27' Joshua Kimmich
32'
32' Serge Gnabry
43'
43' Vassilios Lambropoulos (sam.)
35'

35' Konstantinos Stafylidis
46'
46' Omar Richards za Alphonso Davies
52'
52' Josip Stanisic
61'
61' Robert Lewandowski
62'
62' Bouna Sarr za Josip Stanisic
62'
62' Marcel Sabitzer za Leroy Sane
65'
65' Joshua Kimmich
68'
68' Eric Choupo-Moting za Robert Lewandowski
72'
72' Tanguy Nianzou za Joshua Kimmich
79'
79' Eric Choupo-Moting
57'

57' Herbert Bockhorn za Konstantinos Stafylidis
58'

58' Eduard Loewen za Elvis Rexhbecaj
58'

58' Silvere Ganvoula za Sebastian Polter
73'

73' Christopher Antwi-Adjej za Milos Pantovic

Relacja z meczu Bayern Monachium - VfL Bochum

90

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na Sport.pl!

90

Niecodzienny pogrom na Allianz Arenie stał się faktem! Bayern rozbija Bochum aż 7:0, a Robert Lewandowski bije kolejny rekord! 13. kolejnych domowych meczów ligowych ze strzelonym golem to nowy rekord Bundesligi! Lewandowski wciąż jest w niezwykłej formie!

90

KONIEC MECZU! Bayern Monachium pokonuje VfL Bochum 7:0!

87

GOL NIEUZNANY! Z dystansu strzela Leon Goretzka, wypluwa fatalnie piłkę Riemann, a skuteczną dobitką popisuje się Mueller. Problem w tym, że był na spalonym...

83

Nie da się ukryć, że piłkarze VfL Bochum marzą już o tym, aby to spotkanie się zakończyło.

80

Po podaniu Goretzki najpierw bramkarza rywali nie zdołał pokonać Mueller, a następnie na trzy razy udało się to Choupo-Motingowi! Pogrom na Allianz Arenie!

79

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Eric Maxim Choupo-Moting!

76

Kolejna szansa Ganvouli! Tym razem rezerwowy napastnik Bochum fatalnie kiksuje przed bramką gospodarzy!

73

Holtmann dobrze dośrodkował w pole karne, gdzie niecelne uderzenie głową oddał Ganvoula! Było blisko gola honorowego.

72

Nianzou zmienia Kimmicha.

70

Na spalonym złapany Ganvoula.

68

I zmienia Lewandowskiego Nagelsmann. W miejsce Polaka wchodzi Choupo-Moting. Robert Lewandowski strzelił dziś gola w 13. kolejnym domowym meczu ligowym Bayernu! To pobicie rekordu Juppa Heynckesa i Gerda Muellera!

66

Bayern się już bawi! Górną piłkę w polu karnym zgrywa głową Goretzka, a z bliska bramkarza pokonuje Kimmich! 6:0!

65

GOOOOOOOOOOOOOL!!! Joshua Kimmich!

64

Ganvoula trafia do bramki w sytuacji sam na sam z Neuerem, ale gol nieuznany! Spalony!

63

Dwie zmiany w Bayernie: Sarr i Sabitzer za Sane i Stanisica.

62

Po akcji Sane i Gnabry'ego, Robert Lewandowski z metra pakuje piłkę do pustej bramki! Gol w 15. kolejnym meczu ligowym Bayernu i 19. kolejnym meczu oficjalnym!!! 5:0!

61

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ROBERT LEWANDOWSKI!

60

Kapitalne prostopadłe podanie Kimmicha, jednak Sane przegrywa pojedynek z bramkarzem!

60

Teraz prosty błąd Manuela Neuera, ale bez konsekwencji! Bramkarz Bayernu zdołał odbić uderzenie napastnika rywali!

59

Kontratak Bayernu kończy się płaskim strzałem Sane, który odbija Riemann!/

58

Trzy zmiany w Bochum. Schodzą Stafylidis. Rexhbecaj i Polter, wchodzą Bockhorn, Lowen i Ganvoula.

57

Rzut rożny dla Bayernu kończy się zupełnie nieudanym strzałem z dystansu Sane.

55

Druga połowa jest na razie bardzo przeciętna. Bayern rozgrywa piłkę na połowie rywala, ale zupełnie bez konkretów w postaci sytuacji bramkowych.

52

Zasłużona żółta kartka dla Stanisicia za faul na Soaresu.

49

Bayern przy piłce od początku drugiej połowy, ale na razie bez groźniejszych sytuacji pod bramką beniaminka.

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

46

Zmiana w przerwie w Bayernie. Omar Richards za Daviesa.

45

Koniec pierwszej połowy! Bayern Monachium demoluje VfL Bochum 4:0! Pierwszy kwadrans był naprawdę dobry w wykonaniu gości, ale po pierwszym golu Leroya Sane zespół beniaminka się rozsypał. Bayern ma już praktycznie pewne trzy punkty, ale my czekamy na przedłużenie serii strzeleckiej Roberta Lewandowskiego, który na razie jest bez gola ani asysty!

44

Prostopadłe podanie Muellera do Lewandowskiego, polskiego napastnika uprzedza Lampropoulos, ale podaje do własnego bramkarza tak, że piłka go mija i trafia do bramki! 4:0 dla Bayernu!

