7' Vladimir Darida
19'

19' Benjamin Pavard
64'
64' Rune Almenning Jarstein
68'
68' Marius Wolf za Vladimir Darida
81'
81' Dedryck Boyata
82'
82' Maximilian Mittelstaedt za Javairo Dilrosun
82'
82' Pascal Koepke za Dodi Lukebakio
60'

60' Thomas Mueller
73'

73' Robert Lewandowski
76'

76' Thiago Alcantara
80'

80' Leon Dajaku za Alphonso Davies
83'

83' Michael Cuisance za Philippe Coutinho
84'

84' Ivan Perisić
87'

87' Serge Gnabry za Thomas Mueller

Relacja z meczu Hertha Berlin - Bayern Monachium

17:20

Koniec meczu! Bayern rozbija w Berlinie Herthę 4:0 i awansuje na pozycję wicelidera Bundesligi! Robert Lewandowski zalicza jedno trafienie i zrównuje się w liczbie strzelonych bramek z Timo Wernerem.

85

Doskonała okazja dla Herthy na zdobycie przynajmniej jednego gola, ale fantastyczną interwencją popisał się Manuel Neuer.

83

4:0 dla Bayernu!!! Perisić wykorzystuje świetne dośrodkowanie Muellera i strzałem głową w krótki róg pokonuje Jarsteina! Hertha na kolanach!

81

Świetnie w pole karne przedarł się Coutinho i potężnym strzałem trafił w słupek. Sędzia jednak wcześniej dopatrzył się spalonego.

80

Pierwsza zmiana w Bayernie. Za Daviesa wchodzi Dajaku.

76

GOOOL!!! Bayern prowadzi już 3:0! Kapitalne uderzenie od poprzeczki Alcantary!

73

GOOOL!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!! Polak pewnie wykorzystał rzut karny i Bayern prowadzi już 2:0! Napastnik Bayernu zrównał się z liczbie bramek z Timo Wernerem, który wczoraj zdobył dwa gole!

72

Goretzka pociągany w polu karny i mamy jedenastkę! Do piłki podchodzi Robert Lewandowski!

68

Pierwsza zmiana w meczu. W zespole gospodarzy za Daridę wchodzi Wolf.

64

Za zbyt sugestywne protesty, żółtą kartką ukarany został Rune Jarstein.

63

Robert Lewandowski pakuje piłkę do bramki! Ale gol nie zostaje uznany. Sędzia sprawdził VAR i zdecydował, że Polak faulował bramkarza rywali.

59

Seria strzałów na bramkę Jarsteina. W roli głównej Perisić, który dwukrotnie próbował pokonać bramkarza gospodarzy, ale ten był świetnie ustawiony w bramce.

60

GOOOL!!! Thomas Mueller wykorzystuje zgranie piłki głową przez Perisicia i pewnie pokonuje Jarsteina! Bayern prowadzi na wyjeździe z Herthą 1:0!

58

Płaskie podanie od Muellera w pole karne, tam znalazł się Perisić, który oddał precyzyjny strzał. Sprzed linii bramkowej piłkę wybił obrońca Herthy.

52

Dośrodkowanie Muellera w pole karne. Najwyżej wyskoczył Perisić, który uderzył głową. Strzał był jednak zbyt lekki i dobrze ustawiony obrońca Herthy wybił piłkę.

47

Ależ błąd Jarsteina! Bramkarz Herthy minął się z piłką przy łatwym dośrodkowaniu. Na jego szczęście obok byli obrońcy, którzy dobrze go zaasekurowali.

46

Obie drużyny wyszły na boisko bez zmian w składach.

46

Gwizdek sędziego i rozpoczynamy drugą połowę meczu.

45

Dośrodkowanie Muellera zablokowane. Sędzia nie pozwala na wykonanie rzutu rożnego i kończy pierwszą połowę. Do przerwy w Berlinie 0:0.

41

Tym razem znacznie lepsze dośrodkowanie Coutinho. Głową uderzał Perisić. Mocny strzał, ale wprost w Jarsteina.

39

Fatalne dośrodkowanie Coutinho z rzutu rożnego, piłka poleciała wysoko i wypadła za linię końcową boiska. Zagranie Brazylijczyka rodem z polskiej ekstraklasy.

37

Dobre przyjęcie Lewandowskiego na klatkę i szybkie odegranie do Muellera. Niemiec nie zdążył do piłki, ubiegł go obrońca gospodarzy.

33

Główka Lewandowskiego wprost w ręce bramkarza Herthy.

35

Doskonała szansa Coutinho z bliskiej odległości! Strzał Brazylijczyka z pierwszej piłki był jednak zbyt lekki, by zaskoczyć Jarsteina.

32

Sporo niedokładności wśród piłkarzy Bayernu. Gospodarze starają się grać z kontry. Dobry powrót we własne pole karne Alcantary.

31

Na szczęście już wszystko w porządku, gramy dalej.

30

Robert Lewandowski ostro potraktowany przez rywala. Polak z grymasem bólu upadł na murawę.

25

To powinien być gol! Robert Lewandowski świetnie zastawił się w polu karnym, ale uderzył milimetry obok słupka! Najlepsza szansa dla Bayernu.

22

Davie Selke miał mnóstwo miejsca na strzał w polu karnym, uderzył obok bramki.

18

Żółta kartka dla Pavarda. Brzydki faul obrońcy Bayernu Monachium.

13

Lewandowski świetnie zagrał piłkę do Muellera, Niemiec ruszył na bramkę Herthy, ale zepsuł podanie w pole karne.

10

Strzał Perisicia i bardzo dobra interwencja Jarsteina. Bayern coraz groźniejszy.

7

Żółta kartka dla Daridy.

5

Bayern w ataku od pierwszych minut, ale gospodarze są groźni w kontratakach.

3

Pierwsza dobra akcja Lewandowskiego. Polak dobrze obrócił się piłką, zagrał ją na lewe skrzydło, ale zagrożenia pod bramką Herthy nie było.

1

GRAMY!

15:25

Piłkarze wychodzą już na murawę. Za chwilę zaczynamy.

15:22

Robert Lewandowski już musi gonić Timo Wernera, który wczoraj strzelił dwa gole i ma w Bundeslidze 20 bramek. Polak 19.

15:21

Tak prezentuje się skład Bayernu:

15:19

Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z pierwszego meczu Bayernu Monachium po przerwie zimowej. Z Robertem Lewandowskim w składzie.