Lech Poznań
38'
38' Wojciech Łaski
45'
45' Mateusz Skrzypczak
45'
45' Nene
25'

25' Michał Skóraś
45'

45' Mikael Ishak
71'
71' Fedor Chernykh za Wojciech Łaski
71'
71' Martin Pospisil za Miłosz Matysik
75'
75' Jakub Lewicki za Mateusz Skrzypczak
90'
90' Juan Camara za Nene
90'
90' Maciej Bortniczuk za Marc Gual
46'

46' Filip Dagerstaal za Antonio Milić
53'

53' Alan Czerwiński
57'

57' Filip Marchwiński za Michał Skóraś
57'

57' Filip Szymczak za Joao Amaral
58'

58' Joel Pereira za Alan Czerwiński
88'

88' Adriel Ba Loua za Giorgi Tsitaishvili
90'

90' Filip Szymczak

Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

90  + 11'

Koniec meczu! Lech wygrywa 2:1 w Białymstoku!

90  + 10'

CERNYCH W SŁUPEK! Ależ blisko była Jagiellonia!

90  + 9'

Bortniczuk przewrócił się w polu karnym, ale sędzia niewzruszony. Chwilę później piłka w rękach Bednarka.

90  + 7'

Kontra Lecha, ale piłkę wybijają białostoczanie.

90  + 6'

Bortniczuk i Camara za Nene i Guala - to zmiany w Jagiellonii.

90  + 6'

Szansa Jagiellonii. Strzelał Gual z 16. metra, ale był spalony.

90  + 5'

Jagiellonia ma jeszcze trochę czasu, ale Lech teraz będzie kradł sekundy. Z kolei białostoczanie nie zaprezentowali się jak do tej pory dobrze w tym meczu i trudno będzie im wyrównać.

90  + 2'

Piłka nieco przypadkowo, bo po rykoszecie trafiła z prawej strony do Ishaka. Ten odegrał do Szymczaka. Wszystko na małej przestrzeni, Szymczak utrzymał się przy piłce i uderzył lewą nogą pokonując Alomerovicia!

90  + 2'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! LECH PROWADZI, FILIP SZYMCZAK!

90  + 1'

Aż 10 minut doliczonych!

90  + 1'

Rzut rożny dla Lecha, ale bez zagrożenia.

90

Nieudana kontra Jagiellonii.

88

I Citaiszwili schodzi z boiska. W jego miejsce Ba Loua.

87

Akcja Lecha pod bramką Jagi przerwana. Lewicki leży na boisku po starciu z Citaiszwilim. Gruzin trafił go w twarz

86

Citaiszwili! Dobry strzał z dystansu i interwencja Alomerovicia! Blisko dobitki był Ishak, ale nie zaspał obrońca Jagi. Rzut rożny.

86

Rzut rożny dla Lecha. Gospodarze wybili piłkę Marchwińskiemu spod nóg w polu karnym. A mógł uderzać z pierwszej piłki.

85

Akcja Jagiellonii zakończona - a jakże - wrzutką. Nene doszedł do piłki, ale nie zdołał oddać czystego strzału.

81

Strzał Marchwińskiego i piłka odbiła się od obrońcy Jagiellonii. Nie zmyliło to Alomerovicia.

80

Strzał Ishaka z pola karnego, ale na linii strzału stał Szymczak i jeden z obrońców Jagiellonii.

79

Przypadkowy przechwyt Jagiellonii, ale nie było dobrego dośrodkowania z lewej strony.

77

Bardzo dobra akcja Jagiellonii. Wstrzelenie z lewej strony pola karnego, ale Gual źle trafił w piłkę głową i ta wyleciała poza pole karne.

76

Szansa dla Jagiellonii! Dobre dośrodkowanie z głębi pola z rzutu wolnego, Tiru zgrał piłkę do środka, a Cernych trafił w Bednarka!

75

No i Skrzypczak schodzi z boiska. W jego miejsce Lewicki.

75

Znowu przerwa w grze, ale tym razem dlatego, że na boisku leży Skrzypczak.

