Paderborn
25'
25' Serge Gnabry
29'

29' Dennis Jastrzembski za Gerrit Holtmann
34'

34' Klaus Gjasula
44'

44' Dennis Srbeny
54'
54' Lucas Hernandez
63'
63' Kingsley Coman za Alvaro Odriozola
63'
63' Thomas Mueller za Philippe Coutinho
70'
70' Robert Lewandowski
87'
87' Joshua Zirkzee za Corentin Tolisso
88'
88' Robert Lewandowski
53'

53' Sven Michel za Streli Mamba
61'

61' Sven Michel
75'

75' Sven Michel
81'

81' Samuel Fridjonsson za Dennis Srbeny
84'

84' Christopher Antwi-Adjej

Relacja z meczu Bayern Monachium - Paderborn

90  + 3'

KONIEC MECZU. Robert Lewandowski bohaterem! Bayern pokonuje Paderborn 3:2!

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89

Znowu Gnabry, znowu Lewandowski. Polak zdobywa 25. bramkę w tym sezonie. Bayern - Paderborn 3:2.

88

GOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! BAYERN!!! LEWANDOWSKI!!!

85

Antwi-Adjej otrzymuje żółtą kartkę.

82

Coman wpada w pole karne, ale niepotrzebnie wdaje się w drybling i traci piłkę.

81

Zmiana w Paderborn: Fridjonsson za Srbeny'ego

79

Lewandowski próbował przelobować bramkarza Paderborn. Nieudana próba.

75

Jastrzembski dostał podanie na wolne pole. Neuer obronił jego strzał, ale z dobitką Michela już sobie nie poradził. Bayern - Paderborn 2:2.

74

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!! PADERBORN!!! MICHEL!!!

71

Lewandowski z pierwszej piłki po podaniu Gnabrego! Bayern - Paderborn 2:0.

70

LEWANDOWSKI!!! GOL DLA BAYERNU!!!

68

Bayern od kilku minut nie pozbywa się piłki, czy coś z tego wyniknie?

64

Zmiany w Bayernie: Mueller za Coutinho, Odriozola za Comana.

61

Żółta kartka: Michel, za dyskusję z sędzią.

58

Jastrzembski ruszył z piłką, ale akcja przerwana - spalony.

55

Żółta kartka dla Lucasa za faul na własnej połowie.

53

Kolejny raz Lewandowski i kolejny raz Zingerle, który broni strzał Polaka. Nadal 1:1.

52

Bramkarz gości broni strzał Lewandowskiego. Tylko rzut rożny dla Bayernu!

51

Przerwa w grze: na boisku leży Mamba.

49

Bayern wymienia podania na połowie rywala, ale niewiele z tego wynika, by nie napisać nic.

46

Zaczynamy drugą połową.

45  + 2'

PRZERWA. Bayern remisuje z Paderborn 1:1, co nie podoba się kibicom, którzy żegnają piłkarzy gwizdami.

45  + 1'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45

Ależ błąd Neuera! Srbeny wykorzystuje to, mija rywali i pakuje piłkę do pustej bramki! Bayern - Paderborn 1:1.

44

GOOOLLL!!! PADERBORN!!! SRBENY!!!

42

Lewandowski wpada z piłką w pole karne, ale traci równowagę. I piłkę.

41

Coutinho strzela zza pola karnego, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Zingerle.

38

Gnabry zablokowany - będzie rzut rożny dla gospodarzy.

36

Odriozola w kierunku Lewandowskiego, ale za mocno. Piłkę łapie bramkarz Paderborn.

34

Żółta kartka: Gjasula za faul na Coutinho.

30

Wymuszona zmiana w Paderborn: boisko opuszcza Holtmann, w jego miejsce wchodzi Jastrzembski.

28

Lewandowski z kilku metrów uderzył głową. Piłkę pewnie chwycił jednak Zingerle.

26

Lewandowski odebrał piłkę przed bramką Paderborn, podał do Tolisso, który odegrał do Gnabry'ego. A ten wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Bayern - Paderborn 1:0.

25

GOOOL! BAYERN PROWADZI 1:0! KAPITALNA AKCJA GNABRY'EGO!

23

Długie podanie prostopadłe gości przejęte przez Neuera.

19

Piłka od Lewandowskiego w kierunku Tolisso, ale bramkarz Paderborn go uprzedza.

19

Brzydki fragment gry, piłka głównie rozgrywana w środku pola.

16

Odriozola do Lewandowskiego, ale Polak źle przyjął piłkę. A chciał to zrobić efektownie - piętą.

14

Holtmann ucierpiał w starciu z Coutinho. Sztab medyczny zajmie się piłkarzem Paderborn.

12

Rzut wolny dla Bayernu: Gjasula faulował Gnabry'ego.

10

Bayern chyba trochę odzyskał kontrolę nad meczem, a przynajmniej piłkę, bo w pierwszych minutach grali nią głównie goście.

8

Lewandowski, aaaj! Było blisko. Piłka po strzale głową polskiego napastnika minimalnie mija lewy słupek.

7

Neuer wybiega na skraj pola karnego i uprzedza Srbeny'ego. Dalekie wybicie.

4

Mamba trafia do siatki, ale nie ma bramki! Napastnik Paderborn złapany na kolejnym spalonym.

2

Goście od razu zagrywają do przodu, ale Mamba na spalonym.

20:28

Zaraz zaczynamy, obie ekipy już na murawie.

19:53

Robert Lewandowski w ostatnich czterech meczach przeciwko SC Paderborn strzelił pięć goli. W tym sezonie ma już 23 bramki, czyli o trzy więcej niż drugi w klasyfikacji najlepszych strzelców Timo Werner. Czy w piątek poprawi swój dorobek?

19:43

Bayern: Neuer - Odriozola, Alaba, Hernandez, Davies - Tolisso, Kimmich, Thiago - Gnabry, Lewandowski, Coutinho [b]Paderborn:[/b] Zingerle - Jans, Strohdiek, Schonlau, Holtmann - Gjasula, Vasiliadis - Proeger, Srbeny, Antwi-Adjei - Mamba

19:42

Bayern Monachium w 23. kolejce mierzy się z SC Paderborn, a więc ostatnią drużyną w tabeli. To nie tylko dobra okazja dla Roberta Lewandowskiego, by powiększyć dorobek strzelecki, ale też dla samego Bayernu, by odskoczyć rywalom w tabeli. Początek meczu o 20.30.