45' Fedor Chernykh
28'

28' Josue
30'

30' Filip Mladenović
40'

40' Josue
46'
46' Oliwier Wojciechowski za Martin Pospisil
46'
46' Miłosz Matysik za Israel Puerto
50'
50' Miłosz Matysik
66'
66' Tomasz Kupisz za Tomas Prikryl
66'
66' Mateusz Kowalski za Fedor Chernykh
77'
77' Mateusz Kowalski
79'
79' Nene
85'
85' Oliwier Wojciechowski
86'
86' Marc Gual
46'

46' Igor Kharatin za Artur Jędrzejczyk
47'

47' Maik Nawrocki
66'

66' Blaz Kramer za Maciej Rosołek
66'

66' Patryk Sokołowski za Bartosz Kapustka
72'

72' Josue
79'

79' Filip Mladenović
84'

84' Yuri Ribeiro za Filip Mladenović
84'

84' Robert Pich za Carlitos

Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

90  + 4'

Koniec meczu! Legia wygrywa w Białymstoku aż 5:2. Trzy gole strzelił Josue, a po jednym Mladenović oraz Nawrocki. Dla gospodarzy trafili Gual i Kowalski.

90  + 4'

Imaz trafił w poprzeczkę!

90

Sędzia doliczył cztery minuty.

90

Sokołowski strzelał z 18 metrów po indywidualnej akcji, ale nad poprzeczką.

88

Piękny strzał Guala z ok. 30 metrów, ale centymetry obok okienka.

84

Dwie zmiany w Legii. Schodzą Carlitos i Mladenović, a wchodzą Pich i Ribeiro.

82

Josue przymierzył z ponad 20 metrów, ale obok słupka.

79

Żółta kartka dla Nene.

78

Żółta kartka dla Mladenovicia.

77

GOOOOOOOOOOOL DLA JAGIELLONII!!!!!!!. 17-letni Mateusz Kowalski! Po błędzie obrony Legii, wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości.

76

Kapitalna kontra Legii. Carlitos świetnie zagrał do Wszołka, ten jeszcze lepiej do Josuego. Hiszpan miał piłkę na 8 metrze, strzelił mocno, ale kapitalnie obronił Alomerović.

74

Rose świetnie zablokował w polu karnym Guala.

72

Goście przeprowadzili świetną kontrę. Carlitos zagrał do Mladenovicia, ten strzelił, ale obronił Alomerović. Piłka znów trafiła do Mladenovicia, który od razu podał do Josego, a ten strzelił do pustej bramki. Hat-trick Josuego!

72

HAT-TRICK JOSUEGO! JAGIELLONIA-LEGIA 1:5!!!!

69

Fatalne pudło Imaza. Po rzucie rożnym, z piłką minął się Tobiasz, a Hiszpan nie trafił głową z dwóch metrów. Strzelił obok słupka.

66

Dwie zmiany w drużynie gospodarzy. Schodzą Prikryl i Cernych, a wchodzą Kupisz i Kowalski.

65

Dwie zmiany w Legii. Za Rosołka i Kapustkę wchodzą Kramek i Sokołowski.

64

Kolejna szansa Legii. Teraz głową strzelał rezerwowy Kharatin, ale uderzył obok słupka.

63

Poprzeczka ratuje gospodarzy. Strzelał głową Nawrocki, ale w poprzeczkę. Mógł zdobyć drugiego gola w meczu.

62

Świetna kontra Legii, którą rozprowadził Kapustka, podał do Carlitosa, ten wbiegł w pole karne, strzelił, ale został zablokowany i rzut rożny dla gości.

61

Gospodarze przegrywają 1:4, ale ambitnie walczą, by zmniejszyć prowadzenie gości.

60

Niezła kontra Legii, dalekie podanie do Carlitosa, ale niedokładne.

57

Tobiasz świetnie uprzedził szarżującego Lewickiego.

56

Imaz trafił do siatki, ale po analizie VAR, gol nie został on uznany.

54

Jednak nie ma rzutu karnego!

53

Damian Sylwestrzak idzie zobaczyć sytuację. Zobaczymy, czy rzeczywiście będzie rzut karny.

52

Rzut karny dla Legii! Faulowany był Rosołek.

50

Żółta kartka dla Wojciechowskiego. Pięć minut na boisku i już kartka tego zawodnika.

49

Dla Carlitosa to druga asysta w meczu. Dwie asysty ma też Wszołek.

48

Jak padła bramka? Carlitos z prawej strony dośrodkował na dalszy słupek, a Nawrocki strzałem głową zaskoczył Alomerovicia. 1:4. Legia niszczy już Jagiellonię.

48

GOOOOOOOOOOOOL DLA LEGII!!!!! 1:4!

47

Dwie zmiany w ekipie gospodarzy. Wchodzą Wojciechowski i Matysik, a schodzą Pospisil i Puerto. W Legii za kontuzjowanego Jędrzejczyka, który podkręcił kostkę, wszedł Kharatin.

46

Początek drugiej połowy!

45  + 8'

Koniec pierwszej połowy! Pierwszy kwadrans dla Jagiellonii, a potem dominacja Legii i zasłużone prowadzenie 3:1. Dwa gole Josuego.

45  + 6'

Żółta kartka dla Cernycha za faul na Jędrzejczyku.

45  + 5'

Puerto strzelał głową po rzucie rożnym, ale nad poprzeczką.

45  + 1'

Pospisil otrzymał żółtą kartkę za faul na Josue.

