Hertha Berlin
7'
7' Jonas Hofmann
43'
43' Christoph Kramer
60'
60' Ibrahima Traore za Patrick Herrmann
78'
78' Breel Embolo
88'
88' Laszlo Benes za Breel Embolo
90'
90' Tony Jantschke za Stefan Lainer
90'
90' Raffael za Lars Stindl
46'

46' Matthew Leckie za Alexander Esswein
46'

46' Per Ciljan Skjelbred za Marko Grujic
46'

46' Arne Maier za Marvin Plattenhardt
50'

50' Per Ciljan Skjelbred
52'

52' Niklas Stark
67'

67' Vedad Ibisević za Vladimir Darida
76'

76' Jessic Ngankam za Per Ciljan Skjelbred
90'

90' Vedad Ibisević

Relacja z meczu Borussia M'gladbach - Hertha Berlin

90  + 4'

Koniec meczu!

90  + 3'

Schodzą Lainer oraz Stindl, w ich miejsce wchodzą Jantschke i Raffae

90  + 1'

GOOOOOL! GOL KONTAKTOWY! Ngankam mija Elvediego, a następnie podaje do Ibisevicia, który dopełnia formalności

82

Stark ubiegł Embolo. A mogło być niebezpiecznie...

79

GOOOOOOL! BORUSSIA POWIĘKSZA PRZEWAGĘ! Hofmann popisał się świetnym podaniem do Embolo, który umieścił piłkę w siatce! 2:0

63

W znakomitej sytuacji znalazł się Embolo, jednak gospodarze zmarnowali kolejną okazję. Tym razem należy też pochwalić Boyatę, który interweniował w ostatniej chwili.

60

Traore w miejsce Hermanna.

58

Źle wyglądającej kontuzji przy strzale doznał Hermann.

56

A Werder już 4:0 z FC Koeln. Chyba znamy rozstrzygnięcia na dole tabeli.

54

Union 2:0 Fortuna Duesseldorf. Zespół Dawida Kownackiego w beznadziejnej sytuacji.

52

Co ciekawe, wszystkie gole dla Hoffenheim strzelił Kramarić.

47

Borussia Dortmund przegrywa już 0:3 z Hoffenheim.

46

Trzy zmiany w Herthcie. Piątek wciąż na boisku. Początek drugiej połowy.

45  + 2'

Przerwa. Miażdżąca przewaga, dominacja gospodarzy. 12-0 w strzałach dla Borussii, jednak wynik wciąż tylko 1:0. Krzysztof Piątek, jak cały zespół, na razie bezradny.

45

Kolejne pudło Borussii! Embolo zagrał prostopadle do Stindla, ale ten w sytuacji sam na sam uderzył wprost w bramkarza!

42

Kartka dla Kramera za zbyt szybkie rozegranie rzutu wolnego i... trafienie piłką sędziego.

40

Fatalny błąd Essweina! Znakomitą okazję miał Stindl, jednak z bliska uderzył w słupek!

36

Kolejne akcje Moenchengladbach, które kończą się niedokładnymi zagraniami już pod polem karnym rywali.

33

Minimalnie niecelne uderzenie Embolo. Wyraźna przewaga Borussii, której brakuje jednak dokładności w wykończeniu.

30

Werder prowadzi już 3:0 z FC Koeln, a sensacyjnie Borussia Dortmund przegrywa 0:2 z Hoffenheim.

27

Ciekawiej niż w Moenchengladbach jest na dole tabeli. Tam Werder, który prowadzi 2:0 z FC Koeln, wyprzedził Fortunę Duesseldorf, która przegrywa 0:1 z Unionem Berlin. Przy takim układzie Werder zagra w barażach, a zespół Dawida Kownackiego zlatuje z ligi.

23

Teraz dobra interwencja Smarscha po uderzeniu Stindla.

21

Ależ dużo szczęścia mieli goście! Beznadziejnie wybijał piłkę Smarsch, jednak nie spodziewał się tego Embolo, który mógł wyjść sam na sam z bramkarzem. Mógł, ale piłka przeleciała mu pod podeszwą.

18

Na razie cztery kontakty z piłką miał Krzysztof Piątek. To pokazuje, jak bezradna na razie jest Hertha w Moenchengladbach.

15

Hertha utrzymuje się przy piłce, ale przynajmniej na razie nie ma pomysłu na zaskoczenie obrony Borussii.

11

Wyraźna przewaga gospodarzy, którzy chcą szybko rozstrzygnąć losy tego meczu.

8

Świetnie popracował Embolo, który poradził sobie z Boyatą i wycofał piłkę, którą do siatki mocnym strzałem wpakował Hofmann.

7

GOL DLA GOSPODARZY!

5

Dośrodkowanie Piątka z prawej strony, jednak w polu karnym gospodarzy nie było żadnego z piłkarzy Herthy.

3

Bayer Leverkusen już prowadzi z FSV Mainz. To jednak nic nie daje "Aptekarzom". Muszą oni liczyć na porażkę Borussii.

2

Drobny uraz Piątka po zderzeniu z Ginterem przy walce o górną piłkę.

1

15:27

Obie drużyny już na murawie, za kilka chwil zaczynamy mecz.

15:16

Początek meczów o godz. 15:30.

15:15

Hertha zajmuje 10. miejsce.

15:15

Borussia Moenchengladbach zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 62 punktów i o dwa "oczka" wyprzedza piąty Bayer Leverkusen, który w tym samym czasie grać będzie z FSV Mainz.

15:14

Dzień dobry państwu! Zapraszamy na relację na żywo z ostatniej kolejki Bundesligi! Dziś rozstrzygnie się, kto spadnie z ligi, a kto zagra w Lidze Mistrzów. My będziemy w Moenchengladbach, gdzie Borussia zagra z Herthą Berlin. W składzie gości od początku Krzysztof Piątek.