Legia Warszawa Legia Warszawa
  • Tomas Pekhart (70') , Michał Pazdan (85')
Jagiellonia Białystok
7'
7' Jesus Imaz za Marc Gual
32'
32' Tomas Prikryl za Diego Carioca
45'
45' Bogdan Tiru
45'

45' Mateusz Hołownia
46'
46' Martin Pospisil za Miłosz Matysik
48'
48' Israel Puerto
75'
75' Jesus Imaz
76'
76' Jesus Imaz
78'
78' Andrzej Trubeha za Jesus Imaz
78'
78' Fedor Chernykh za Karol Struski
53'

53' Rafael Lopes za Mateusz Hołownia
56'

56' Jurgen Celhaka
67'

67' Benjamin Verbić za Maciej Rosołek
67'

67' Ernest Muci za Jurgen Celhaka
70'

70' Tomas Pekhart
75'

75' Josue
82'

82' Igor Kharatin
85'

85' Michał Pazdan (sam.)

Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

94

Koniec meczu. Kapitalna druga połowa w Białymstoku. Jagiellonia - Legia 2:2. Gospodarze dwa razy wychodzili na prowadzenie, ale nie potrafili go utrzymać.

94

Slisz strzelał z dystansu, ale tuż obok słupka. Alomerović mógłby nie zdążyć odbić piłki.

91

Lopes po koronkowej akcji Legii, miał piłkę meczową na 13 metrze, ale trafił w Romańczuka.

90

Sędzia doliczył cztery minuty. Legia dąży do zdobycia 3 bramki.

87

Muci strzelał z ponad 20 metrów, ale zbyt lekko i w środek bramki.

86

Jak padła bramka? Z lewej strony dośrodkował Rose. Na czwarty metrze walczyli Pazdan, Verbić i Pekhart, wszyscy upadli, ale to Pazdan trącił piłkę i strzelił samobójczego gola.

85

GOOOOOOOOOOOOL DLA LEGII!!!!!! 2:2!!!!!

83

Miszta obronił strzał z rzutu wolnego z 18 metrów Pospisila.

82

Żółta kartka dla Charatina.

80

Wieteska ofiarnym wślizgiem ratuje swój zespół przed groźną szans dla gospodarzy.

78

Dwie zmiany w Jagiellonii. Schodzą Imaz i Struski, a wchodzą Trubeha i Cernych.

76

GOOOOOOOOOOL DLA JAGIELLONII. Imaz z dużym spokojem wykonał karnego, strzelił lekko po ziemi i zmylił Misztę.

75

Żółte kartki dostali Josue i Imaz.

74

Rzut karny dla gospodarzy!

71

Jak padła bramka? Slisz podał z 30 metra piłkę w pole karne do Pekharta, a ten strzelił z pierwszej piłki z 14 metrów. Bramkarz nawet nie drgnął.

70

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA LEGII WARSZAWA!

69

Kolejna szansa Legii. Muci dostał piłkę na szóstym metrze, ale jego strzał ofiarnie zablokował Pazdan.

68

Dobra akcja prawą stroną Wszołka, podał do Pekharta, ten strzelał z sześciu metrów, ale zablokował go Puerto.

68

Dwie zmiany w Legii. Schodzą Rosołek i Celhaka, a wchodzą Muci i Verbić.

67

Znów szansa Jagiellonii. Po rzucie rożnym Romańczuk strzelał głową, ale obok słupka.

66

Dobra akcja gospodarzy. W polu karnym piłkę otrzymał Prikryl, strzelał z 13 metrów, ale zablokował go Charatin.

63

Szykują się dwie zmiany w słabo grającej Legii.

60

Tak padła bramka dla Jagiellonii

56

54

Strzał Rosołka z 18 metrów zablokowany, a dobitka z ponad 20 metrów Rose'a zbyt lekka i w środek bramki.

53

Zmiana w Legii. Za Hołownię wchodzi Rafael Lopes.

53

Niezła akcja Prikryla, minął rywala, strzelał z 15 metrów, ale wysoko nad bramką.

51

Imaz był sam na sam z Misztą. Próbował go lobować, ale zrobił to lekceważąco, bo chyba wiedział, że jest spalony.

