Eintracht Frankfurt
6'
6' Dedryck Boyata
24'
24' Krzysztof Piątek
34'
34' Lazar Samardzic za Per Ciljan Skjelbred
45'
45' Dedryck Boyata
46'
46' Niklas Stark za Vedad Ibisević
55'
55' Lukas Kluenter za Lazar Samardzic
55'
55' Alexander Esswein za Arne Maier
75'
75' Matheus Cunha za Krzysztof Piątek
76'
76' Marvin Plattenhardt
46'

46' Andre Silva za Lucas Torro
51'

51' Bas Dost
62'

62' Andre Silva
68'

68' Evan N'Dicka
75'

75' Filip Kostic
75'

75' Jonathan de Guzman za Bas Dost
79'

79' Stefan Ilsanker za Dominik Kohr
83'

83' Stefan Ilsanker
86'

86' Andre Silva
87'

87' Timothy Chandler za Danny da Costa
87'

87' Mijat Gacinovic za Djibril Sow

Relacja z meczu Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt

90  + 1'

Koniec meczu! Hertha upokorzona w Berlinie

89

Koeln 1:2 Union Cordoba znalazł sposób na Gikiewicza! Polak przegrał pojedynek z napastnikiem, ale miał małe szansę na powodzenie

86

GOOOOOL! Świetna prostopadłą piłka do Silvy, który powiększa przewagę gości! 4:1

64

Eintracht obejmuje prowadzenie! Silva tylko dostawił nogę do pustej bramki. Ale całą akcję zrobił Kamada, który minął kilku obrońców

68

N'Dicka mocnym strzałem przy słupku pokonuje bramkarza! Hertha na łopatkach!

68

Klunter zamykał akcję na lewym skrzydle, ale skiksował. I po akcji...

67

Koeln 0:2 Union Piłka przypadkowo trafia pod nogi Gentnera! I co? Ależ gol! Co za wolej! Cudowna bomba Gentnera!

59

Koealn - Union 0:1 Kolejna świetna interwencja Gikiewicza! Ależ pięknie sparował piłkę po potężnej bombie

55

Schodzi Samardzić, w jego miejsce wchodzi Klunter

51

Wrzutka w pole karne! Silva główkuje! Piłkę sięga jeszcze Dost! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy remis!

49

Darida ucierpiał po starciu z rywalem, ale powoli wstaje. Chyba żadnej kontuzji nie odniósł

46

Schodzi Ibisević, w jego miejsce wchodzi Stark

46

Ruszają drugie połowy

16:20

Wyniki: Fortuna 0:0 Borussia Dortmund Koeln 0:1 Union Hertha 1:0 Eintracht Paderborn 0:3 Werder Wolfsburg 2:1 Freiburg

16:19

Koniec pierwszej połowy

45  + 10'

Jednak nie ma karnego, a rzut wolny z 16. metra! Kostić trafił w mur, a potem niecelnie dobijał!

38

Union Berlin prowadzi z Koeln po golu Friedricha, który popisał się celną główką

33

Zmiana u gospodarzy. Przez kontuzję schodzi Skjelbred, w jego miejsce wchodzi Samarcić

31

Piątek złapany na spalonym. Minimalnym. Szkoda, bo groźna kontra szła

30

Weghorst razy dwa! Wolfsburg prowadzi 2:0 z Freiburgiem. A nie! Już 3:0! Trafił także Ginczek

24

Piątek przedarł się przez obronę rywali i mocnym strzałem z około szóstego metra pokonał bramkarza[b] Piękny gol Polaka, choć miał nieco szczęścia, gdy minął dwóch obrońców[/b]

24

GOOOOOOOOOOOOOOOL! PIĄTEK! GOOOOOOOOOOOOOL!

25

Kapitalna interwencja Gikiewicza! Dzięki niemu Union wciąż remisuje z Koeln

22

Borussia Dortmund wciąż bezbramkowo remisuje z Fortuną. Drużyna Piszczka jednak przeważa

18

Hertha praktycznie nie wymienia podań na połowie rywala...

15

Wolfsburg prowadzi z Freiburgiem po trafieniu Weghorsta

17

Hertha jest całkowicie bezradna, a Krzysztof Piątek odcięty od podań

14

Filip Kostić strzelał z 17. metra z rzutu wolnego. Piłka poszybowała jednak minimalnie nad poprzeczką

13

Zerkamy również na spotkanie Koeln z Unionem Berlin (0:0). Tamto spotkanie również nie jest zbyt intensywne. Rafał Gikiewicz na razie bezrobotny