31' Amin Younes
56'
56' Sebastian Rode
67'
67' Stefan Ilsanker za Sebastian Rode
68'
68' Ragnar Ache za Luka Jovic
74'
74' Aymen Barkok za Amin Younes
90'
90' Evan N'Dicka
90'
90' Steven Zuber za Daichi Kamada
46'

46' Leon Goretzka za Marc Roca
53'

53' Robert Lewandowski
82'

82' Jamal Musiala za Eric Choupo-Moting
82'

82' Lucas Hernandez za Kingsley Coman
90'

90' Javier Martinez za Leroy Sane

Relacja z meczu Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium

90  + 4'

Bayern od początku drugiej połowy ruszył do odrabiania strat, ale im bliżej końca meczu, tym mniej miał do zaoferowania. Robert Lewandowski znów trafił, ale tym razem to nie wystarczyło do zdobycia choćby punktu.

90  + 4'

Koniec meczu! Eintracht wytrzymał i pokonał mistrzów Niemiec!

90  + 4'

Oj, co się zadziało! Najpierw Trapp się poślizgnął i przez chwilę bramka była pusta. Boateng jednak próbował dogrywać zamiast strzelać. Potem miękkie dośrodkowanie na dalszy słupek na Lewandowskiego, ale Polak nie sięgnął piłki.

90  + 3'

I jeszcze jedna zmiana w Eintrachcie. Kamada schodzi, wchodzi Zuber.

90  + 2'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90

Kostić mógł zamknąć mecz! Strzał po długim słupku po kontrze Eintrachtu zatrzymuje Neuer!

90

Zmiana w Bayernie. Javi Martinez za Leroya Sane.

88

Dośrodkowanie Hernandeza na głowę Musiali, ten jednak przenosi piłkę nad poprzeczką.

86

Coraz mniej czasu do końca. Czy Eintracht wytrzyma napór Bayernu? Goście znowu mają problem ze stworzeniem klarownej sytuacji.

86

Mocny strzał Sane z 17 metrów. Piłka zrobiła kozioł, ale leciała prosto w Trappa. Można było to rozwiązać lepiej.

83

Zamieszanie w polu karnym Eintrachtu, piłka trafia na 18 metr przed bramką do Süle, który strzela mocno, po ziemi, ale niecelnie.

82

Zmiany w Bayernie. Musiala i Lucas Hernandez w miejsce Comana i Choupo-Motinga.

78

Lewandowski ma pretensje do Choupo-Motinga, który w dobrej sytuacji nie dograł mu piłki na sam na sam z bramkarzem. Kontra Eintrachtu, Ache pada w polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

75

Younes opuszcza boisko. W jego miejsce Barkok.

73

Bayern atakuje, ale na 20 minut przed końcem meczu nadal prowadzi Eintracht. Gościom mimo wszystko nadal brakuje stuprocentowych sytuacji pod bramką Trappa.

70

Powinien to lepiej wykończyć Coman! Sane wyłożył mu piłkę na dalszy słupek na siódmy metr, ale Coman nie trafia lewą nogą w bramkę.

67

Podwójna zmiana w ekipie Eintrachtu. Ragnar Ache za Jovicia i Ilsanker za Rode.

66

Wracamy do gry. "Centrostrzał" w wykonaniu Comana, broni Trapp.

66

Przerwa w meczu. Jović opatrywany po zderzeniu głowami z Süle. Napastnik jest zakrwawiony.

65

I znowu Goretzka głową po dośrodkowaniu, znowu niecelnie, ale Bayern coraz bliżej drugiego gola.

62

Strzał Goretzki głową po rzucie rożnym, jednak bardzo niecelnie.

61

Zbyt żywiołowo reaguje przy linii Hansi Flick. Żółta kartka dla trenera Bayernu.

60

Coraz więcej piłek jest posyłanych w pole karne gospodarzy. Na razie obrońcy Eintrachtu je wybijają "byle dalej".

58

Bayern wygląda lepiej, ale też Eintracht głęboko się cofnął. Niestety dla nich, bardzo szybko stracili bramkę, która napędziła gości.

56

I jest pierwsza żółta kartka. Rode został wyprzedzony przez Comana i ratował się faulem.

53

Leroy Sane okiwał na prawym skrzydle dwóch piłkarzy Eintrachtu, jednego z nich nawinął jeszcze raz i wyłożył piłkę Lewandowskiemu na piąty metr. Polak prawą nogą skierował piłkę do siatki.

53

ROOBEEEEERT LEWANDOWSKI! 26. gol w sezonie! 2:1!

50

Dobre zagranie Lewandowskiego w pole karne. Wbiegający tam jego kolega nie opanował piłki. Szkoda, to mogła być świetna szansa dla Bayernu.

48

Bayern od razu chce wziąć się do roboty. Goście ruszyli do ataków. Sane dośrodkował na dalszy słupek, tam do strzału dochodzi Coman, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

46

16:37

Zmiana w Bayernie. Goretzka na boisku, schodzi z niego Roca.

16:37

Obie drużyny wróciły na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy.

