15' Wout Weghorst
4'

4' Kingsley Coman
37'

37' Michael Cuisance
61'
61' Omar Marmoush za Renato Steffen
61'
61' Joao Victor za Josip Brekalo
66'
66' Josuha Guilavogui
71'
71' Josuha Guilavogui
74'
74' Robin Knoche za John Anthony Brooks
74'
74' Yannick Gerhardt za Daniel Ginczek
85'
85' Luca Horn za Jerome Roussillon
62'

62' Ivan Perisić za Kingsley Coman
62'

62' Benjamin Pavard za Alvaro Odriozola
62'

62' Philippe Coutinho za Serge Gnabry
72'

72' Robert Lewandowski
79'

79' Thomas Mueller
80'

80' Lucas Hernandez za David Alaba
80'

80' Joshua Kimmich za Leon Goretzka

Relacja z meczu VfL Wolfsburg - Bayern Monachium

17:25

Dziękujemy za udział w relacji.

17:19

Bayern gromi Wolfsburg na wyjeździe 4:0 w ostatniej kolejce Bundesligi. Sezon kończy z 100 golami na koncie!

90

Koniec spotkania! Sędzia nie doliczył ani jednej minuty!

17:18

Neuer ma szansę na 15. czyste konto w tym sezonie.

89

Bayern ma na koncie już 100 goli w Bundeslidze! Do rekordu brakuje tylko dwóch trafień!

84

Roussilon schodzi, a za niego Luka Horn w zespole gospodarzy.

80

Hernandez za Alabę i Kimmich za Goretzkę.

17:08

Lewandowski bije kolejne rekordy. Nie tylko strzelił 34. gola w lidze w tym sezonie, ale również stał się dopiero trzecim w historii ligi zawodnikiem, który zdobywał bramki przeciwko 16 rywalom w jednym sezonie! Wcześniej udało się to tylko Gerdowi Muellerowi (sezony 1966/67 i 1969/70) i Ailtonowi (2003/04).

79

Mueller strzela kolejnego gola! Bayern nie zwalnia tempa! Już 0:4 w Wolfsburgu!

73

Guillavogui obejrzał drugą żółtą kartkę za faul na Cuisance i w konsekwencji czerwoną! Wolfsburg ostatnie niespełna 20 minut będzie grał w 10!

73

GOOOOOOOOL Lewandowski!! Pewny strzał z rzutu karnego. 0:3!

71

Cuisance wycięty w polu karnym przez rywala!

71

Karny dla Bayernu!

64

Okazuje się, że na spalonym był Mueller. Tydzień temu była podobna sytuacja, kiedy bramka Polaka nie została uznana po podaniu Muellera, który wówczas był również minimalnie wysunięty.

64

Konsultacja z VAR i okazuje się, że był minimalny spalony. Lewandowski dalej dzisiaj bez gola!

63

Lewandowski strzelił gola z bliska, ale sędzia nie jest pewny, czy nie było spalonego!

63

Wchodzie także Coutinho za Gnabry'ego.

62

Dwie zmiayn w Bayernie Monachium. Perisić za Comana, a Pavard za Odriozolę.

60

Lewandowski prosto w Casteelsa z 4 m! To powinien być gol! Nie ma dzisiaj szczęścia Polak.

58

Coman na lewym skrzydle. Wywalczył rzut rożny.

53

Dobra okazja dla gospodarzy. Będzie rzut wolny.

50

Gnabry szukał kolejnego gola. Niemiec przestrzelił w dobrej sytuacji.

48

Strzał Arnolda. Neuer nie miał problemu z interwencją.

46

Zaczynamy drugą połowę!

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy. Bayern pewnie prowadzi w Wolfsburgu 2:0 po golach Comana i Cuisance.

45  + 2'

Piłka wpada do bramki Bayernu, ale sędzia nie uznaje bramki. Ginczek faulował Odriozolę.

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej części.

43

Wydaje się, że bramkarz gospodarzy dotknął piłki ręką poza polem karnym. Sędzia nakazuje jednak grać dalej.