49

Jak padła bramka? Po dośrodkowaniu z prawej strony z rzutu rożnego, Puerto uprzedził Hołownię i trafił z pięciu metrów niemal do pustej bramki.

48

GOOOOOOOOOOOL DLA JAGIELLONII! PUERTO!

47

Zakotłowało się pod bramką Legii, ale tylko rzut rożny.

46

Początek drugiej połowy!

46

Statystyki pierwszej połowy.

45  + 3'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bezbramkowy remis, choć obie drużyny mogły cieszyć się z gola. Najpierw dobrą okazję zmarnował Wszołek, a potem źle z sześciu metrów głową strzelali Prikryl i Imaz.

45  + 2'

Żółta kartka dla Tiru.

45

Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

44

Żółta kartka dla Hołowni za faul.

41

Nastić kapitalnie dośrodkował na szósty metr do Imaza, ale ten mimo że uprzedził obrońców, strzelił głową nad poprzeczką.

38

Zespoły oddały dotychczas po dwa celne strzały na bramkę.

35

Na razie nieco więcej z gry mają goście.

33

Obrońcy gospodarzy uprzedzili Pekharta, który już składał się do strzału z pięciu metrów.

32

Ależ mógł mieć wejście na boisko Prikryl! Imaz dośrodkował z prawej strony pola karnego do Prikryla, ale Czech strzelił głową z pięciu metrów zbyt lekko i w środek bramki.

32

Druga zmiana w drużynie Jagiellonii. Prikryl wchodzi za Cariocę.

31

Carioca będzie musiał opuścić boisko. Ma kontuzję.

30

Niezła akcja Legii. Josue dostał piłkę na 16 metrze, strzelił mocno, ale wysoko nad bramką.

27

Przerwana gra, bo na boisku leży Ihor Charatin.

25

Bardzo dobra szansa Legii. Rosołek zabrał piłkę Puerto w polu karnym, ta trafiła do Wszołka, który strzelał w długi róg, ale dobrze obronił Alomerović.

24

Carioca strzelał z 18 metrów z lewej strony pola karnego, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

22

Niezła akcja Legii, podanie w pole karne do Rosołka, ale ten z lewej strony wzdłuż linii podał wprost w ręce Alimerovicia.

19

Rosołek faulował Tiru tuż przy linii pola karnego, ale z jego boku.

16

Brazylijczyk Diego Carioca strzelał z 20 metrów, ale zbyt lekko i w środek bramki. Miszta nie miał problemów ze złapaniem piłki.

14

Kontra Jagiellonii, w której Imaz podał na lewo do Romanczuka, ale ten skiksował przy próbie dośrodkowania.

12

Odpalone race na stadionie w Białymstoku.

9

Na razie nie zapowiada się, by to był podobny mecz do ostatniego Legii, w której warszawianie wygrali u siebie 5:3.

7

Zmiana w zespole gospodarzy. Imaz wszedł za Guala.

4

Pierwsza akcja Legii. Rosołek wbiegł w pole karne, strzelił z trzynastu metrów.

3

Spokojny początek obu drużyn.

1

Początek meczu!

20:23

Legia będzie musiała radzić sobie bez dwóch kontuzjowanych bocznych obrońców: Artura Jędrzejczyka oraz Mattiasa Johanssona.

20:21

Tak wygląda skład Legii Warszawa.

20:21

Legia w Białymstoku miała ostatnio fatalną serię. Na tym stadionie nie wygrała od 2016 roku. Od tamtej pory rozegrała w Białymstoku osiem spotkań. Dwa przegrała, sześć zremisowała i zdobyła zaledwie dwie bramki!

20:18
20:17

Legia utrzymanie zapewniła sobie w ostatniej kolejce, wygrywając u siebie 5:3 z Górnikiem Zabrze. Warszawianie zajmują 10. miejsce w tabeli.

20:16

Jagiellonia wciąż nie ma pewnego utrzymania w lidze. Ma pięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

20:15

To mecz dwóch drużyn, które są jednymi z największych rozczarowań tego sezonu.

20:13

Dobry wieczór. Zapraszamy Państwa do relacji na żywo z meczu 33. kolejki ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa.