50' Taras Romanczuk
59'
59' Adrian Dieguez
78'
78' Jose Naranjo za Kristoffer Normann Hansen
84'
84' Kaan Caliskaner za Afimico Pululu
84'
84' Jarosław Kubicki za Nene
87'
87' Michal Sacek
57'

57' Leo Borges
62'

62' Fredrik Ulvestad
70'

70' Adrian Przyborek za Kacper Smoliński
75'

75' Benedikt Zech za Leonardo Koutris
90'

90' Marcel Wędrychowski za Kamil Grosicki

Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

22:31

Tak sytuację zmarnował w doliczonym czasie gry Marczuk.

22:29

Po tym remisie Jagiellonia ma 56 punktów, pięć punktów więcej od Lecha i Śląska, ale obie drużyny mają jeszcze mecz w tej kolejce. Pogoń ma 48 punktów, aż osiem straty do Jagiellonii.

22:28

Koniec meczu - 2:2!!!!!!

90  + 8'

NIESAMOWITE! Marczuk miał piłkę meczową. Wbiegł w pole karne, minął rywala, strzelił lewą nogą z ośmiu metrów, ale obok słupka!!!!

90  + 6'

Caliskaner źle przyjął piłkę w dobrej sytuacji na 13 metrze.

90  + 5'

Alomerović pewnie łapie dośrodkowanie Wahlqvista.

90  + 4'

Malec uprzedził szarżującego Marczuka.

90  + 3'

Zmiana w Pogoni. Wędrychowski zastępuje Grosickiego.

90  + 2'

Miękka wrzutka Marczuka z prawego skrzydła, ale do nikogo.

90  + 1'

Borges strzelił z 18 metrów tak, że piłka idealnie trafiła na 12 metr do Przyborka, ten strzelił, ale został zablokowany.

90

Szymon Marciniak doliczył do drugiej części aż siedem minut!

88

Żółta kartka dla Sacka.

86

Dobra kontra gospodarzy. Marczuk dośrodkował z prawej strony do Naranjo, ale ten nie trafił w piłkę.

84

Zmiany w Jagiellonii. Wchodzą Kubicki i Caliskaner, a schodzą strzelec gola Pululu i asystent przy pierwszej bramce - Nene.

81

Remis sprawia, że Pogoń będzie mieć już tylko matematyczne szanse na mistrzowski tytuł. W tabeli na żywo traci bowiem aż osiem punktów, a do końca sezonu zostaną tylko cztery mecze.

79

Dobra kontra Jagiellonii. Imaz wbiegł w pole karne, ale dobrze przeszkadzał mu Malec i Imaz strzelił lewą nogą obok słupka.

78

Pierwsza w meczu zmiana w Jagiellonii - schodzi Hansen, a wchodzi Naranjo.

76

Mecz ogląda 19474 widzów.

75

Druga zmiana w Pogoni. Schodzi Koutris, a wchodzi Zech.

73

Fatalny strzał Sacka z ponad 20 metrów - w trybuny.

71

Tak Pogoń zdobyła gola na 2:2.

70

Zmiana w Pogoni. Przyborek zastępuje Smolińskiego.

69

Gol dla Pogoni, ale jest spalony!

68

Jagiellonia dobrze zareagowała na stratę gola na 2:2. Stworzyła już dwie dobre okazje do zdobycia bramki.

66

Zespołowa akcja Jagiellonii, ale Imaz pudłuje w dobrej sytuacji. Strzelił z odchylenia obok słupka.

63

Świetna dwójkowa akcja Pululu z Nene - ten drugi strzelał z 11 metrów lewą nogą, ale kapitalnym wślizgiem przed utratą gola uratował Pogoń Borges.

62

Żółta kartka dla Ulvestada za dyskusje z sędzią bocznym.

62

62 minuty gry, a obie drużyny wciąż bez zmian w składach.

60

Pogoń atakuje, chce szybko zdobyć gola na 3:2.

59

Żółta kartka dla Diegueza za gesty w kierunku sędziego Marciniaka.

58

Z rzutu rożnego dośrodkował Grosicki, była przebitka w walce w powietrzu, piłka spadła pod nogi Borgesa, który z sześciu metrów wyrównał - 2:2!

58

GOOOOOOOOOOOOOL DLA POGONI - 2:2!!!!!!!!!!!!!!!

56

Hansen strzelał głową z pięciu metrów, ale zbyt lekko i dobrze przeszkadzał mu obrońca gości.

