31' Dominik Marczuk
20'

20' Peter Pokorny
40'

40' Martin Konczkowski
61'
61' Taras Romanczuk
68'
68' Jose Naranjo za Dominik Marczuk
68'
68' Jarosław Kubicki za Nene
87'
87' Kaan Caliskaner za Afimico Pululu
90'
90' Jakub Lewicki za Kristoffer Normann Hansen
90'
90' Tomasz Kupisz za Adrian Dieguez
53'

53' Piotr Samiec-Talar
68'

68' Mateusz Żukowski za Martin Konczkowski
68'

68' Patryk Klimala za Petr Schwarz
75'

75' Patrick Olsen
80'

80' Alen Mustafic za Patrick Olsen
84'

84' Burak Ince za Piotr Samiec-Talar
90'

90' Alen Mustafic

Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

22:25

Koniec meczu! Jagiellonia wygrała ze Śląskiem 3:1!

90  + 4'

Dwie zmiany w Jagiellonii. Schodzą Imaz i Hansen, a wchodzą Kupisz i Lewicki.

90

Sędzia doliczył 5 minut.

22:16

Zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Pululu, a wchodzi Caliskaner.

84

Zmiana w Śląsku. Schodzi Samiec-Talar, a wchodzi Ince.

84

Dieguez strzelał głową z sześciu metrów po rzucie wolnym, ale nad poprzeczką.

83

Gospodarze starają się teraz jak najdłużej utrzymać się przy piłce.

22:09

Zmiana w Śląsku. Schodzi Olsen, a wchodzi Mustafić.

79

Samiec-Talar strzelał z 20 metrów, ale nad poprzeczką.

76

Wielkie zamieszanie w polu karnym po rzucie wolnym, ale Leszczyński dobrze odbił piłkę.

75

Olsen z żółtą kartką.

75

Rezerwowy Klimala w kontrze źle podał do kolegi na 18 metrze.

74

Niecelny strzał Pululu z dystansu.

72

Jagiellonia nie gra już w tej części tak dokładnie i skutecznie w ataku.

67

Romańczuk z żółtą kartką.

67

Będą dwie zmiany w drużynie Jagiellonii.

65

Tak padł gol dla Śląska.

62

Druga połowa też jest bardzo przyjemna dla oka.

59

Hansen mógł znów zdobyć gola. Dostał piłkę na 13 metrze, strzelił z pierwszej piłki, ale wysoko, wysoko nad bramką.

58

Poprzeczka ratuje Jagiellonię, ale i tak był, według sędziego liniowego - spalony. Choć być może po analizie VAR gol byłby uznany, gdyby piłka wpadła do siatki.

58

Jedno wydaje się pewne - gdyby Śląsk zdobył jeszcze drugiego gola, to emocje w końcówce mogłyby sięgnąć zenitu.

57

Gra rozpoczęta, gol uznany - Jagiellonia - Śląsk 3:1.

56

Jest analiza VAR, czy nie było spalonego przy golu.

55

Jak padła bramka? Po dośrodkowaniu z prawej strony, Piotr Samiec-Talar strzelił głową z sześciu metrów i trafił do siatki.

54

GOOOOOOOOOOL DLA ŚLĄSKA - 3:1

52

Nieporozumienie Nene z Hansenem, a akcja zapowiadała się obiecująco.

49

Początek drugiej połowy dla Śląska, dłużej jest przy piłce, atakuje. Tak samo było na początku meczu, a potem wiemy, co się wydarzyło.

47

W przerwie obie drużyny bez zmian w składach.

46

Początek drugiej połowy!

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy. Koncert Jagiellonii Białystok!, która do przerwy prowadzi ze Śląskiem Wrocław aż 3:0! Gospodarze oddali 12 strzałów (7 celnych), a Śląsk - 4 (2). Gole dla gospodarzy zdobyli: Marczuk - dwie i jedną Sacek.

45

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

32

GOOOOOOOOOL DLA JAGIELLONII - 3:0!!!!!!!!! Piękna, zespołowa akcja! Drugie w tym meczu trafienie Marczuka, który wykorzystał podanie Hansena i strzelił do siatki z sześciu metrów.

