• Leroy Sane (75') , Serge Gnabry (79')
Hertha Berlin
Bayern Monachium
25'

25' Corentin Tolisso
45'

45' Thomas Mueller
58'
58' Santiago Ascacibar za Vladimir Darida
58'
58' Marvin Plattenhardt za Maximilian Mittelstaedt
58'
58' Fredrik Andre Bjoerkan za Marton Dardai
69'
69' Stevan Jovetić za Myziane Maolida
70'
70' Suat Serdar
80'
80' Jurgen Ekkelenkamp za Ishak Belfodil
80'
80' Jurgen Ekkelenkamp
69'

69' Omar Richards za Kingsley Coman
69'

69' Marcel Sabitzer za Corentin Tolisso
75'

75' Leroy Sane
79'

79' Serge Gnabry
79'

79' Dayot Upamecano za Lucas Hernandez
80'

80' Paul Wanner za Thomas Mueller
80'

80' Jamal Musiala za Serge Gnabry

Relacja z meczu Hertha Berlin - Bayern Monachium

90

Dziękujemy za uwagę, do zobaczenia!

90

Koniec meczu. Bayern rozbił Herthę 4:1.

90

A jednak nie ma gola, bo Sane zagrał ręką. Wciąż 4:1.

89

Precyzyjne uderzenie sprzed pola karnego i jest 5:1.

89

LEROY SANE! 5:1!

81

Akcja zmienników. Fatalnie do Neuera podał Upamecano, który przed chwilą wszedł na boisko, a akcję wykończył również wprowadzony przed chwilą Holender.

80

4:1! Ekkelenkamp!

80

Niemiec otrzymał prostopadłe podanie, uderzył z ostrego kąta i jest już 4:0.

79

GNABRY, 4:0!

77

Gechter wybił piłkę z pustej bramki!

76

Schwolow zagrywał do Gechtera, ale zrobił to za lekko, do piłki dopadła Sane, który spokojnie wbił ją do pustej bramki!

75

GOL KURIOZUM! 3:0! SANE!

70

Kartka dla Serdara.

69

Podwójna zmiana w Bayernie. Zeszli Coman i Tolisso, a weszli Richards i Sabitzer. I jeszcze jedna zmiana w Herthcie: Jovetić w miejsce Maolidy.

65

Schwolow broni uderzenie Muellera.

62

Minimalnie niecelne uderzenie Gnabry'ego.

61

Gnabry zdecydował się na strzał z ostrego kąta, mimo że obok miał Lewandowskiego. Niemiec przestrzelił, ale i tak wcześniej był na spalonym.

58

Potrójna zmiana w Herthcie. Zeszli Darida, Mittelstadt i Dardai, a weszli Ascacibar, Plattenhardt oraz Bjorkan.

55

Niecelne uderzenie Lewandowskiego z bliska, ale Polak był w bardzo trudnej sytuacji.

53

Fatalne pudło Daridy, który nie trafił z pięciu metrów!

51

Minimalnie niecelne uderzenie Sane.

50

Hertha, podobnie jak w pierwszej połowie, ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

48

Mocne uderzenie Sane sprzed pola karnego i dobra interwencja Schwolowa.

46

Początek drugiej połowy.

45  + 1'

Przerwa. 2:0 dla Bayernu po golach Tolisso i Muellera.

44

Zagranie z rzutu wolnego, Mueller pozostawiony bez krycia w polu karnym z bliska podwyższa prowadzenie gości.

44

THOMAS MUELLER! 2:0!

39

Mocno zgaśli gospodarze po golu Bayernu.

36

Ależ szansa Lewandowskiego! Uderzył z pierwszej piłki tuż przy słupku, ale rewelacyjnie w bramce spisał się Schwolow, wybijając piłkę na rzut rożny. Polakowi zabrakło centymetrów do zdobycia gola.

34

Znakomita interwencja Boyaty uratowała Herthę przed stratą gola.

33

Fatalne pudło Tolisso po dośrodkowaniu Gnabry'ego z prawej strony.

30

Zamieszanie w polu karnym Herthy. Ostatecznie jednak gospodarze wybronili się i wybili piłkę!

27

Pewne interwencja Schwolowa po uderzeniu Lewandowskiego głową.

26

Dośrodkowanie z lewej strony i Tolisso uderzeniem głową pokonał bramkarza! Teraz pomocnikowi tego gola już na pewno nie zabiorą. 1:0!

25

GOL DLA BAYERNU!

24

Niecelne uderzenie Maolidy. Hertha poczuła, że może dziś grać odważniej.

21

Ładne uderzenie Belfodila głową i broni Neuer. Odwazniej Hertha. Wreszcie, można rzec.

20

Rzut rożny dla Herthy. Chociaż nic z niego nie wyniknęło, to przynajmniej choć trochę rozgrzał się Neuer.

18

Dużo podań, mało konkretów - tak w dużym skrócie wygląda na razie gra Bayernu.

15

Bayern buduje kolejne ataki, nie oddając Herthcie piłki. Nic jednak z tego na razie nie wynika.

12

Tym razem strzelał Sane, znów bronił Schwolow. Potężna przewaga gości.

10

Dobra interwencja Schwolowa po strzale Lewandowskiego.

7

Hertha ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

5

Mocne i bardzo niecelne uderzenie Muellera.

3

A jednak gola nie ma. Tolisso był na spalonym. To jednak potężne ostrzeżenie dla gospodarzy.

3

Wrzutka Muellera i ładne wykończenie Tolisso! Piorunujący początek Bayernu!

2

1

17:28

Obie drużyny już na murawie. Za kilka chwil początek spotkania.

17:17

Szansę na kolejnego gola lub gole mieć dziś będzie Robert Lewandowski. Polak w tym sezonie Bundesligi strzelił na razie 23 bramki i jest liderem najlepszych strzelców. Drugi w kolejności Schick ma 18 bramek, a trzeci Haaland 16.

17:16

Bayern jest liderem ligi z 46 punktami na koncie. Zespól Juliana Nagelsmanna ma trzy punkty przewagi nad Borussią Dortmund, która wczoraj pokonała Hoffenheim 3:2. Hertha jest na 13. pozycji i ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

17:15

Skład Bayernu: Neuer - Kimmich, Pavard, Suele, Hernandez - Tolisso - Gnabry, Mueller, Sane, Coman - Lewandowski.

17:14

Skład Herthy: Schwolow - Gechter, Boyata, Dardai - Pekarik, Tousart, Darida, Mittelstadt - Serdar - Belfodil, Maolida.

17:13

Początek spotkania o 17:30.

17:12

Dzień dobry, państwu! Zapraszamy na relację na żywo z meczu 20. kolejki Bundesligi, w którym Hertha Berlin podejmie Bayern Monachium.