43

GOOOOOOOOOOOOL!!! Absurdalny samobój Lampropoulosa!

41

Dobre dośrodkowanie Kimmicha, ale Mueller główkuje obok bramki!

40

Kolejna dobra akcja Bayernu, który teraz tłamsi beniaminka! Pod naciskiem Lewandowskiego obrońca Bochum musiał wybić piłkę na rzut rożny.

37

Kolejna akcja Bayernu! Dobrze przedarł się Davies lewym skrzydłem, jego zagranie odbił Riemann, a strzał Muellera został zablokowany!

36

Żółta kartka dla Stafylidisa.

35

Bayern po 35 minutach prowadzi z Bochum 3:0, a Robert Lewandowski na razie bez gola ani asysty. To dość niecodzienna sytuacja.

33

Błyskawiczna kontra Bayernu! Prostopadłe podanie do rozpędzonego Gnabry'ego, ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem płaskim strzałem podwyższa wynik na 3:0!

32

GOOOOOOOOOOOOOL!!! Serge Gnabry!

30

Sane! Po znakomitej akcji zespołowej gospodarzy Sane pudłuje z sześciu metrów w idealnej sytuacji do zdobycia trzeciej bramki!

29

Lewandowski w dobrej akcji dograł piłkę w pole karne do Gnabry'ego, ten strzela z ostrego kąta, ale odbija piłkę Riemann!

28

Bardzo, bardzo prosta akcja Bayernu, niewykonana nawet w jakimś szybkim tempie, a i tak zaskoczyła beniaminka! Sane dogrywa na 10. metr do Kimmicha, a ten uderzeniem po rykoszecie podwyższa na 2:0!

27

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Joshua Kimmich!

24

Przepiękna akcja Muellera z Gnabrym, ale strzał drugiego z wymienionych został zatrzymany przez jednego z obrońców Bochum! Piłka niechybnie zmierzała do bramki!

22

Pierwsza szansa Lewandowskiego! Piłka trafia w pole karne do polskiego napastnika, ale ten uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Riemanna!

20

Ten gol dodał wigoru piłkarzom Bayernu, którzy naciskają rywala w poszukiwaniu drugiego trafienia.

18

Znakomite uderzenie skrzydłowego Bayernu z rzutu wolnego! Riemann nie miał żadnych szans i gospodarze obejmują prowadzenie 1:0!

17

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leroy Sane!!!

16

Rzut wolny dla Bayernu. Około 25 metrów do bramki Bochum. Może być groźnie!

13

Wielbłąd Bayernu w defensywie! Po stracie gospodarzy przed własnym polem karnym niecelnie zza pola karnego uderza Rexhbecaj!

12

Znowu Holtmann spróbował szczęścia z dystansu! Niepewna interwencja Neuera przynosi gościom rzut rożny!

10

Szybka akcja Bayernu, jednak ostre dośrodkowanie Daviesa zostało wybite przez defensywę gości.

9

Przewaga Bayernu nie podlega dyskusji, ale na razie zupełnie się to nie przekłada na okazje bramkowe.

6

Zaskakująco wysoko w defensywie gra Bochum, ale to tylko powinno dać nam bardzo dobre widowisko.

4

Próba zagrania na wolne pole do Sane, ale tego uprzedził przed polem karnym Riemann.

3

Jest i odpowiedź Bochum! Uderzenie Holtmanna z dystansu zablokowane.

2

Już pierwsza akcja Lewandowskiego, który w polu karnym został ofiarnie zatrzymany przez obrońców rywala! Po chwili rzut wolny i bardzo niecelny strzał zza pola karnego Gnabry'ego.

1

Zaczynamy mecz!

15:28

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

15:26

Skład Bochum: Riemann - Stafylidis, Bella-Kotchap, Lampropoulos, Danilo - Tesche - Pantovic, Losilla, Rexhbecaj, Holtmann - Polter.

15:26

Skład Bayernu: Neuer - Stanišić, Süle, Hernández, Davies - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Müller, Sané - Lewandowski.

15:23

Dla Lewandowskiego to również pierwsze starcie z Bochum w Bundeslidze, jako że ta ekipa wróciła do najwyższej klasy rozgrywkowej po 11 latach. Lewandowski dwukrotnie wystąpił przeciwko Bochum w starciach Pucharu Niemiec - w 1/4 finału sezonu 2015/16 strzelił dwa gole w meczu wygranym 3:0, za to w meczu 2. rundy sezonu 19/20 grał przez 45 minut i nie strzelił gola (Bayern wygrał 2:1).

15:20

Lewandowski może dziś przebić Juppa Heynckesa i Gerda Muellera - cała trójka strzelała gole w 12 domowych meczach z rzędu. Jeśli Polak pokona bramkarza Bochum, to zostanie samodzielnym rekordzistą. Po raz ostatni nie strzelił gola w domowym meczu Bundesligi w grudniu zeszłego roku w starciu z RB Lipsk (3:3).

15:14

Po czterech kolejkach Bayern ma 10 pkt i jest wiceliderem (traci dwa punkty do Wolfsburga). Za to Bochum, beniaminek, zdobył trzy punkty w czterech meczach i zajmuje 14. miejsce.

15:12

Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania Bayern Monachium - VfL Bochum, które rozpocznie się o 15:30.