73

Ależ świetny pomysł Satki. Dobra prostopadła piłka, ale podanie do Marchwińskiego było minimalnie za mocne!

72

Podwójna zmiana w Jagiellonii. Schodzą Łaski i Matysik, a wchodzą Cernych i Pospisil. A piłkarze wracają do gry.

65

I kolejna przerwa w grze. Race odpalone przez kibiców gości.

65

Dobra akcja Lecha. Dogranie Citaiszwiliego i ze środka pola karnego strzela Marchwiński, ale nad bramką.

60

Seria zwodów Ishaka w polu karnym, ale wyjaśniają sytuację piłkarze Jagiellonii.

58

Teraz dobre akcje obu zespołów! Najpierw strzał głową na bramkę Lecha, a potem uderzenie z bliska na bramkę Jagiellonii. W obu przypadkach bez gola, lepsi byli bramkarze

57

Ale istotną informacją jest to, że wygląda na to, że zmiana Skórasia jest podyktowana drobnym urazem. Oby to nie było nic, co zakłóci przygotowania do mundialu!

57

Potrójna zmiana w Lechu. Szymczak, Pereira i Marchwiński za Skórasia, Czerwińskiego i Amarala.

55

Wybijają piłkarze Jagiellonii. Potem jeszcze jedno dośrodkowanie i piłkę wybija Alomerović. Jeszcze był po drodze faulowany.

54

Rzut wolny Lecha Poznań. Szansa na dośrodkowanie

53

Czerwiński ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny

52

Zamieszanie, ale piłka wybita za pole karne. Wydawało się, że Jagiellonia dobrze wychodzi do kontry, ale Imazowi zabrakło szybkości i nastąpiła strata.

47

Skóraś miał dużo miejsca na lewej stronie. Postanowił uderzyć, ale zrobił to niecelnie.

46

46

Zmiana w Lechu. Antonio Milić schodzi, a w jego miejsce Filip Dagerstal

46

Piłkarze wracają na murawę

45  + 9'

Koniec pierwszej połowy! Wszystko co najlepsze działo się w doliczonym czasie gry!

45  + 7'

Świetna akcja Lecha! Murawski wrzucił na głowę Ishaka, a ten w swoim stylu nie pomylił się i głową strzelił na 1:1!

45  + 6'

ALEŻ ODPOWIEDŹ LECHA! 1:1, MIKAEL ISHAK!

45  + 3'

Dodajmy, że doliczone zostało osiem minut.

45  + 1'

Kolejna wrzutka, tym razem z drugiej strony. Dośrodkowanie na dalszy słupek, wszystko zamyka Skrzypczak, uderza głową i piłka po odbiciu od słupka ląduje w siatce!

45  + 1'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jagiellonia prowadzi, Mateusz Skrzypczak!

45  + 1'

Błąd w rozegraniu Lecha i szybki atak Jagiellonii. Imaza ubiegł jeden z obrońców i jest rzut rożny. Piłkę wybili lechici.

45

Dośrodkowanie Łaskiego do Nasticia, ale ten drugi nie sięgnął piłki głową

43

Długa piłka do Citaiszwiliego i strzał Gruzina, ale z ostrego kąta i piłkę łapię Alomerović

40

Ależ zmarnowali kontrę Nastić. Wychodzili czwórką gospodarze, a Nastić miał mnóstwo miejsca na lewej stronie. Postanowił jednak od razu zagrać i zrobił to źle.

38

Żółta kartka dla Łaskiego. Miał piłkę, ale naciskany przez Skórasia uderzył go w twarz. Rzut wolny dla Lecha z bocznej strefy.

38

I znowu wybijają gospodarze. Jeszcze jedna wrzutka Lecha, ale zadziałała komunikacja i Gual zostawił piłkę. Ta wyszła na aut bramkowy.

37

Teraz faulowany na połowie Jagiellonii Skóraś. Będzie szansa na dośrodkowanie

35

Kolejny strzał z dystansu. Próbował Imaz, ale znowu niecelnie.