55

Świetna akcja Grosickiego na lewym skrzydle, wbiegł w pole karne, podał do Bichakhchyana, ale jego strzał z 11 metrów został zablokowany.

52

Bichakhchyan strzelał z wolnego z ok. 25 metrów, ale obok słupka.

50

12. żółta kartka w sezonie Romanczuka. Nie zagra w dwóch kolejnych meczach ekstraklasy! - na wyjeździe ze Stalą Mielec i u siebie z Koroną Kielce.

48

Bichakhchyan strzelał z ok. 20 metrów po ziemi, ale świetnie Alomerović wybił piłkę na rzut rożny.

48

Tak padł gol dla Jagiellonii na 2:1.

47

W przerwie oba zespoły bez zmian w składach.

46

Początek drugiej połowy!

45  + 2'

Koniec pierwszej, świetnej pierwszej połowy. Jagiellonia w hicie kolejki prowadzi do przerwy z Pogonią 2:1, choć przegrywała 0:1. Świetne widowisko w Białymstoku. Gole dla gospodarzy: Pululu (24.) i Imaz (45.), a dla gości Grosicki (15.)

45  + 2'

Ależ była szansa na 2:2! Vahan Bichakhchyan strzelał z ostrego kąta z pola karnego i zabrakło bardzo niewiele. Piłka poleciała obok słupka.

45  + 1'

Jak padła bramka? Wdowik dośrodkował z ok. 25 metra do Imaza, a ten strzałem głową z czterech metrów pokonał Cojocaru.

45

GOOOOOOOL DLA JAGIELLONII - 2:1!!!!!!!!!!!!!!!!!

45

Ulvestad upadł w polu karnym Jagiellonii, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

44

To trzeci z rzędu bezpośredni mecz tych drużyn, w którym obie strzelają przynajmniej jednego gola.

43

Marczuk dostał piłkę na prawym skrzydle, wbiegł w pole karne, minął Koutrisa, ale strzelił źle lewą nogą - zbyt lekko i obok słupka.

42

Nieudana kontra Pogoni. Złe zagranie do Grosickiego.

40

- W tym momencie kontra Pogoni była już nie do wybronienia. Na 35. metrze przed bramką rywala. Taki styl - pisze na Twitterze Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl.

39

Po rzucie rożnym krótko rozegranym, Romańczuk zgrał piłkę głową w polu karnym, Skrzypczak próbował strzelać z 12 metrów, ale minął się z piłką.

38

Hansen strzelał z ponad 20 metrów, ale został zablokowany i tylko rzut rożny.

37

A tak wyrównał na 1:1 Pululu.

36

Tak gola zdobył Kamil Grosicki na 1:0 dla Pogoni.

35

Vahan Bichakhchyan strzelał z 15 metrów, groźnie, kąśliwie, ale dobrze obronił Alomerović.

34

Ależ szansa Pogoni! Grosicki świetnie zagrał piłkę piętą do Greka - Koulourisa, ten strzelał z 13 metrów, ale w środek bramki!

33

Teraz okres trzech minut niedokładności z obu stron.

30

Starli się przez chwilę piłkarze przy narożniku Pogoni, ale szybko sobie wszystko wyjaśnili.

29

W rzutach rożnych na razie - 5:0 dla Jagiellonii!

28

Na razie świetne widowisko w Białymstoku. Jest remis, ale lepiej wygląda Jagiellonia.

27

Sacek dośrodkował z prawej strony na czwarty metr, ale Cojocaru uprzedził Hansena i złapał piłkę.

26

Dla Pululu to 9 gol w tym sezonie w ekstraklasie. Jest piąty wśród najskuteczniejszych, razem z aż pięcioma piłkarzami: klubowymi kolegami: Imazem oraz Wdowikiem, Velde, Ishakiem (obaj Lech) i Szczepanem (Ruch).

25

Jak padła bramka? W polu karnym piłkę dostał Nene, minął Borgesa, podał z końcowej linii z lewej strony do Pululu, a ten z pięciu metrów wyrównał.

24

GOL DLA JAGIELLONII - 1:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20:52

- 35 lat. 15 goli, 17 asyst, 5 asyst drugiego stopnia we wszystkich rozgrywkach. Nie ma w Ekstraklasie lepszego piłkarza niż Kamil Grosicki. I niewielu jest piłkarzy, którzy starzeją się w bardziej zajebisty sposób - pisze na Twitterze Jan Mazurek, dziennikarz Weszło.

