13' Artem Putiwcew
3'

3' Bartosz Slisz
48'
48' Dawid Kocyła za Adam Radwański
69'
69' Bartłomiej Kukułowicz za Marcin Grabowski
70'
70' Veton Tusha za Samuel Stefanik
79'
79' Mateusz Grzybek
50'

50' Rafael Lopes za Tomas Pekhart
51'

51' Bartlomiej Ciepiela za Kacper Skibicki
51'

51' Paweł Wszołek za Mattias Johansson
58'

58' Mattias Johansson
60'

60' Jurgen Celhaka za Bartosz Slisz
61'

61' Kacper Skibicki
68'

68' Rafael Lopes
71'

71' Lirim Kastrati za Bartlomiej Ciepiela
74'

74' Rafael Lopes
81'

81' Mateusz Wieteska
87'

87' Lindsay Rose

Relacja z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa

90  + 4'

Bardzo słaby mecz z obu stron, który tylko potwierdził, że zarówno Bruk-Bet, jak i Legia mogą mieć ogromne problemy z utrzymaniem w ekstraklasie. Obie pokazały dzisiaj futbol na bardzo niskim poziomie i nie zdobyły punktów, które mogłyby je zbliżyć do bezpiecznej strefy. Bruk-Bet z 16 punktami dalej jest ostatni, a Legia ma o trzy punkty więcej i zajmuje przedostatnie miejsce. To wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na Sport.pl.

90  + 4'

Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica Nieciecza remisuje z Legią Warszawa 0:0!

90  + 3'

Kontra Legii kończy się zupełnie nieudanym dośrodkowaniem Kastratiego. Piłka poza boiskiem.

90  + 1'

Z dalekiego dystansu niecelnie uderza Kukułowicz.

90

Cztery minuty doliczone.

88

Celnie tym razem uderzył z wolnego Wlazło, ale odbił piłkę Miszta!

86

Żółta kartka dla Rose, który tuż przed polem karnym faulował Kocyłę.

83

Wędka dla Bartłomieja Ciepieli, który wszedł na boisko w 63. minucie. Zmienia go Kastrati.

82

Celhaka dobrze powstrzymał szarżującego Tushę i dał się sfaulować. Rzut wolny dla Bruk-Betu.

82

Tusha i Kukułowicz zastępują w Termalice Stefanika i Grabowskiego.

81

Teraz żółtą kartką ukarany Wieteska.

80

Centra Josue wybita sprzed bramki przez defensywę beniaminka.

79

Grzybek fauluje szarżującego lewym skrzydłem Mladenovicia. Żółta kartka i rzut wolny dla Legii blisko pola karnego.

77

Po dośrodkowaniu na dalszy słupek w boczną siatkę z ostrego kąta trafia Hubinek.

76

Rzut rożny dla Bruk-Betu.

75

Piotr Wlazło z rzutu wolnego uderza obok bramki gości.

73

Druga żółta i czerwona kartka dla Rafaela Lopesa za faul na Wlaźle! Legia w dziesiątkę!

72

Celhaka zmienia w Legii Slisza.

70

Dośrodkowanie Grzybka pada łupem Miszty.

68

Żółta kartka dla Rafaela Lopesa, za uderzenie łokciem Grzybka.

66

Na spalonym złapany Kocyła.

65

Rzut wolny dla Legii. Centruje Josue, jeden z piłkarzy gości popełnia faul w ofensywie i piłkę będą mieli zawodnicy Bruk-Betu.

63

Potrójna zmiana w Legii. Lopes, Wszołek i Ciepiela za Skibickiego, Johanssona i Pekharta.

62

Miszta wpadł z piłką do bramki po uderzeniu głową Biedrzyckiego, ale został tam wepchnięty przez Mesanovicia. Rzut wolny dla Legii.

61

Żółta kartka dla Skibickiego. Rzut wolny dla Bruk-Betu z prawego skrzydła.

