Legia Warszawa Legia Warszawa
  • Paweł Wszołek (51')
ŁKS Łódź
42'
42' Levent Guelen za Nacho Monsalve
45'
45' Jedrzej Zajac
44'

44' Juergen Elitim
45'

45' Yuri Ribeiro
67'
67' Bartosz Szeliga
72'
72' Pirulo za Dani Ramirez
72'
72' Antoni Mlynarczyk za Jedrzej Zajac
87'
87' Adrian Malachowski za Engjell Hoti
87'
87' Mieszko Lorenc za Michał Mokrzycki
90'
90' Kay Tejan
90'
90' Marcin Flis
51'

51' Paweł Wszołek
66'

66' Bartosz Kapustka za Juergen Elitim
66'

66' Marc Gual za Blaz Kramer
76'

76' Gil Dias za Patryk Kun
88'

88' Igor Strzalek za Josue
90'

90' Radovan Pankov

Relacja z meczu ŁKS Łódź - Legia Warszawa

17:04

Dziękujemy za uwagę i już zapraszamy na hit tej kolejki. W Białymstoku Jagiellonia podejmie Raków. Początek meczu o 17:30.

17:04

Legia i ŁKS nie zmieniają pozycji w tabeli. Legia jest na piątym miejscu, ŁKS na ostatnim.

17:03

Legia miała wiele szans w drugiej połowie, ale była bardzo nieskuteczna. Nie miała też szczęścia, bo trzykrotnie trafiała w poprzeczkę, a raz w słupek.

17:03

Dla Legii to fatalny wynik. Warszawiacy stracili punkty z ostatnim zespołem w lidze, gdzie mieli szansę na podgonienie czołówki - Śląska i Lecha - którzy stracili punkty w tej kolejce.

90  + 6'

Koniec meczu! ŁKS zremisował z Legią 1:1.

90  + 4'

Kartka dla Pankova. Zawodnik Legii nie wytrzymał i wściekł się na kibiców, którzy rzucali w niego śnieżkami. Pankov rzucił w trybuny piłkę.

90

Pięć minut doliczonych do drugiej połowy.

89

Kartka dla Tejana za faul na Augustyniaku.

88

Strzałek w miejsce Josue.

86

Zmiany w ŁKS. Zeszli Mokrzycki i Hoti. W ich miejsce Lorenc i Małachowski.

84

Ależ pudło Diasa! Kolejna wielka szansa zmarnowana przez Legię! Po zagraniu Kapustki z prawej strony Dias powinien tylko dołożyć nogę, a zrobił to źle i piłka poleciała wysoko nad poprzeczką!

83

Gulen był o krok strzelenia gola samobójczego! Ileż szczęścia ma ŁKS po przerwie!

82

Kapitalna interwencja Bobka po uderzeniu Josue! Po niej piłka odbiła się od poprzeczki! TRZECI RAZ W TEJ POŁOWIE!

76

Zmiana w Legii. Gil Dias w miejsce Kuna.

74

Niecelne uderzenie Josue.

72

Dwie zmiany w ŁKS. Zeszli Ramirez i Zając. Weszli Młynarczyk i Pirulo.

70

Gramy dalej.

68

Kolejna oprawa kibiców ŁKS, kolejna pirotechnika, kolejny dym nad murawą, kolejna przerwa.

67

Kartka dla Szeligi.

64

SŁUPEK uratował ŁKS po strzale Josue! Jeszcze dobijał Kramer, ale zrobił to niecelnie. Nieprawdopodobne szczęście mają w drugiej połowie gospodarze.

61

Niecelne uderzenie Kramera. Przygniatająca przewaga Legii.

58

Kolejny raz poprzeczka uratowała ŁKS! Tym razem po dośrodkowaniu Wszołka strzelał Muci. Piłkę na poprzeczkę zbił Bobek!

57

Niecelne uderzenie Augustyniaka. Zdecydowana przewaga Legii od początku drugiej połowy.