20:50

- To jest niedopatrzenie, że po kolejnym dobrym początku meczu Jagiellonia marnuje pierwsze sytuacje do zdobycia gola. A Pogoń strzela za pierwszym razem. I problem. Marciniak już miał gwizdek w buzi, żeby przerwać grę przez leżącego Pululu - pisze na Twitterze Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl.

18

To 12. gol w tym sezonie Grosickiego. Awansował na trzecie miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników ekstraklasy. Tyle samo trafień ma jego klubowy kolega - Koulouris. Do lidera najskuteczniejszych - Exposito tracą oni cztery gole.

18

Gospodarze mogli wyrównać! Nene strzelał z 12 metrów w dobrej sytuacji, ale nad poprzeczką.

16

Jak padła bramka? Po rzucie rożnym Jagiellonii! Goście wybili piłkę, Bichakhchyan zagrał długie podanie do Grosickiego, który wystartował niemal ze środka boiska, pobiegł kilkadziesiąt metrów, wbiegł w pole karne i z sześciu metrów strzelił obok Alomerovicia.

15

GOOOOOOOOOL DLA POGONI!!!!!!!!!!!!

15

Jak to wygląda na trybunach pokazuje na Twitterze Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl.

13

Odpalone race na trybunach. Piłkarze jednak grają cały czas.

12

Na potknięcie Jagiellonii liczą we Wrocławiu i Poznaniu. Śląsk i Lech mają bowiem 51 punktów, cztery mniej od Jagi.

10

Pierwsze 10 minut zdecydowanie dla gospodarzy.

9

Świetna dwójkowa akcja Pululu z Hansenem. Ten drugi dostał piłkę w polu karnym, był w dobrej sytuacji, ale za bardzo wypuścił piłkę, strzelił z ostrego kąta z końcowej linii, ale dobrze Cojocaru wybił piłkę na rzut rożny.

8

Akcja za akcję. Hansen dośrodkował na piąty metr, ale dobrze złapał piłkę Cojocaru. Bramkarz Pogoni uruchomił kontrę, po której piłkę w polu karnym miał Bichakchyan, strzelał, ale został zablokowany.

6

Bardzo dobry początek gospodarzy. Pogoń wygląda na bezradną.

5

Centymetrów zabrakło, by Pululu sięgnął piłkę na szóstym metrze, mając przed sobą tylko bramkarza.

4

Dobra kontra Jagiellonii. Romanczuk świetnie uruchomił kontrę po stracie gości, Hansen wpadł w pole karne, dogonił go obrońca, ale odegrał do Pululu, który strzelał z 12 metrów, ale obok słupka.

3

Pogoń dopiero po 3 minutach była na połowie rywali. Nieudany jednak pierwszy atak pozycyjny i prosta strata.

2

Marczuk już po 59 sekundach meczu wywalczył rzut rożny po dyblingu na prawym skrzydle.

1

Początek meczu!

20:31

Mecz prowadzi Szymon Marciniak.

20:28

To też pojedynek dwóch najskuteczniejszych zespołów ekstraklasy! Jagiellonia zdobyła 66 goli, a Pogoń - 54.

20:27

Jagiellonia jest u siebie najskuteczniejszą drużyną ligi - zdobyła 38 gole. Druga Pogoń - 33.

20:26

Z kolei Pogoń jest drugą najlepszą drużyną w meczach wyjazdowych - 24 punkty w 14 spotkaniach. Z drugiej strony Pogoń nie wygrała trzech ostatnich wyjazdów - remisy 1:1 z Legią i 2:2 z Koroną oraz porażka 0:1 z Lechem.

20:25

Jagiellonia ma dotychczas najlepszy bilans meczów u siebie w lidze - 14 spotkań i 32 punkty. Tyle samo punktów zdobył Raków, ale w 15 meczach.

20:25

Nie ma żadnych wątpliwości - jeśli Pogoń nie wygra tego meczu, to praktycznie pożegna się z szansami na mistrzostwo Polski.

20:24

W tym sezonie oba zespoły grały dwa mecze - w lidze Pogoń wygrała u siebie 2:1, a w półfinale Pucharu Polski, też w Szczecinie zwyciężyła po dogrywce 2:1 (1:1).

20:22

A tak wygląda zestawienie Pogoni.

20:22

Tak wygląda skład Jagiellonii.

20:21

Jagiellonia jest liderem z 55 punktami. Pogoń traci do niej osiem punktów i jest na szóstej pozycji.