57' Dayot Upamecano
59'
59' Leroy Sane
75'
75' Marcel Sabitzer za Marc Roca
80'
80' Omar Richards za Alphonso Davies
80'
80' Bouna Sarr za Serge Gnabry
80'
80' Tanguy Nianzou za Lucas Hernandez
85'
85' Malik Tillman za Benjamin Pavard
87'
87' Robert Lewandowski
57'

57' Felix Nmecha za Renato Steffen
72'

72' Josuha Guilavogui za Gian-Luca Waldschmidt
87'

87' Kevin Mbabu za Aster Vranckx

Relacja z meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg

90

Koniec meczu!

90

Lewandowski przewraca się w polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony. Lewandowski szczególnie nie protestuje.

89

19 gol w lidze, 69. w tym roku we wszystkich rozgrywkach, 43. gol w lidze w roku kalendarzowym. Potwór!

88

Upamecano zagrywa za linię obrony, Musiala zgrywa głową piłkędo Lewandowskiego, a ten strzela z kilku metrów z woleja do bramki!

87

ROBERT LEWANDOWSKI!!! GOOOOOOOOOL!

87

Musiala strzela z pola karnego zza zasłony, ale niecelnie.

84

Zmiana w Bayernie. Schodzi Benjamin Pavard, wchodzi Malik Tillman

80

Potrójna zmiana w Bayernie. Schodzą Alphonso Davies, Lucas Hernandes i Serge Gnabry, a wchodzą Omar Richards, Bouna Sarr i Tanguy Nianzou

76

Znowu nie ma! Jak to obronił Casteels?! Strzał z woleja Lewandowskiego po kapitalnej, pięknej akcji Bayernu, ale jakimś cudem nogą obronił to bramkarz Wolfsburga!

75

Jest zmiana w Bayernie. Marcel Sabitzer zmienia Marca Rocę

73

Zmiana w zespole gości. Joshua Guliavogui zmienia Lukę Waldschmidta

71

Kontra Wolfsburga skończyła się pod polem karnym Bayernu.

69

Bayern szuka kolejnych goli. Wolfaburg nadal głęboko się broni.

66

Jak Lewandowski mógł to zmarnować?! Gnabry zagrywa wzdłuż pola karnego i Lewandowski dochodzi do strzału, ale piłka leci w trybuny!

62

Rzut wolny dla Wolfsburga. Piłka w rękach Neuera, choć dośrodkowanie było całkiem niezłe.

61

Przerwa w grze. Maximilian Arnold doznał urazu.

60

Sane dostał piłkę na 16 metrze, ustawił sobie na lewą nogę i kapitalnym "rogalem" umieścił piłkę w siatce!

59

3:0! Kapitalny strzał Leroya Sane!

58

Zmiana w zespole gości. Renato Steffen schodzi, a w jego miejsce Felix Mnecha

57

Koronkowo rozegrany rożny i Upamecano głową zdobywa bramkę po asyście Muellera!

55

Setka Bayernu! Musiala miał doskonałą sytuację po podaniu Lewandowskiego, ale obronił strzał Casteels. Dobitka Sane już nieskuteczna.

48

Dośrodkowanie Muellera na dalszy słupek, ale Sane nie trafia w bramkę.

47

Brooks dochodzi do dośrodkowania, ale trudno to nazwać strzałem. Łapie piłkę Neuer

47

Rzut wolny dla Wolfsburga. Szansa na dośrodkowanie.

46

45  + 1'

Piłkarze obu zespołów są już na murawie. Za chwilę start drugiej połowy.

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy. Bayern zasłużenie prowadzi 1:0 po golu Thomasa Muellera.

44

Kontra Bayernu i Lewandowski znowu w polu karnym z piłką, ale nie zdołał zgubić rywala

43

Strzał Lewandowskiego z pola karnego zablokowany

41

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Wolfsburga, ale dzisiaj wrzutki Bayernu są bardzo kiepskie.

33

Znowu blisko był Weghorst! Dogranie z lewej strony w pole karne, a napastnik Wolfsburga nieczysto trafił w piłkę. To była naprawdę dobra sytuacja!

