35' David Kopacz
3'

3' Paweł Brożek
46'
46' Filip Bainovic za Daniel Ściślak
48'
48' Boris Sekulic
54'
54' Łukasz Wolsztyński za Kamil Zapolnik
56'
56' Łukasz Wolsztyński
75'
75' Jesus Jimenez
77'
77' Szymon Matuszek za Mateusz Matras
80'
80' Szymon Matuszek
87'
87' Igor Angulo
90'
90' Jesus Jimenez
49'

49' Chuca
58'

58' Chuca
60'

60' Rafał Boguski za Paweł Brożek
67'

67' Michał Mak
72'

72' Lukas Klemenz
73'

73' Jean Carlos za Jakub Błaszczykowski
81'

81' Przemysław Zdybowicz za Damian Pawłowski

Relacja z meczu Górnik Zabrze - Wisła Kraków

90  + 6'

Koniec meczu! Górnik wygrywa 4:2 z Wisłą, która po 9. ligowej porażce z rzędu traci już sześć punktów do bezpiecznego miejsca w tabeli.

90  + 5'

Wolsztyński złapany na spalonym.

90  + 2'

Jimenez znalazł się z piłką w polu karnym Wisły, po czym uderzył obok Buchalika.

90  + 2'

JIMENEZ PO RAZ DRUGI! 4:2 DLA GÓRNIKA!

90

Sędzia doliczył aż 5 minut do drugiej połowy.

87

ANGULO POKONAŁ BUCHALIKA! GÓRNIK PROWADZI!

86

Sędzia po analizie VAR uznał, że Basha faulował rywala w polu karnym.

86

RZUT KARNY DLA GÓRNIKA!

82

Jeszcze jedna okazja Górnika, ale Klemenz wybija piłkę sprzed linii bramkowej.

79

SŁUPEK RATUJE WISŁĘ! Angulo uderzył na bramkę, ale piłka trafiła jedynie w słupek.

77

Ostatnia zmiana w Górniku. Matuszek zmienia Matrasa.

75

Dośrodkowanie Angulo z lewej strony boiska i Jimenez pokonuje strzałem głową Buchalika.

75

JIMENEZ I JEST 2:2!

73

Zmiana w Wiśle. Z boiska schodzi Błaszyczykowski, w jego miejsce wchodzi Jean Carlos.

72

Wolsztyński uderzał na bramkę Wisły, ale kapitalnie broni Buchalik.

72

Klemenz ukarany żółtą kartką.

71

Powinien być rzut karny dla Wisły po faulu na Burlidze, ale sędzia go nie widział.

69

Indywidualna akcja Jimeneza na lewym skrzydle, ale ostatecznie zatrzymał go Buchalik.

66

Mak ukarany żółtą kartkę.

62

Wisła nie przestaje atakować. Świetne podanie Chuci zostało jednak zablokowane przez obrońców Górnika.

59

Zmiana w Wiśle. Boguski wszedł w miejsce Brożka.

59

Brożek głową zagrał do Chuci, który płaskim strzałem przy słupku pokonał Chudego.

59

CHUCA! WISŁA ZNOWU PROWADZI!

56

Wolsztyński otrzymał piłkę w polu karnym, odwrócił się z nią i uderzył tuż przy słupku, nie dając szans Buchalikowi.

56

GÓRNIK WYRÓWNUJE! Wolsztyński, dwie minuty po wejściu na boisko!

54

Drugi zmiana w Górniku. W miejsce Zapolnika wchodzi Wolsztyński.

52

Wisła utrzymuje się przy piłce na połowie Górnika.

49

Żółtą kartką ukarany także Chuca.

48

Żółta kartka dla Sekulicia za faul na Maku.

47

Wisła od początku II połowy atakuje. Niecelne uderzenie Błaszczykowskiego.

46

Wracamy do gry!

45

Zmiana w Górniku. Bainović zmienia Ściślaka.

45

Koniec pierwszej połowy! Wisła prowadzi 1:0 po bramce Brożka w 3. minucie.

43

Górnik atakował Wisłę, ale akcję zakończył niecelny strzał.

40

Nieco spokojniejszy fragment meczu, sporo strat w środku pola.

37

Wisła naciska, ale jej strzały zostały zablokowane.

35

Żółta kartka dla Kopacza.

34

Jeden z piłkarzy Wisły upadł w polu karnym Górnika, ale sędzia uznał, że nie było powodu do podyktowania rzutu karnego.

31

Pierwsza decyzja została utrzymana.

30

Piłka wpadła do siatki Górnika po rzucie rożnym, ale jeden z piłkarzy Wisły był na pozycji spalonej. Będzie VAR.

26

Seria dośrodkowań Górnika Zabrze, ale bardzo niedokładnych i piłkarzy Wisły bez trudu wybijali piłkę z własnego pola karnego.

23

Było gorąco w polu karnym Wisły, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

20

Groźne dośrodkowanie w pole karne Górnika Zabrze, ale żaden z piłkarzy Wisły nie sięgnął piłki.

17

Sporo walki w środku pola, niewiele realnego zagrożenia pod którąkolwiek z bramek.

14

Ruszyła Wisła z atakiem, ale niecelne dośrodkowanie Sadloka zmarnowało okazję krakowian.

12

Uderzenie Kopacza z dystansu, ale niecelne.

10

Strzał Angulo zablokowany przez obrońców.

8

Kopacz uderzył na bramkę Wisły, ale zbyt słabo, aby zaskoczyć Buchalika.

6

Chuca wycofał do Pawłowskiego, który oddał strzał, ale prosto w Chudego.

5

Mak faulowany na własnej połowie.

3

Mak dośrodkował z prawego skrzydła, Brożek przyjęciem minął obrońcę i uderzył obok bramkarza.