45

Sędzia doliczył 8 minut. To efekt zadymienia boiska na początku meczu.

43

Żółta kartka dla Puerto.

43

Jagiellonia świetnie weszła w mecz, strzeliła gola, ale potem o wiele lepsza Legia.

40

Cudowna akcja Legii dwójkowa duetu: Carlitos - Josue! Ten drugi dostał podanie w pole karne i strzelił podcinką nad Alomeroviciem.

40

GOOOOOOOOOOOOOL DLA LEGII!!!!!!!!!!!!!!! PO CUDOWNEJ AKCJI!

39

Rosołek trafił w słupek! Szczęście gospodarzy! Napastnik Legii trafił w słupek też w meczu z Pogonią.

38

Niezła kontra Legii, którą dobrze rozprowadził Slisz. Podał do Kapustki, ten strzelał z 20 metrów, ale zbyt lekko i Alomerović pewnie złapał piłkę.

37

Rose dośrodkował z prawej strony, ale Alomerović pewnie uprzedził rywala i złapał piłkę.

36

Cernych strzelał z ok. 20 metrów, ale zbyt lekko i Tobiasz obronił pewnie.

35

Carlitos strzelał z ponad 20 metrów z rzutu wolnego, ale znów zbyt lekko. Alomerović pewnie obronił.

32

To piąty gol Mladenovicia w tym sezonie!

31

Znów dobra akcja Legii. Rosołek dostał piłkę na ósmym metrze po podaniu Wszołka, ale strzelił wysoko nad poprzeczką.

30

Jak Padła bramka. Rosołek kapitalnie zachował się w środku pola, ograł dwóch naciskających rywali, podał na prawe skrzydło do Wszołka, a ten idealnie zagrał na 11 metr do Mladenovicia. Obrońca Legii prawą nogą strzelił gola od słupka! Legia prowadzi w Białymstoku 2:1.

30

GOOOOOOOOOOOOL DLA LEGII!!!!!!!!!!

28

Jak padła bramka? Jouse dostał piłkę na 30 metrze, strzelił pięknie, precyzyjnie, po ziemi i jest 1:1.

28

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA LEGII! - 1:1!!!!!!!!!

27

Niezła akcja Legii, ale dobrze zachowała się obrona gospodarzy i przerwała akcję.

24

Nene strzelał z ok. 30 metrów, ale zbyt lekko i Tobiasz pewnie złapał piłkę.

23

Nastić strzelał z ponad 20 metrów, ale został zablokowany.

21

Carlitos strzelał znów z ponad 20 metrów, ale zbyt lekko i Alomerović pewnie złapał piłkę.

19

Koronkowa akcja Legii, ale dobrze przerwana przez obronę gospodarzy.

18

Legia grała słabo i zasłużenie przegrywa 0:1. Dla Guala to 8 gol i jest współliderem klasyfikacji najskuteczniejszych.

17

Jak padła bramka. Pospisil podał w pole karne do Cernycha, ten zgrał głową na 15 metr do Marca Guala, a ten mocnym strzałem lewą nogą pokonał Tobiasza.

16

GOOOOOOOOOOOOL DLA JAGIELLONII!

15

Carlitos strzelał z ponad 20 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

13

Tobiasz świetnie obronił strzał Imaza w sytuacji niemal sam na sam. I tak jednak byłby spalony, jakby padł gol.

12

Gospodarze grają wysokim pressingiem, Legia sobie z tym nie radzi.

10

Dalekie podanie w kierunku Imaza, ale dobrze z bramki wyszedł Tobiasz.

9

GRAMY!

8

Na trybunach jest Cezary Kulesza, prezes PZPN.

6

Tak wyglądała oprawa kibiców gospodarzy.

5

Tak wygląda obecnie boisko w Białymstoku.

2

Mecz przerwany. To efekt zadymienia boiska przez race. Zła widoczność w Białymstoku.

2

Nawrocki stracił piłkę na 30 metrze, gospodarze zagrali kontrą, ale dobrze zachował się Mladenović i zatrzymał rywala.

17:31

Początek meczu! Zaczyna Legia.

17:31

Legia gra identycznym składem, jak w meczu z Pogonią (1:1).

17:28

Jagiellonia to dotychczas 4 najskuteczniejsza drużyna ligi. Zdobyła 22 gole. Więcej mają tylko Raków (24), Pogoń (26) i Wisła Płock (26).

17:26

Jagiellonia ma dwóch zawodników, którzy zajmują miejsca TOP3 najlepszych strzelców ligi - Imaz ma 8 trafień, a Gual - 7. Alvarez z Wisły Płock tez ma 8 bramek.

17:14

18 listopada 2016 roku - ostatni raz Legia wygrała w Białymstoku. Od tamtej pory grała tam dziewięć razy - dwa mecze przegrała 0:1 i było aż siedem remisów. Cztery ostatnie spotkania tych drużyn w Białymstoku kończyły się remisami.

17:12

W ostatnim meczu tych drużyn w Białymstoku padł remis 2:2. Goście uratowali wtedy remis w 85. minucie po samobójczym golu Michała Pazdana.

17:11

Na razie Legia jest 5. w tabeli (25 punktów), a Jagiellonia na 10. miejscu (18 punktów).

17:11

A tak zagra Legia Warszawa.

17:10

Tak wygląda "11" Jagiellonii.

17:09

Dzień dobry. Zapraszamy Państwa do relacji na żywo z meczu 15. kolejki ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa.