32' Martin Pospisil
9'

9' Rafael Lopes
20'

20' Kamil Pestka za Oleksiy Dytyatev
45'

45' Janusz Gol
55'
55' Patryk Klimala
64'
64' Bartosz Bida za Patryk Klimala
70'
70' Bartosz Kwiecień za Juan Camara
73'
73' Bartosz Kwiecień
80'
80' Ognjen Mudrinski za Tomas Prikryl
82'
82' Taras Romanczuk
59'

59' Rafael Lopes
60'

60' Bojan Cecaric za Tomas Vestenicky
72'

72' Sergiu Hanca
72'

72' Milan Dimun za Sylwester Lusiusz

Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Cracovia

90  + 5'

Jagiellonia awansowała z dziewiątego miejsca na czwarte.

90  + 5'

Ten wynik oznacza, że Cracovia nie wykorzystała szansy by awansować na pozycję wicelidera.

90  + 5'

Koniec meczu! Jagiellonia pokonuje Cracovię!

90  + 2'

Kontra Jagiellonii, ale Pospisil uderza nad bramką.

90  + 2'

Cracovia stara się naciskać. Jagiellonia pewnie w obronie

90  + 2'

Mudrinski świetnie wyszedł na czystą pozycję, ale drugi raz uderza wyyyyysoko nad bramką.

90

Pięć minut doliczone

90

Ależ blisko kolejnego gola dla Jagiellonii. Bida się machnął na linii 16 metra, a jeden z zawodników Jagi uderzył wyyyyyysoko nad bramką

87

Przepychanki przy linii bocznej boiska. Żółta kartka dla kogoś ze sztabu szkoleniowego Cracovii.

84

Błąd Węglarza przed własną bramką, któremu piłka wypadła z rąk. Na jego szczęście z asekuracją przyszli obrońcy.

82

GOOOL!!! Minutę temu się nie udało, ale teraz Romanczuk trafia pod poprzeczkę! Jagiellonia prowadzi 3:2!

81

Jagiellonia bliska objęcia prowadzenia! Piłka po strzale głową Romanczuka o centymetry minęła bramkę Cracovii!

80

Zmiana w ekipie gospodarzy. Mudrinski zmienia Prikryla.

77

Groźnie pod bramką Cracovii po rzucie wolnym. Strzał głową minimalnie przeleciał nad bramką Peskovicia.

74

Helik dłuższą chwilę leżał na boisku po starciu z Bidą.

72

Lusiusz zostaje zmieniony przez Dimuna.

70

Żółta kartka dla Hanki.

66

Piłka w siatce Cracovii! Imaz znalazł się sam na sam z Peskoviciem, minął go i zdobył bramkę, po czym... sędzia odgwizdał spalonego. I słusznie, bo Imaz był przynajmniej o pół metra przed ostatnim obrońcą.

62

Po bramce Cracovii znowu mnóstwo walki w środku pola, bez groźnych okazji w okolicach pola karnego którejkolwiek z drużyn.

59

Ależ odpowiedź Cracovii! Wydawało się, że van Amersfoort jest faulowany, ale piłkarz gości nie upadł na murawę, tylko zwodem minął dwóch obrońców Jagiellonii, po czym wyłożył piłkę do Lopesa, który strzałem do pustej bramki wyrównał stan meczu.

55

Ależ bramka Klimali! Doskonałe prostopadłe podanie do zawodnika Jagiellonii, który silnym strzałem w krótki róg pokonuje Peskovicia. Jagiellonia na prowadzeniu!

55

Klimala uderzył na bramkę Peskovicia, ale bramkarz Cracovii pewnie broni.

52

Wracając do sytuacji węgla na murawie. W przerwie meczu był organizowany konkurs dla kibiców, w którym należało przenieść worek z węglem. Jednemu z nich worek się przedziurawił, a węgiel wysypał się na murawę.

52

Camara uderzał głową, ale bardzo niecelnie.

49

Po chwili przerwy zespoły wróciły do gry.

48

Przerwa w grze! Sędzia przerwał spotkanie z powodu węgla, znajdującego się na murawie. Trwa sprzątanie środkowej części boiska.

46

45  + 4'

Koniec pierwszej połowy! W Białymstoku remis 1:1.

45  + 4'

Gol ukarany żółtą kartką.

45  + 2'

Mnóstwo walki w środku pola i dyskusji w wykonaniu trenerów obydwu drużyn.

45

Aż cztery minuty doliczone do pierwszej połowy.

45

Michał Probierz ukarany żółtą kartką za dyskusje przy linii bocznej.

43

Ponownie obydwa zespoły skupiają się na walce w środku pola.

40

Helik minięty w polu karnym Cracovii, ale Camara został zatrzymany przez następnego piłkarza "Pasów".

36

Klimala fauluje Siplaka przed polem karnym Cracovii.

32

Żółta kartka dla Martina Pospisila. Czech faulował piłkarza Cracovii przy wyprowadzaniu kontrataku.

30

Mnóstwo walki w środku pola.

28

Rzut wolny dla Jagiellonii na połowie rywala.

26

Węglarz piąstkuje piłkę na rzut rożny.

22

Po przerwie spowodowanej urazem Dytjatjewa, mecz toczy się w środku pola.

18

Uraz Dytjatjewa, zawodnik Cracovii schodzi z boiska z pomocą lekarzy. Za moment wejdzie za niego Pestka.

15

Piłkarze Cracovii domagali się rzutu karnego, tymczasem sędzia... odgwizdał spalonego.

11

Kuriozum! Prostopadła piłka do Klimali, z bramki wychodzi Pesković, wyprzedził go zawodnik Jagiellonii i strzela do pustej bramki.

9

Ależ początek "Pasów"! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, nikt nie przeciął piłki, która wpadła do bramki!

7

Dobra akcja Jagiellonii, ale odgwizdana pozycja spalona.

6

Jeszcze jeden strzał sprzed pola karnego, ale zablokowany przez obrońców Cracovii.

3

Pierwsza okazja Jagiellonii! Imaz oddał potężny strzał, ale Pesković złapał piłkę, choć nie bez problemów.

2

Przerwa w grze. Z trybun poleciały na murawę serpentyny. Po krótkiej przerwie sędzia wznowił mecz.

1

19:59

W ostatnich 12 ligowych meczach tych drużyn, tylko raz wygrała Cracovia.

19:56

Jeśli zespół Michała Probierz wygra dzisiejsze spotkanie, awansuje na pozycję wicelidera ligowej tabeli.