60

Gospodarze zdobywają rzut rożny, a trener Latal dokonuje zmiany. Kocyła za Radwańskiego.

59

Miszta! Ładna akcja kombinacyjna Bruk-Betu kończy się uderzeniem Mesanovicia z kilkunastu metrów, ale odbija piłkę bramkarz Legii!

57

Bardzo ostre zderzenie Johanssona z Hybsem. Czech potrzebuje pomocy medycznej, a spóźniony Szwed ogląda żółtą kartkę. On też nie zagra za tydzień przeciwko Wiśle.

56

Rzut wolny dla Termaliki. Dośrodkowywał Stefanik, ale daleko za boisko.

54

Slisz szukał wbiegającego w pole karne Skibickiego, ale piłkę przejął Pawliuczenka.

53

Bardzo niecelny strzał z dystansu Sokołowskiego.

51

Legia przycisnęła i są kolejne stałe fragmenty gry dla wciąż aktualnych mistrzów Polski. Bruk-Bet jednak się broni.

50

Świetne prostopadłe podanie do Skibickiego, zawahał się Biedrzycki, ale zdołał wślizgiem zatrzymać wychodzącego sam na sam rywala! Sporo szczęścia mieli gospodarze.

49

Do znakomitej pozycji strzeleckiej doszedł Pekhart, ale głową z kilku metrów uderza zdecydowanie zbyt lekko, by pokonać bramkarza Bruk-Betu!

48

Legia zdobywa kolejne rzuty rożne. Już trzeci z kolei.

48

Niezłe dośrodkowanie Josue, ale strącenie piłki na dalszym słupku wylądowało w bocznej siatce bramki gospodarzy.

47

Rzut rożny dla Legii po kiksie Putiwcewa.

46

Do przypadkowo odbitej piłki dopada przed polem karnym Pekhart, ale był na spalonym.

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Bez zmian w obu zespołach w przerwie.

46

Kończy się przerwa w Niecieczy. Obie drużyny wracają na plac gry.

45

Koniec pierwszej połowy. Słabiuteńki mecz w Niecieczy i zasłużony bezbramkowy remis po 45 minutach. Oby po przerwie było więcej emocji.

45

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45

Jeszcze jedna próba Legii, ale w polu karnym kiksuje Skibicki.

43

Coraz bliżej końca pierwszej połowy. Niewiele wskazuje na to, że doczekamy się bramek przed przerwą.

41

W końcówce pierwszej połowy inicjatywę ma już Legia, ale trudno to nazwać huraganowymi atakami na bramkę Bruk-Betu.

38

Teraz Josue dośrodkowywał i świetnie tą centrą znalazł w polu karnym Pekharta! Ten uderza głową/barkiem obok bramki!

36

Na strzał z dystansu zdecydował się Josue, jednak został zablokowany.

35

Drobne zamieszanie w polu karnym Bruk-Betu. Piłkarze Legii sygnalizowali zagranie ręką Wlazły, ale takowego nie było, co potwierdził sędziemu również VAR.

33

Strata gospodarzy na 30. metrze przed własną bramką, ale obrońcom Bruk-Betu udało się powstrzymać Pekharta i Johanssona.

30

Pół godziny gry za nami. Bezbramkowy remis jest zasłużony, gdyż obie drużyny są wyjątkowo bezzębne w ofensywie.

27

Odbite uderzenie Skibickiego poszybowało na rzut rożny. Po kornerze do bezpańskiej piłki doszedł Johansson, ale nie zdołał z kilku metrów pokonać Pawliuczenki! W końcu jednak było groźnie!

26

Bruk-Bet Termalica próbuje grać w ataku pozycyjnym, ale nie za bardzo umie. Legii z kolei nie za bardzo chce się w ogóle grać w piłkę. I dlatego przez ponad 25 minut nie mieliśmy jeszcze groźnego strzału w wykonaniu którejkolwiek ze stron.

24

Nie będziemy ukrywać - to nie jest na razie wielkie piłkarskie widowisko.