31

Ależ pudło Hansena! Powinno być 3:0!!! Po błędzie gości w wyprowadzeniu piłki, Pululu dostał piłkę w polu karnym, odegrał do Hansena, ten strzelił z ośmiu metrów, ale obok słupka!

30

Romańczuk strzelał z ponad 20 metrów, ale w środek bramki i Leszczyński pewnie obronił.

28

Pululu strzelał w kontrze z ok. 13 metrów, ale zdecydowanie zbyt lekko i Leszczyński pewnie złapał piłkę.

25

Po rzucie rożnym Exposito strzelał głową, ale obok słupka.

24

Niesamowite widowisko w Białymstoku. Cały czas coś się dzieje ciekawego na boisku. Brawo! Takie mecze chcemy oglądać w polskiej ekstraklasie.

23

Ależ niewiele zabrakło, by padł gol samobójczy dla Śląska! Po interwencji zawodnika gospodarzy, piłkę odbił Alomerović, a po chwili jego kolega wybił piłkę z linii bramkowej.

22

Tak padł pierwszy gol dla Jagiellonii.

20

Żółta kartka dla Pokornego za faul na Nene w środku pola.

19

Jak padła bramka? Znów po akcji lewą stroną, Imaz dostał piłkę na siódmym metrze, błyskawicznie strzelił, Leszczyński odbił piłkę, a Sacek wślizgiem strzałem z pięciu metrów strzelił gola. Jagiellonia - Śląsk 2:0!

18

GOOOOOOOOOOOOOL DLA JAGIELLONII - 2:0!!!!!!!!!!

15

Pululu strzelił z linii pola karnego, ale zbyt lekko i Leszczyński pewnie obronił. Bardzo dobry mecz w Białymstoku.

12

Po błędzie obrońców Jagiellonii w rozegraniu we własnym polu karnym, goście przejęli piłkę, Exposito starł się z rywalem, upadł, ale sędzia pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

10

Marczuk strzelał groźnie z woleja z 18 metrów, ale Leszczyński odbił piłkę na rzut rożny.

8

Jak padła bramka? Gospodarze przeprowadzili akcję lewą stroną, dośrodkował Nene, piłka została podbita, dobiegł do niej Marczuk na 11 metrze, uprzedził obrońce i sprytnym trąceniem piłki pokonał bramkarza gości.

8

Ależ odpowiedź gospodarzy! Śląsk był zdecydowanie lepszy w pierwszych minutach, oddał trzy strzały, a tymczasem to Jagiellonia strzeliła gola w pierwszej akcji ofensywnej.

7

GOOOOOOOOOOOOOL DLA JAGIELLONII!!!!!!!!!!!!!!

7

Zdecydowanie lepszy początek w wykonaniu Śląska.

6

Drugi celny strzał w meczu Śląska - Schwarz uderzył z ponad 20 metrów, ale zbyt lekko.

3

Znów Śląsk w ataku - tym razem Samiec-Talar wbiegł w pole karne, ale próbując strzelić, skiksował i piłka poleciała za linię końcową.

2

Dobry początek Śląska. Pierwszy celny, mocny strzał oddał Exposito - z 18 metrów w środek bramki i pewnie piłkę złapał Alomerović.

20:32

Początek meczu! Czekamy na wielkie emocje!

20:22

Śląsk ma najlepszy bilans w lidze na wyjazdach - w 11 meczach zdobył 24 punkty.

20:21

Jagiellonia u siebie w 11 meczach zdobyła 26 punktów.

20:20

Z kolei Śląsk ma najlepszą defensywę w lidze, bo stracił tylko 18 bramek (Jagiellonia - 33).

20:20

Jagiellonia to najskuteczniejsza drużyna ekstraklasy - ma aż 51 goli (Śląsk - 33.).

20:18

A tak wygląda zestawienie Śląska.

20:17

Tak wygląda skład Jagiellonii.

20:17

Potem obie drużyny walczyły w Pucharze Polski i Jagiellonia wygrała u siebie 2:0.