15' Serge Gnabry
43'

43' Niklas Suele
62'
62' Kai Proeger za Ben Zolinski
68'
68' Kai Proeger
73'
73' Marlon Ritter za Cauly Oliveira Souza
84'
84' Jamilu Collins
84'
84' Khiry Shelton za Klaus Gjasula
90'
90' Sebastian Vasiliadis
46'

46' Javier Martinez za Thiago Alcantara
46'

46' Alphonso Davies za Lucas Hernandez
55'

55' Philippe Coutinho
79'

79' Robert Lewandowski
80'

80' Thomas Mueller za Robert Lewandowski

Relacja z meczu Paderborn - Bayern Monachium

93

Bayern przynajmniej na chwilę obejmie prowadzeni w tabeli. Dziękujemy za relację.

93

Coutinho ponad murem i ponad bramką. Koniec meczu. Bayern wygrywa 3:2. "Lewy" przechodzi do historii.

92

Na koniec Bayern będzie miał rzut wolny z 19 metrów.

90

3 minuty doliczone. Przed momentem strzelał Antwi-Adjej. Paderborn zaciekle walczy o punkt.

89

Trwają ataki Paderborn. Gospodarze chcą wyrównać. Tak natomiast wyglądał gol "Lewego"

85

Gol dla Paderborn! Jest 2:3. Z dwudziestu kilku metrów uderzył Collins. Fantastyczna bramka!

80

Lewandowski strzelił i zszedł z boiska. Trener wprowadził Muellera.

79

Lewandowski i gooool!!!! Po podaniu przez pół boiska Polak wypuścił sobie piłkę. Wydawało się, że dopadnie do niej bramkarz. "Lewy" był szybszy przerzucił ją nad Huthem.

76

Lewandowski wreszcie się pokazał. Odebrał piłkę obrońcy minął go oraz kolejnego rywala. Jednak jego uderzenie, z linii bramkowej wybił jednak kolejny obrońca.

70

Zrobił się mecz! Coutinho zatańczył w polu karnym minął 3 rywali, ale jego strzał był zablokowany.

68

Ależ ofensywa Paderborn. Proger mógł zdobyć 2. bramkę w ciągu 120 sekund. W identycznej sytuacji trafił obok słupka.

66

GOOOL dla gospodarzy! Kai Proger uderzył z pierwszej piłki tuż przy słupku.

64

Gnabry oddał dwa strzały z prawej strony. Jeden zablokowany, drugi niecelny. Od kwadransa nie widać za to Roberta.

62

Gnabry z z prawej strony próbował minąć dwóch rywali. Był blisko, ale mamy rzut rożny.

58

Bayern osiąga przewagę. W pierwszej połowie rywale wcale nie byli rzadziej przy piłce. Spore zagrożenie jest z lewej strony gdzie szaleje Coman.

55

Gol dla Bayernu! Piękna akcja z pierwszej piłki. Gnabry odegrał na środek do Coutinho, a Brazylijczyk skierował piłkę do pustej bramki.

48

Niko Kovac wyraźnie niezadowolony z obrazu gry. Do tej pory tylko 2 strzały Bayernu na bramkę i jeden gospodarzy.

46

Zaczynamy druga połowę. W Bayernie dwie zmiany. Zszedł Hernandez i Alcantara. Za nich Davis i Martinez.

45  + 1'

Przerwa! Bayern skromnie prowadzi z Paderbornem po golu Serge'a Gnabry'ego. Na początku spotkania znakomitą okazję zmarnował Robert Lewandowski, który... nie trafił do pustej bramki.

45  + 1'

Groźna akcja Paderbornu i zamieszanie w polu karnym, ale jak się okazało, był spalony.

43

Sule bezpardonowo zatrzymał rywala i dostał żółtą kartkę.

42

Ależ pudło Gnabry'ego! Bayern marnuje kolejną okazję.

40

Lewandowski zatrzymany przez Hutha, Coutinho dobijał i wywalczył rzut rożny. Po chwili Lewandowski oddał kolejne uderzenie, ale nad bramką.

37

Coman wywalczył rzut rożny dla Bayernu, ale nic z niego nie wyszło.

30

Bardzo groźnie pod bramką Paderborn! Coman uderzał ze skraju pola karnego, ale piłka minimalnie minęła słupek.

28

Bayern cały czas atakuje i znajduje się z piłką na połowie rywala. Na razie mistrzowie Niemiec nie mogą przebić się jednak przez obronę rywali.

21

Znowu groźnie po akcji Gnabry'ego. Tym razem skrzydłowy Bayernu próbował uderzenia z dystansu, ale strzał został zablokowany przez jednego z obrońców.

15

GOOOOOOL! Bayern obejmuje prowadzenie! Philippe Coutinho znakomicie dograł do Serge'a Gnabry'ego, który wbiegł dynamicznie w pole karne i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

7

Tak wyglądała zmarnowana sytuacja Roberta Lewandowskiego.

7

Ależ doskonałą sytuację zmarnował Robert Lewandowski! Polski napastnik dostał znakomite podanie od Serge'a Gnabry'ego i miał przed sobą pustą bramkę, ale uderzył w piłkę nieczysto i skierował ją obok słupka.

5

Goście rozpoczęli mecz bardzo ofensywnie. Długo rozgrywają piłkę na połowie rywala i czekają na błąd przeciwnika.

15:30

GRAMY!

15:17

Początek spotkania o godz. 15:30.

15:16
15:13

W pierwszym składzie mistrzów Niemiec po raz kolejny w tym sezonie zobaczymy dziś Roberta Lewandowskiego, który może przejść do historii bawarskiego klubu. Jeśli w sobotnim spotkaniu kapitan reprezentacji Polski zdobędzie bramkę, zostanie pierwszym piłkarzem w historii Bayernu, który strzelił gola w pierwszych sześciu kolejkach Bundesligi. Dodatkowo gol da mu miano pierwszego piłkarza w historii Bundesligi, który po 6 kolejkach ligowych będzie miał na koncie 10 trafień.

15:13

Dzień dobry! Witamy w relacji z meczu 6. kolejki Bundesligi, w którym Bayern Monachium zmierzy się na wyjeździe z Paderborn.