42

Casteels wyszedł daleko poza pola karne i uratował Wolfsburg przed stratą trzeciego gola!

40

Steffen doszedł do strzału głow., Uderzenie niecelne. Neuer rozpoczyna od bramki.

40

Boateng powstrzymuje Brooksa. Rzut rożny dla Wolfsburga.

37

Bayern prowadzi już 2:0! Asystę zanotował Kingsley Coman.

36

Co za bramka! Michael Cuisance z lewej nogi trafia prosto w okienko!!

36

Lewandowski bliski gola! Polak strzelał głową po podaniu Odriozoli! Casteels broni!

33

Goretzka wrzucił piłkę w pole karne do Muellera, który w trudnej sytuacji doszedł do strzału głową. Piłka przeleciała nad bramką Casteelsa.

31

Ginczek doszedł do dobrej sytuacji w polu karnym. Uderzenie piłkarza Wolfsburga minimalnie niecelne!

30

Co za szansa Bayernu! Coman nie trafił do pustej bramki!

29

Piłkarz Wolfsburga powoli podnosi się z murawy.

28

Ginczek zderzył się z Odriozolą.

25

Chwila przerwy w grze. Piłkarze uzupełniają płyny.

24

Bramkarz Wolfsburga sparował piłkę do boku.

24

Gnabry z lewego skrzydła o mal nie zaskoczył dośrodkowaniem Casteelsa.

22

Gnabry oddał mocne uderzenie. Bramkarz Wolfsburga z wielkim trudem paruje piłkę na rzut rożny.

21

Weghorst doszedł do piłki. Wyskoczył w powietrze i oddał niecelne uderzenie głową.

18

Josip Brekalo przed szansą! Kapitalna interwencja Neuera!

16

Thomas Mueller wyrównał rekord asyst Kevina de Bruyne. Belg podczas gry w Wolfsburgu również miał na koncie 21 asyst w jednym sezonie.

14

Kosmiczne statystyki Muellera w sezonie 2019/20. 21 asyst w Bundeslidze i 25 ostatnich podań we wszystkich rozgrywkach.

13

Bayern po szybkim objęciu prowadzenia, kontroluje mecz.

10

Odriozola ładnie włączył się do akcji i dośrodkował z prawej strony w pole karne. Obrońcy gospodarzy zażegnali niebezpieczeństwo.

10

Strata piłki przez Wolfsburg.

10

Ginczek uwikłał się w walkę z Daviesem. Aut dla Wolfsburga.

7

Weghorst oddał celny strzał. Neuer pewnie łapie piłkę.

7

Mueller do Lewandowskiego, który z pierwszej piłki uderza niecelnie.

6

Thomas Mueller ustanawia rekord Bundesligi. Niemiec notuje 21. asystę w ligowym sezonie!

5

Thomas Mueller podaje idealnie do wbiegającego w pole karne Comana, który precyzyjnym strzałem po długim słupku daje Bayernowi prowadzenie! 0:1 w Wolfbsurgu!

4

GOOOOL! Bayern już prowadzi! Coman strzela gola

3

Wolfsburg zaczął odważnie. Piłka na połowie Bayernu.

2

Pierwszy strzał Roussillona niecelny.

1

Zaczynamy!

15:25

Wolfsburg jest ulubionym klubem Lewandowskiego. Polak w starciach z Wilkami strzelił już w karierze 20 goli w 18 meczach , a do historii przeszedł mecz z września 2015, kiedy Polak strzelił Wolfsburgowi 5 goli w 9 minut.

15:23

Hansi Flick zdecydował się na następującą jedenastkę. Na ławce mecz rozpoczną dwaj podstawowi piłkarze - Pavard i Kimmich.

15:22

Taki skład wystawił na ten mecz Wolfsburg.

15:22

Robert Lewandowski będzie miał ostatnią okazję do śrubowania swojego rekordu. Ma na koncie aż 33 gole w ligowym sezonie.

15:21

Dzień dobry. Zapraszamy na relację z meczu ostatniej kolejki Bundesligi pomiędzy Wolfsburgiem a Bayernem Monachium. Początek o 15:30.