34' Ryan Manning
49'
49' Callum Robinson
71'
71' Chris Brunt za Romaine Sawyers
71'
71' Charlie Austin za Grady Diangana
80'
80' Kamil Grosicki za Matheus Pereira
81'
81' Conor Townsend za Darnell Furlong
90'
90' Matthew Phillips za Jake Livermore
57'

57' Marco Ramkilde za Geoff Cameron
61'

61' Eberechi Eze
79'

79' Todd Kane za Bright Osayi-Samuel
81'

81' Olamide Shodipo za Osman Kakay
90'

90' Joe Gubbins za Ryan Manning

Relacja z meczu West Bromwich Albion - Queens Park Rangers

90  + 5'

Wyniki: Birmingham 1:3 Derby Brentford 1:2 Barnsley Bristol 1:1 Preston Cardiff 3:0 Hull Leeds 4:0 Charlton Luton 3:2 Blackburn Millwall 4:1 Huddersfield Nottingham 1:4 Stoke Reading 1:4 Swansea Sheffield Wednesday 1:2 Middlesbrough WBA 2:2 QPR Wigan 1:1 Fulham

90  + 5'

KONIEC MECZU! Brentford przegrało 1:2 z Barnsley, WBA zremisowało 2:2 z QPR i to zespół Kamila Grosickiego zagra w Premier League!

90

GOL DLA BARNSLEY! WBA ZAGRA W PREMIER LEAGUE! TU SIĘ NIE MOŻE NIC ZMIENIĆ!

89

Swansea prowadzi z Reading 4:1! Co to oznacza? Że Swansea jest w play-offach, bo Nottingham przegrywa 1:3 ze Stoke!

85

Pięć minut do końca. Remisy w meczach Brentford i WBA. Na razie ci drudzy w Premier League, ale pierwszym wystarczy tylko jedna bramka...

83

80

Kamil Grosicki na boisku w meczu WBA - QPR.

73

Symboliczna zmiana w meczu Leeds - Charlton. Mateusz Bogusz debiutuje w Championship, zmieniając Mateusza Klicha.

73

Brentford doprowadza do wyrównania! Klub z Londynu, przy takim wyniku WBA, potrzebuje tylko jednego gola do awansu!

65

61

I jest 2:2! QPR wyrównuje, WBA wciąż w Premier League, ale Brentford wciąż może awansować dzięki własnej wygranej!

55

50

WBA prowadzi 2:1! Zespół Kamila Grosickiego jest w tym momencie w Premier League, niezależnie od tego, co wydarzy się w Londynie na stadionie Brentford!

46

Powoli rozpoczynamy drugie połowy. Przypominamy: WBA blisko awansu do Premier League.

45

Przerwa, wyniki: Birmingham 0:1 Derby Brentford 0:1 Barnsley Bristol 0:1 Preston Cardiff 2:0 Hull Leeds 2:0 Charlton Luton 2:1 Blackburn Millwall 1:1 Huddersfield Nottingham 0:1 Stoke Reading 1:1 Swansea Sheffield Wednesday 1:1 Middlesbrough WBA 1:1 QPR Wigan 1:0 Fulham

43

Grady Diangana! WBA 1:1 QPR! Zespół Grosickiego umacnia się na drugiej pozycji!

41

Brentford 0:1 Barnsley! Obie czołowe drużyny przegrywają! Tu goście się utrzymują, a gospodarze są bez bezpośredniego awansu!

38

36

WBA 0:1 QPR! Ryan Manning strzałem z dystansu daje prowadzenie gościom. W tym momencie Brentford w Premier League. Brentford, któe ma dużo lepszy bilans bramkowy!

34

Wigan 1:0 Fulham. Zespół z Londynu coraz bliże tylko play-offów.

33

"Smętny ten mecz" - tak o postawie WBA i QPR wypowiedział się komentujący to spotkanie Marcin Grzywacz.

30

WBA 0:0 QPR Brentford 0:0 Barnsley Na razie WBA w Premier League.

28

Luton wyrównuje w meczu z Blackburn. Dzięki temu zespół wygrzebuje się ze strefy spadkowej, do której wpada Charlton, który przegrywa z Leeds już 0:2.

23

19

I jak na zawołanie: Nottingham przegrywa 0:1 ze Stoke. Na razie jest w barażach tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek (o trzy lepsze od Swansea). Cardiff prowadzi zaś 1:0 z Hull.

17

Swansea prowadzi z Reading 1:0 i przybliża się do play-offów, ale wciąż potrzebuje potknięcia Nottingham lub Cardiff.

14

Mistrzowie w formie. Leeds prowadzi 1:0 z Charltonem. Na marginesie: Mateusz Klich w podstawowym składzie.

11

Sheffield prowadzi z Middlesbrough, a Blackburn z Luton, ale te wyniki także nic nie zmieniają. W najważniejszych meczach na razie bez goli.

6

Birmingham 0:1 Derby. To na razie dwie bramki, które nie mają większego znaczenia dla układu tabeli.

4

Pierwsza bramka. Millwall prowadzi 1:0 z Huddersfield.

1

Emocje czas, start! Gramy!

20:17

Ale, ale, ale... Spaść z ligi może też 13. w tabeli Wigan. Jak to możliwe? Sensacyjny zdobywca Pucharu Anglii sprzed kilku lat miał problemy finansowe i po zakończeniu sezonu zostanie ukarany 12 ujemnymi punktami. Na razie Wigan ma 10 punktów przewagi nad pierwszym spadkowiczem, więc jak widać, może jeszcze zlecieć z ligi. Więcej o sprawie w linku.

20:16

Wiele dziać się będzie też na dole. Niemal pewne spadku może być Hull City, które jest ostatnie, ma fatalny bilans bramkowy i trzy punkty straty do bezpiecznej pozycji. 46 punktów ma Barnsley, po 48 "oczek" zdobyły Luton i Charlton. Po 50 punktów mają Birmingham oraz Middlesbrough, a 51 Huddersfield.

20:14

W Championship zespoły z miejsc 3., 4., 5. oraz 6. zagrają w play-offach o awans. Na razie pozycje te zajmują kolejno: Brentford, Fulham, Nottingham oraz Cardiff. Dwie ostatnie drużyny nie mogą być jeszcze niczego pewne, bo mają tylko trzy punkty więcej od 7. w tabeli Swansea.

20:14

Musimy przypomnieć. W Anglii przy równej liczbie punktów decyduje bilans bramkowy.

20:14

Kamil Grosicki dziś na ławce rezerwowych.

20:12

WBA ma 82 punkty i gra dzisiaj u siebie z 14. w tabeli Queens Park Rangers. Brentford ma 81 punktów i podejmuje przedostatnie w tabeli Barnsley. Fulham gra na wyjeździe z 13. Wigan, mając 80 punktów.

20:11

Dla nas najważniejsze będzie to, co będzie działo się w czubie tabeli. Wiadomo już, że ligę wygrało Leeds, które bezpośrednio awansowało do Premier League. O drugie miejsce i również bezpośredni awans biją się: West Bromwich Albion Kamila Grosickiego, Brentford oraz Fulham.