinho do Alaby i kolejna akcja Bayernu została przerwana.

6

Pierre-Gabriel dośrodkował z prawego skrzydła, a Boetius pokonał Neuera strzałem głową!

6

SENSACJA! GOL DLA MAINZ!

4

Robert Lewandowski uderzył tuż obok słupka bramki Mainz.

1

Zaczynamy spotkanie!

15:26
15:24

Robert Lewandowski zanotował kapitalny start nowego sezonu - w dwóch meczach z Herthą i Schalke zdobył aż pięć bramek. Mainz jest idealnym rywalem do tego, by Polak przedłużył swoją znakomitą passę. Mainz z żadnym innym zespołem nie przegrało tylu spotkań (19) i nie straciło tylu goli (70) co z Bayernem.