16:23

Eintracht Frankfurt rzucił się na rywali od początku meczu i to przyniosło efekt w postaci bramki Kamady. Bawarczycy długo się rozkręcali, ale nie potrafili przebić się przez szczelną obronę gospodarzy, którzy z kolei przeprowadzili udaną kontrę i podwyższyli prowadzenie. Bayern miał parę okazji, ale to za mało, aby myśleć chociażby o remisie. W pierwszych 45 minutach żadnej okazji nie miał Robert Lewandowski.

45  + 6'

Koniec pierwszej połowy.

45  + 4'

Strzał z dystansu Kamady, ale dobrze interweniuje Neuer.

45  + 1'

Do pierwszej połowy sędzia doliczył sześć minut.

45

A teraz powinno być 3:0! Younes na siódmym metrze przed bramką został zablokowany, ale potem dużo miejsca miał stojący obok niego Toure, który uderzył, ale tym razem Bayern uratował Neuer.

44

To mógł być drugi przepiękny gol w tym meczu. Sane wygrał pojedynek na lewym skrzydle i zagrał do Choupo-Motinga, który z narożnika pola bramkowego próbował pokonać Trappa piętką, ale piłka przeszła obok słupka.

43

Błąd w środku pola Eintrachtu. Piłka za linię obrony, ale pewnie łapie piłkę Trapp.

40

I w końcu groźnie pod bramką gospodarzy! Strzał z dystansu Kimmicha - Trapp odbija do boku i broni dobitkę Comana! Jeszcze próbował Lewandowski, ale niecelnie.

35
35

Bayern na razie jest bezradny. Dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie zagroził poważnie bramce Eintrachtu.

34

Mogło uśmiechnąć się szczęście do Bayernu. Coman chciał zagrać wzdłuż pola karnego, ale rykoszet zaskoczył Trappa, który musiał się nagimnastykować, żeby odbić piłkę na rożny. Po rożnym dobrą okazję miał Sule, ale trafił w golkipera gospodarzy.

31

Nieprawdopodobny strzał! Wypad Eintrachtu na bramkę Bayernu kończy się tym, że Younes dostał piłkę w okolicach narożnika pola karnego na prawym skrzydle. Potężne uderzenie z prawej nogi i piłka wpadła w samo okienko bramki Neuera! To może być gol kolejki!

31

CO ZA GOOOOOOOOOOOL! Younes! 2:0!

30

Dwa rzuty rożne dla Bayernu z rzędu. Bez zagrożenia.

29

W końcu celny strzał Bayernu, ale tak naprawdę to było podanie Kimmicha do bramkarza.

25

Gospodarze po serii ataków na bramkę Bayernu wyraźnie spuścili z tonu. Nie pozwala jednak Bayernowi na skonstruowanie groźniej akcji.

21

Bayern po raz pierwszy dłużej utrzymuje się przy piłce na połowie Eintrachtu. Nie potrafi na razie zbliżyć się do bramki rywali.

18

Toure ponownie z szesnastu metrów, ale znowu niecelnie.

17

Bayern jest oszołomiony. Eintracht robi akcję za akcją i monachijczycy często są w opałach. Przed chwilą niecelny strzał z dystansu na bramkę Neuera.

15

Younes! Był blisko gola z połowy! Zauważył wysuniętego Neuera i spróbował szczęścia z linii środkowej. Tym razem obok słupka.

12

Świetna kombinacja gospodarzy na prawym skrzydle. Kostić wpada w pole karne i wykłada piłkę Kamadzie, a ten pakuje ją do siatki z kilku metrów!

12

GOOOOOOOL! Eintracht trafia i jest na prowadzeniu!

11

Szybka akcja Eintrachtu, ale ostatnie, kluczowe podanie w pole karne przejęte przez obrońców gości.

11

Kontuzjowany arbiter liniowy został w końcu zastąpiony. Gramy dalej.

10

Przerwa w grze nadal trwa. Sędzia liniowy ma najwyraźniej problem ze stawem skokowym.

6

Niecodzienna sytuacja. Kontuzji nabawił się sędzia liniowy. Zszedł on z boiska w towarzystwie jednego z lekarzy. Przerwa w grze.

4

To była stuprocentowa sytuacja dla Eintrachtu! Wycofanie piłki do Younesa na szósty metr przed bramką. Piłkarz miał dużo miejsca, ale jego strzał został zablokowany.

4

Ostatnie pięć meczów pomiędzy tymi zespołami to aż 27 goli! Liczymy że i tym razem będziemy świadkami gradu bramek.

1

Pierwszy gwizdek sędziego. Jedziemy!

15:30

Obie drużyny pojawiły się na murawie. Przywitanie kapitanów i za chwilę losowanie.

15:27
15:26

Eintracht to pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Ekipa z Frankfurtu zajmuje czwarte miejsce w tabeli i notuje serię czterech zwycięstw z rzędu.

15:22

Oto składy na dzisiejszy mecz: Eintracht Frankfurt: Trapp - Tuta, Hinteregger, N'Dicka - Tour, Rode, Hasebe, Kostić - Younes, Kamada - Jović. [b]Bayern Monachium:[/b] Neuer - Süle, Boateng, Alaba, A. Davies - Kimmich, Roca - Sané, Choupo-Moting, Coman - Lewandowski.