Cracovia
25'
25' Jesus Jimenez
33'
33' Michał Koj za Łukasz Wolsztyński
37'
37' Roman Prochazka
40'
40' Przemysław Wiśniewski
5'

5' Rafael Lopes
12'

12' Thiago
21'

21' Michal Rakoczy za Ivan Fiolic
37'

37' Milan Dimun
56'
56' Georgios Giakoumakis za Erik Janza
56'
56' Erik Jirka
63'
63' Georgios Giakoumakis
71'
71' Stavros Vasilantonopoulos
78'
78' Alasana Manneh
78'
78' Szymon Matuszek za Alasana Manneh
80'
80' Michał Koj
52'

52' Kamil Pestka
68'

68' Michał Helik
77'

77' Pelle van Amersfoort za Thiago
77'

77' Sebastian Strózik za Michal Rakoczy

Relacja z meczu Górnik Zabrze - Cracovia

22:30

Koniec meczu! Górnik wygrał z Cracovią 3:2

90  + 5'

Diego Ferrareso bardzo niecelnie z dystansu.

90  + 4'

Minuta do końca!

90  + 4'

Vasil bliski samobója! Piłka szczęśliwie wychodzi na rzut rożny po dośrodkowaniu Hanki!

90  + 3'

Miękkie dośrodkowanie w pole karne Górnika, piłka ponownie wybita.

90  + 1'

Piłka w rękach Chudego.

90

Pięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

90

Hanca z rożnego, ale niebezpieczeństwo zażegnane.

90

Cracovia dąży do wyrównania.

86

Pesković broni strzał Prohazki.

81

Manneh przy zejściu z boiska został ukarany żółta kartką za zejście w innym miejscu niż wyznaczył sędzia.

80

W Cracovii Pelle van Amersfoort za Thiago.

80

Lopes miał szansę na wyrównanie.

79

Zmiana w Górniku: Za Manneha wchodzi Matuszek.

79

Żółte kartki dla Probierza i Koja.

77

Niecały kwadrans do końca emocjonującego meczu w Zabrzu.

77

Wiśniewski niecelnie z daleka.

71

Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka, zanim wpadła do siatki.

71

Jesus Jimenez zagrał kapitalne podanie w pole karne do Vasilantonopoulosa, który strzałem po długim słupku strzelił gola.

71

Co tutaj się dzieje!?? Mamy kolejną bramkę dla Górnika!

69

Spory błąd w tej sytuacji popełnił Chudy, który tylko przyglądał się i i nic nie zrobił, aby temu zapobiec.

68

Po dośrodkowaniu Lopesa i strzale głową Helika nikt nie przeciął jej toru lotu. 2:2 w Zabrzu!

68

Gol! Cracovia!

67

Celny strzał Thiago, ale Chudy pewnie łapie piłkę.

65

Różny dla Górnika, wywalczony przez greckiego debiutanta.

64

Rumun powoli podnosi się z murawy.

64

Na murawie leży Hanca.

61

Chwila przerwy w grze. Giakomuakis sfaulował piłkarza Cracovii.

61

Uderzenie Angulo nad bramką.

60

Goście trochę przygaszeni po stracie drugiego gola.

60

Górnik wygląda lepiej niż Cracovia w tym momencie.

57

Cracovia mogła skutecznie odpowiedzieć, ale piłka w rękach Chudego.

56

Erij Jirka dopadł do bezpańskiej piłki i efektownym uderzeniem z pierwszej piłki nie dał szans na skuteczną interwencję Peskovicowi! Górnik prowadzi 2:1.

56

Co za GOL! Górnik prowadzi 2:1!

56

Giakoumakis, grecki debiutant, zmienia Janżę w Górniku Zabrze.

53

Kamil Pestka ukarany żółtą kartką.

51

Dumin miał znakomitą szansę. Oddał strzał głową, ale wysoko nad poprzeczką bramki Chudego.

51

Rzut rożny dla Cracovii.

50

Pesković chwyta pewnie piłkę dośrodkowaną przez Janżę.

47

Angulo zablokowany przez Dimuna.

46

Zaczynamy drugą połowę.

21:21

Koniec pierwszej połowy. Na razie 1:1. Sporo się dzieje w Zabrzu. Mnóstwo zwrotów akcji i wiele ciekawych momentów.