35

Rzut wolny dla Jagiellonii na połowie Lecha.

34

Strzał Skórasia z dystansu. Piłka wyblokowana przez obrońców i spokojnie łapie ją Alomerović

30

Była szansa! Celny strzał jednego z piłkarzy Jagiellonii, ale za słaby i do piłki zdążył Bednarek!

30

Kolejna akcja Jagiellonii. Nene znalazł się na lewej stronie i miał dobry pomysł na zagranie do Guala. Będzie jednak rzut rożny.

29

Przerwana akcja Jagiellonii. Przypadkowo, ale jeden z zawodników gospodarzy był na spalonym.

27

Lechici wybijają piłkę na aut.

27

Faul Karlstroema. Rzut wolny dla Jagiellonii

27

Lech Poznań ma aż 70% posiadania piłki. Jagiellonia ma duży problem z zawiązaniem jakiejkolwiek akcji.

26

Żółta kartka dla Skórasia. Sędzia uznał, że popracował łokciem piłkarz Lecha.

22

Uderzenie z dystansu Citaiszwiliego, ale bardzo niecelne

21

Groźne dośrodkowanie Citaiszwiliego z pole karne Jagiellonii, ale gospodarze wybijają piłkę

17

Nene strzelał z dystansu, ale nieczysto.

16

Rzut wolny dla Jagiellonii z bocznego sektora boiska.

16

Strzał z dystansu Karlstroema, ale nie miał przygotowanej pozycji i uderzył niecelnie.

16

Gramy dalej.

12

I mecz znowu przerwany. Fajerwerki odpalone przez kibiców Jagi

11

Dobra akcja Lecha. Ishak wykłada piłkę Amaralowi przed pole karne, ale uderzenie zostało zablokowane

9

Ciekawe rozegranie. Wstrzelenie piłki w pole karne, ale łapie piłkę Alomerović.

8

Piłka wybita, ale będzie jeszcze rzut rożny.

8

Wracamy do gry. Lech ma rzut wolny, szansa na wrzutkę.

4

Przerwa w meczu. Kibice Jagiellonii odpalili pirotechnikę.

3

Odpowiedź Lecha. Wrzutka Czerwińskiego, ale piłka wybita. Chwilę później Karlstroem faulowany przed polem karnym i rzut wolny dla Lecha.

2

Pierwsza akcja Jagiellonii. Dośrodkowanie z prawej strony, piłka wybita przez lechitów.

1

Pierwsza prostopadła piłka do Ishaka, ale Szwed postanowił odpuścić bieg do niej sądząc, że był na spalonym.

1

17:30

Jest już po losowaniu. Jagiellonia na żółto-czerwono, Lech na niebiesko. Za chwilę zaczynamy!

17:28

Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko!

17:09

A to ekipa gości: FIlip Bendarek - Alan Czerwiński, Lubomir Satka, Antonio Milić, Pedro Rebocho - Michał Skóraś, Radosław Murawski, Joao Amaral, Jesper Karlstroem, Gio Citaiszwili - Mikael Ishak

17:07

Czas na składy. Na początek gospodarze: Zlatan Alomerović - Wojciech Łaski, Israel Puerto, Mateusz Skrzypczak, Bogdan Tiru, Bojan Nastić - Tomas Prikryl, Miłosz Matysik, Rui Nene - Jesus Imaz, Marc Gual

17:02

Jeżeli Lech dzisiaj zwycięży, to wskoczy do pierwszej piątki. Ale o to nie będzie łatwo, bo w Białymstoku poznaniacy nie wygrali od 9 lat! Jednak Jagiellonia ma swoje problemy. Po dobrym początku sezonu teraz jest coraz gorzej. Punktem zwrotnym była kompromitacja w Pucharze Polski z Lechią Zielona Góra. Po tym meczu Jagiellonia w ostatnich czterech meczach w lidze trzy razy przegrała i raz zremisowała.

17:01

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z trzeciego sobotniego meczu 17. kolejki Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok podejmować będzie mistrza Polski, Lecha Poznań. Początek meczu o 17:30!