22

Korner dla Legii kończy się zupełnie nieudanym uderzeniem z dystansu Mladenovicia.

21

Dobra długa piłka do rozpędzonego Mladenovicia, ten ostro centruje przed bramkę, jednak gospodarze wybijają na róg.

19

Dwa kolejne rzut rożne dla gospodarzy. Po drugim z nich niecelnie głową uderza Wlazło.

17

Długa piłka za linię obrony do Mesanovicia, ale tego zdołał dogonić Rose i wybił piłkę na rzut rożny.

15

Bruk-Bet ma przewagę w tym spotkaniu. Legia na razie zupełnie bezbarwna, ma tylko 24% posiadania piłki! Chwilę temu żółtą kartkę obejrzał Putiwcew.

13

Dobry strzał z dystansu Radwańskiego, ale piłka mija bramkę Miszty!

11

Piłka w pole karne do Mesanovicia, ten jednak nie zdołał jej opanować, by oddać strzał na bramkę! Dobrze interweniuje Nawrocki. Po chwili dobra akcja Bruk-Betu, płaskie dośrodkowanie Grabowskiego wybijają goście na rzut rożny.

10

Rzut wolny dla Bruk-Betu. Krótkie rozegranie miało zaskoczyć defensywę Legii, ale było zupełnie nieudane i goście łatwo to przerwali.

7

Legia niemrawa na początku boiska. Piłkarze Aleksandara Vukovicia nie są w stanie na razie przejąć inicjatywy na boisku.

5

Bruk-Bet powoli konstruuje atak pozycyjny, utrzymując się przy piłce.

3

Rzut wolny dla Legii kończy się bardzo groźną kontrą Niecieczy! Błąd Sokołowskiego, uciekał Radwański i faulował go Slisz. Żółta kartka! Pomocnik Legii nie zagra w kolejnym meczu z Wisłą Kraków, bo to jego ósma kartka.

1

Rozpoczynamy mecz!

19:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę w Niecieczy.

19:47
19:46

Sędzią spotkania będzie dzisiaj Damian Sylwestrzak z Wrocławia.

19:46

Rezerwowi Bruk-Betu: Loska, Gergel, Śpiewak, Kocyła, Tusha, Kukułowicz, Ambrosiewicz, Domgjonas, Bonecki.

19:45

Skład Bruk-Betu Termaliki Nieciecza: Pawliuczenka - Grzybek, Biedrzycki, Putiwcew, Hybs - Stefanik, Hubinek, Wlazło, Grabowski - Radwański - Mesanović.

19:44

Rezerwowi Legii: Tobiasz, Wszołek, Charatin, Kastrati, Celhaka, Lopes, Włodarczyk, Rosołek, Ciepiela. Brakuje zawieszonego Boruca, a także kontuzjowanych Jędrzejczyka oraz Kapustki.

19:41

Skład Legii Warszawa: Miszta - Rose, Wieteska, Nawrocki - Johansson, Slisz, Sokołowski, Mladenović - Skibicki, Pekhart, Josue.

19:39

Legia Warszawa dotąd grała w Niecieczy w ekstraklasie trzykrotnie i... trzykrotnie przegrała! W sezonie 15/16 Bruk-Bet rozbił Legię 3:0, w kolejnych rozgrywkach wygrał 2:1, a już w sezonie 17/18 zwyciężył skromnie 1:0. Czy Legia będzie dzisiaj w stanie zdobyć swoje pierwsze punkty na tym stadionie?

19:38

W Niecieczy dojdzie do konfrontacji dwóch najgorszych obecnie drużyn w ekstraklasie. Ostatni w tabeli Bruk-Bet Termalica Nieciecza (15 pkt) mierzy się z przedostatnią Legią Warszawa (18 pkt). Obie drużyny walczą rozpaczliwie o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kto zrobi krok w tym kierunku w sobotni wieczór?

19:36

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 22. kolejki ekstraklasy, w którym Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się z Legią Warszawa! Początek spotkania o 20:00.