45  + 5'

Manneh z dystansu i będzie rzut rożny.

45  + 5'

Górnik wciąż przy piłce.

45  + 4'

Nic z tego nie wyszło. Po chwili próbował Vasil, ale jego dośrodkowanie z prawej flanki wybijają obrońcy Cracovii.

45  + 3'

To będzie ostatnia akcja pierwszej połowy. Rzut wolny dla Górnika z lewej strony boiska.

45  + 3'

Bochniewicz sfaulowany przez Rakoczego.

45

Pierwsza polowa przedłużona o cztery minuty.

41

Pomocy na boisku potrzebuje również Wiśniewski.

41

Janża leży na skraju pola karnego Cracovii. Sędzie odgwizdał faul Słowaka na piłkarzu Cracovii.

40

Przemysław Wiśniewski ukarany żółtą kartką.

40

Janża z lewej strony próbował dośrodkować, ale jego zagranie zostało zablokowana.

38

Obaj piłkarze wdali się w małą przepychanką.

37

Dimun i Prochazka ukarani żółtymi kartkami.

37

33

Będzie kolejna zmiana. Za Łukasza Wolsztyńskiego wchodzi na boisko Michał Koj.

32

Kolejna przerwa w grze. Tym razem Pesković zderzył się ze swoim kolegą, Pestką.

31

Słowak szybko się pozbierał i można kontynuować grę.

31

Jirka chwile leżał na murawie.

29

Dobry, szybki mecz oglądamy w Zabrzu.

26

Gola zdobywa Jesus Jimenez. Erik Janża niecelnie uderzał na bramkę, piłka po drodze odbiła się od nogi obrońcy Cracovii, a potem trafiła pod nogi Jimeneza, który zmienił tor lotu piłki i wpakował ją do siatki. 1:1!

26

Gol. Górnik doprowadza do wyrównania!

23

Cracovia cały czas w natarciu.

23

Dynamiczne wejście Wdowiaka w pole karne. Kolejne dośrodkowanie, ale niebezpieczeństwo zażegnane przez graczy Górnika.

18

Kontuzja zawodnika Cracovii. Zmiana: Wchodzi za niego Rakoczy.

18

Fiolić leży na murawie.

18

Jesus Jimenez fatalnie spudłował w dobrej sytuacji. Chwilę wcześniej sfaulował rywala, więc bramka nie zostałaby uznana, gdyby strzał był bardziej precyzyjny.

18

Jirka wbiegł niepilnowany w pole karne, ale sędzia odgwizdał spalonego.

17

Kilka minut był opatrywany przez lekarzy.

17

Grek powraca na boisku.

12

Uderzył w twarz Vasilantonpoulosa.

12

Pierwsza żółta kartka dla Thiago z Cracovii.

11

Kolejna groźna akcja Cracovii! Chudy broni strzał głową Dytiatjewa.

10

Cracovia mogła prowadzić dwoma golami! Dośrodkowanie Lopesa wybija Wiśniewski.

9

Ferraresso wrzucał z prawej strony, ale Wdowiak nie zdołał zamknąć akcji.

5

Wdowiak ładnie z prawego skrzydła dogrywa do Rafaela Lopesa, który precyzyjnym strzałem z kilku metrów pokonuje Chudego! Cracovia prowadzi w Zabrzu.

5

GOL! Cracovia! 0:1!

3

Celne uderzenie Angulo, ale zbyt słabe, aby zaskoczyć Peskovicia.

2

Górnik zaczął bardzo odważnie i przycisnął Cracovię.

2

Pesković ratuje Cracovię przed stratą gola! Wybił piłkę spod nóg Wolsztyńskiego.

1

Początek spotkania!

20:20

Początek o 20:30.

20:16

Z kolei Michał Probierz dokonał kilku zmian w składzie. W kadrze meczowej nie znalazło się miejsca dla Janusza Gola.

20:15

W takim składzie zacznie ten mecz Górnik Zabrze.

20:15

Gospodarze na własnym boisku spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Z 12 spotkań przegrali tylko jedno, przy 7 zwycięstwach i 4 remisach. Z kolei goście ostatnio mają fatalną passę 3 ligowych porażek z rzędu. Pomimo tego gracze Michała Probierza wciąż się wiceliderem ekstraklasy.