60' Matheus Cunha
62'
62' Lukas Kluenter
78'
78' Vedad Ibisević za Krzysztof Piątek
82'
82' Niklas Stark
89'
89' Matthew Leckie za Marius Wolf
65'

65' Marco Friedl za Leonardo Bittencourt
71'

71' Joshua Sargent
76'

76' Kevin Vogt
82'

82' Davy Klaassen
82'

82' Yuya Osako za Milot Rashica
87'

87' Claudio Pizarro za Joshua Sargent

Relacja z meczu Hertha Berlin - Werder Brema

90  + 3'

KONIEC MECZU. Hertha, choć przegrywała 0:2, zdołała odrobić straty - zremisowała z Werderem 2:2.

90  + 2'

Osako próbuje zagrać do wychodzącego na czystą pozycję do Klaassena, ale podaje niedokładnie.

89

Trzy minuty. Już wiadomo, że tyle sędzia dolicza do drugiej połowy.

86

Klaassen z dystansu, ale Kraft broni jego strzał.

83

Zmiana w Werderze: z boiska schodzi Rashica, wchodzi Osako.

81

Nie było. Sędzia zmienia decyzję, nie ma karnego - gramy dalej, nadal 2:2.

80

Albo nie było: sędzia jeszcze konsultuje się z VAR.

79

Rzut karny dla Herthy! Było zagranie ręką obrońcy Werderu we własnym polu karnym.

77

Zmiana w Herthcie. A zmieniony zostaje bezbarwny dziś Piątek, za niego Ibisević.

74

Piątek rozpędza się z piłką przed polem karnym Werderu, ale zostaje zatrzymany. A zatrzymuje go Vogt.

72

Żółta kartka dla Sargenta za przytrzymywanie przeciwnika.

71

Torunarigha przedarł się środkiem. Podał do Cunhi, który szukał Piątka, ale Brazylijczyk zagrał jednak bardzo niedokładnie.

68

Akcja Herthy przerwana - na spalonym Cunha.

65

Zmiana w Werderze: boisko opuszcza Bittencourt, w jego miejsce wchodzi Friedl.

62

Mittelstadt uderzał na bramkę. Kapino odbił ten strzał, ale Cunha dobrze nabiegał na piłkę i dobił uderzenie kolegi. Hertha - Werder 2:2.

61

Gooooooooooool! Hertha! Cunha! 2:2!

60

Darida otrzymuje żółtą kartkę za podcięcie przeciwnika.

57

Cuhna z dystansu, ale na linii strzału staje Veljković i zatrzymuje to uderzenie.

53

Długie podanie w kierunku Cuhni, ale niezbyt dokładne. Piłkę łapie Kapino.

51

Cunha znowu rozkłada ręce, kibice znowu gwiżdżą. Tym razem chodzi o rzut rożny, którego nie ma, a zdaniem napastnika Herthy być powinien.

48

I od razu groźnie pod polem karnym Herthy. Lewą stroną szarżował Rashica, wrzucił piłkę w pole karne, a tam bramkarza Herthy wyręczyli obrońcy, którzy oddalili zagrożenie.

46

Zaczynamy drugą połowie, obie drużyny bez zmian. Od środka Hertha.

45  + 1'

Cunha na szczęście wstał o własnych siłach, a sędzia ponownie przerwał grę. Tym razem zaprosił obie drużyny na przerwę. Wracamy za kwadrans.

45

Na boisku leży Cunha i zwija się z bólu. Sędzia przerywa grę.

42

Plattenhardt dośrodkował z rzutu wolnego, Stark wyskoczył do główki i pokonał kapino. Hertha - Werder 1:2.

41

Goooooooooool! Hertha! Niklas Stark!

38

Kilka ostatnich minut lepsze w wykonaniu Herthy. Gospodarze w końcu zaczynają tworzyć jakieś akcje.

34

Cunha oddał dobry, mocny strzał, ale zbyt blisko środka bramki. Nadal 2:0 dla Werderu.

31

Kibice gwiżdżą, Cunha rozkłada ręce, ale sędzia uważa, że to jednak on faulował. Rzut wolny dla Werderu.

27

Gospodarze z minuty na minutę wyglądają coraz gorzej - atakują nieporadnie, nie mają żadnego pomysłu na odrobienie strat. Przed chwilą Darida zagrał prosto do rywala, mimo że blisko siebie miał dobrze ustawionego Krzysztofa Piątka.

20

Gospodarze cały czas bez pomysłu, na przełamanie obrony rywali. Goście przy piłce niemal przez 60 proc. czasu gry. Hertha na razie wygląda na drużynę rozbitą.

11

11 minut gry za nami, a Krzysztof Piątek właśnie notuje pierwszy kontakt z piłką. Póki co, nie wygląda to dobrze.

6

CO TU SIĘ DZIEJE?! Hertha przegrywa już 0:2. Davy Klaassen wykorzystał dogranie Milota Rashicy i pokonał Thomasa Krafta. Gospodarze w tej chwili nie istnieją.

3

GOOOOOL! Ależ katastrofalny początek drużyny Krzysztofa Piątka. Joshua Sargent świetnie uderzył zza pola karnego, nie dając szans bramkarzowi. Hertha 0. Werder 1.

1

Zaczynamy spotkanie!

15:24

Skład Werderu Brema:

15:21

W pierwszym składzie Herthy Berlin po raz kolejny w tym sezonie zobaczymy Krzysztofa Piątka.

15:20

Dzień dobry. Witamy w relacji meczu 25. kolejki Bundesligi, w którym Hertha Berlin na własnym stadionie podejmie Werder Brema.