• Robert Lewandowski (40') , Benjamin Pavard (80')
Union Berlin
Bayern Monachium
12'
12' Christopher Lenz
37'

37' Alphonso Davies
40'

40' Robert Lewandowski
51'
51' Keven Schlotterbeck
70'
70' Sebastian Andersson za Anthony Ujah
71'
71' Christian Gentner za Robert Andrich
81'
81' Joshua Mees za Marcus Ingvartsen
85'
85' Felix Kroos za Grischa Proemel
85'
85' Julian Ryerson za Marius Buelter
71'

71' Kingsley Coman za Leon Goretzka
80'

80' Benjamin Pavard
85'

85' Ivan Perisić za Serge Gnabry
90'

90' Michael Cuisance za Thomas Mueller

67

Stałe fragmenty gry to najlepszy sposób gospodarzy na stworzenie zagrożenia pod bramką rywali. Neuer jednak kolejny raz wyłapał piłkę dośrodkowaną w szesnastkę

66

Na murawie trochę nudno, więc rzućmy okiem na trybuny:

62

Subotić posłał długą piłkę. Problem w tym, że nie znalazła adresata.

59

Ajajajaj, to mogło być piękne. Lewandowski sprytnie odbił piłkę piętą, czym przelobował obrońcę. Niestety, Polak nie zdążył dobiec do piłki przed bramkarzem.

47

Gnabry urwał się obrońcą, ale choć trzech minął, to piłką kopnął w czwartego...

46

18:50

Lewandowski już piąty rok z rzędu zdobywa ponad 40 bramek w sezonie. Gigant!

45  + 2'

Ależ bomba Pavarda z dystansu! Niewiele brakowało!

45
43

Absurdalny rzut rożny. Mueller do Kimmicha, a Kimmich do Muellera. W międzyczasie sędzia odgwizdał spalonego

42

Gikiewicz łapie piłkę dośrodkowaną w pole karne

40
39

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lewandowski zdobył swoją 26 bramkę w tym sezonie ligi niemieckiej! Król jest tylko jeden!

38

Subotić sfaulował Goretzkę! Będzie rzut karny! A jak karny, to Lewandowski. A raczej LewanGOALski

37

Davies bardzo ostro zaatakował Proemela. Żółta kartka dla piłkarza Bayernu

35

Trzeba sobie to jasno powiedzieć: niedzielny mecz nie zachwyca. Wczoraj Borussia Dortmund dała popis, a Bayern gra w wakacyjnym tempie

33

Dośrodkowanie w pole karne! I pewne wyjście z bramki Neuera

31

Niedokładne zagranie Thiago Alcantary. Naprawdę rzadki widok...

30

Kolejny kiks Boatenga. Ale na jego szczęście, obyło się bez poważnych konsekwencji

28

Davies z łatwością minął rywala na skrzydle, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane

26

Bayern gra zbyt ospale. A Union na razie się dzielnie broni

22

Cudowne zagranie Lewandowskiego do Gnabry'ego. Niemiec jednak nie opanował dobrze piłki w polu karnym, więc Subotić zdołał oddalić zagrożenie

22
19

Jednak nie ma gola! Był spalony!

18

Sędziowie analizują, czy nie było spalonego

18

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rzut rożny Bayernu! Piłka wrzucona w pole karne! Dopada do niej Thomas Mueller i z bliskiej odległości wbija do bramki piłkę zagraną przez Gnabry'ego

16

Kwadrans za nami. Piłka rzadko kiedy opuszcza środkową strefę boiska. Spodziewaliśmy się kapitalnego, żywego widowiska, ale tempo spotkania nie jest zbyt wysokie

13

Mecze Unionu w Berlinie to wielkie wydarzenie ze względu na oddanych kibiców. Teraz jednak nie czuć atmosfery piłkarskiego święta

11

Mueller staranował rywala, ale kartki uniknie

9

Bayern jest nieco zagubiony w pierwszych minutach

6

Anthony Ujah dobrze opanował piłkę, ale kopnął zdecydowanie za mocno. Union stara się przejąć inicjatywę!

4

Riposta gospodarzy! Bulter strzelił jednak wprost w Neuera

3

Tym razem zza pola karnego próbował Lewandowki, ale piłka poszybowała nad poprzeczką

2

Boateng strzelał, ale to uderzenie nie mogło zaskoczyć Gikiewicza

1

17:55

Wraca Bundesliga, wraca pościg Roberta Lewandowskiego za rekordami Gerda Muellera. Gdy Lewandowski wchodził w świat Bayernu, Mueller zaczął z niego znikać. Nigdy nie porozmawiali o golach i życiu, nigdy nie zagrają w tenisa. Mueller jest, ale jakby go nie było. A w jego historii przewija się to, co w Bayernie najlepsze i najgorsze.

17:54

Bayern, rzecz jasna, jest liderem Bundesligi, z kolei Union zajmuje 12. pozycję

17:53

Dzień dobry! Już o godz. 18:00 Union Berlin zmierzy się z Bayernem Monachium. Rafał Gikiewicz postara się zatrzymać Roberta Lewandowskiego.