55

Potężne uderzenie Ribeiro sprzed pola karnego zatrzymało się na poprzeczce bramki Bobka!

54

Kontratak ŁKS powstrzymany przez większą liczbę zawodników Legii.

51

Wszołek znalazł się na prawej stronie pola karnego ŁKS. Kiedy wszystkim się wydawało, że reprezentant Polski poda, ten uderzył, zaskakując Bobka. Remis 1:1!

50

GOL DLA LEGII!

49

Mocne uderzenie Slisza sprzed pola karnego, ale dobrze interweniował Bobek.

46

Początek drugiej połowy.

15:54

Przerwa. Na razie sensacyjne prowadzenie ŁKS z Legią 1:0. Bramkę zdobył Jędrzej Zając.

45  + 7'

Kartka dla Ribeiro za taktyczny faul na Tejanie.

45  + 4'

Niecelne uderzenie Augustyniaka.

45  + 2'

Aż siedem minuty doliczonych do pierwszej połowy.

45  + 1'

Bramkę zdobył jednak Jędrzej Zając. To od niego odbiła się piłka w polu karnym po uderzeniu Ramireza! Sensacja w Łodzi!

45

DANI RAMIREZ! ŁKS prowadzi z Legią!

15:45

Kartka dla Elitima za faul w środku pola.

42

Wymuszona zmiana w ŁKS. Gulen w miejsce kontuzjowanego Monsalve.

38

Agresywna próba odbioru Hotiego i faul na Ribeiro.

33

Bardzo dobry przechwyt Muciego, ale Albańczyk oddał też bardzo niecelny strzał.

30

Mówiąc delikatnie, mecz w Łodzi nie powala.

27

25

Pirotechnika odpalona przez kibiców ŁKS. Dużo dymu nad murawą, przerwa w grze.

23

Bardzo niecelne uderzenie Ramireza zwieńczyło dobrą akcję ŁKS.

19

Legia na razie wygląda co najmniej przeciętnie na tle ostatniej drużyny ligi.

17

Kolejna akcja Tejana lewą stroną. Kolejny raz dobrze jednak współpracowała obrona Legii.

14

Świetne podanie Josue do Kramera. Słoweniec chciał minąć Bobka, ale ten wyciągnął nogę, trafił w piłkę i w asyście dwóch obrońców powstrzymał napastnika Legii.

12

Hoti odebrał piłkę Ribeiro na połowie Legii, pędził na bramkę Tobiasza, ale zatrzymał go Augustyniak.

9

Tejan wpadł w pole karne Legii z lewej strony. Mocno kopnął piłkę, ale ta została zablokowana.

7

Wygląda na to, że na szczęście wszystko jest okej i obaj piłkarze mogą kontynuować grę.

6

Obaj piłkarze opatrywani. Na razie nie wiadomo, czy wrócą do gry.

3

Pechowe zderzenie Kuna z Szeligą. Potrzebna natychmiastowa pomoc zawodnikom. Przerwa w grze.

1

15:00

W pierwszym meczu obu drużyn, 21 lipca, Legia wygrała 3:0. Gole dla legionistów strzelał Tomas Pekhart.

15:00

Skład Legii: Tobiasz - Pankov, Augustyniak, Ribeiro - Wszołek, Slisz, Elitim, Kun - Josue, Muci - Kramer.

14:59

Skład ŁKS: Bobek - Szeliga, Monsalve, Flis, Głowacki - Ramirez, Mokrzycki, Louveau, Zając - Hoti, Tejan.

14:58

ŁKS to ostatnia drużyna tabeli. ŁKS ma 8 punktów i traci aż 10 punktów do bezpiecznego miejsca w tabeli.

14:58

Legia jest obecnie 5. w tabeli i traci 10 punktów do lidera - Śląska Wrocław. Drużyna Kosty Runjaicia rozegrała jednak o dwa mecze mniej.

14:57

Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację na żywo z 18. kolejki ekstraklasy. W Łodzi ŁKS podejmie Legię. Start już o 15:00.