32

Mueller natychmiat po odbiorze piłki chciał zagrać do Lewandowskiego. Wyglądało to dobrze, ale we wszystkim przeszkodził rykoszet.

29

Znowu akcja Bayernu, ale wybronili się goście.

27

Lewandowski głową z trzech metrów, ale broni Casteels! Lewandowski nie do końca miał z czego uderzyć i nie dał rady nadać piłce mocy

25

Świetna akcja Bayernu. Musiala kapitalnym zwodem oszukał obrońcę, ale zepsuł strzał!

23

Akcja Wolfsburga zakończona strzałem, ale wcześniej był spalony

22

Dośrodkowanie Muellera do Lewandowskiego, ale Casteels łapie piłkę.

21

Faul na Daviesie, rzut wolny dla Bayernu

20

Obraz meczu się nie zmienia - Bayern nadal ma pełną kontrolę nad spotkaniem, chociaż brakuje trochę dobrych sytuacji pod bramkami.

14

Akcja Wolfsburga rozwijała się dobrze, ale spaliła na panewce 18 metrów od bramki Bayernu.

13

Bayern nadal całkowicie dominuje. WOlfsburg jest zajęty bieganiem za piłką.

11

Strzał Sane, Casteels znowu odbija przed siebie, ale tym razem Lewandowski nie daje rady skierować piłki w kierunku bramki.

8

Mogła być natychmiastowa odpowiedź! Wout Weghorst stanął oko w oko z Neuerem, ale strzał napastnika z kilku metrów broni Neuer!

7

Po rzucie wolnym piłka trafia przed pole karne do Gnabry'ego. Niemiec uderzył, piłkę przed siebie odbił bramkarz, a Thomas Mueller dobił strzał skrzydłowego.

7

GOOOOOOOOOOOOL! Bayern prowadzi, Thomas Mueller!

6

Faul na Lewandowskim pod polem karnym Wolfsburga

6

Lewandowski dopadł do piłki w polu karnym, przełożył dwóch obrońców, ale nie miał już z czego uderzyć.

5

Mueller próbował dośrodkowywać z lewej strony, ale został zablokowany.

4

Wolfsburg po raz pierwszy pojawił się z piłką na połowie rywali, ale trudno to nazwać akcją ofensywną.

4

Pavard za mocno dogrywał z prawej strony. Aut bramkowy i chwila wytchnienia dla Wolfsburga.

3

Bayern od początku ruszył do ataku. Piłka dośrodkowana z lewej strony została przed chwilą wybita dwukrotnie przez obrońców

1

20:30

Bayern na czerwono, Wolfsburg na zielono. Za chwilę rozpoczynamy, a zrobią to gospodarze!

20:28

Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko!

20:03

A to zestawienie Wolfsburga:

20:03

Oto skład Bayernu Monachium:

20:02

Lewandowski zdobył w tym roku 42 bramki w Bundeslidze, co jest wyrównaniem wyniku Gerda Muellera z 1972 roku. Oznacza to więc, że Polak może też przebić rekord legendarnego Niemca. Wystarczy mu do tego jedno trafienie.

20:01

Robert Lewandowski ponownie stanie dzisiaj przed szansą dokonania "niemal niemożliwego". Chodzi o rekord bramkowy w jednym roku kalendarzowym. Polak może pobić wynik Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił 69 goli w 2013 roku. Polak ma ich obecnie 68, wystarczą więc dwa trafienia. Nie do dogonienia jest wynik Leo Messiego - Argentyńczyk w 2012 roku strzelił 91 goli.

19:59

Bayern w minionej kolejce rozbił VfB Stuttgart 5:0. Dwa gole zdobył Robert Lewandowski. Z kolei Wolfsburg notuje katastrofalną serię. W ośmiu ostatnich spotkaniach zanotował jeden remis i siedem porażek. Bayern jest oczywiście liderem ligi, natomiast Wolfsburg okupuje 11. lokatę.

19:57

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z ostatniego meczu Bayernu Monachium w tym roku. Zespół Roberta Lewandowskiego zagra u siebie z Wolfsburgiem. Początek spotkania o godzinie 20:30.