• Cornel Rapa (27') , Pelle van Amersfoort (67')
Lech Poznań
Cracovia
20'

20' Diego Ferraresso
27'

27' Cornel Rapa
33'

33' Rafael Lopes
63'
63' Tymoteusz Klupś za Tymoteusz Puchacz
73'
73' Joao Amaral za Karlo Muhar
86'
86' Paweł Tomczyk za Darko Jevtić
88'
88' Paweł Tomczyk
55'

55' Sylwester Lusiusz
62'

62' Kamil Pestka za Diego Ferraresso
67'

67' Pelle van Amersfoort
68'

68' Milan Dimun za Sylwester Lusiusz
74'

74' Sergiu Hanca
76'

76' Mateusz Wdowiak
79'

79' Tomas Vestenicky za Mateusz Wdowiak

Relacja z meczu Lech Poznań - Cracovia

90  + 6'

KONIEC MECZU. Lech przegrywa z Cracovią 1:2. Z Cracovią, dla której przypomnijmy, to pierwsze zwycięstwo w Poznaniu od 13 lat.

90  + 5'

A jednak będzie... Holender wstaje od razu po zniesieniu go z boiska.

90  + 4'

Kibice gwiżdżą, bo Van Amersfoort leży i kradnie czas. Na boisku pojawiają się nosze, chyba jednak nie będzie w stanie kontynuować gry.

90  + 1'

Pięć minut doliczonych do drugiej połowy.

90

Co tu się dzieje! Satka wybija dwukrotnie piłkę z linii bramkowej po strzałach van Amersfoorta.

88

Ależ wejście! Tomczyk! Lech zdobywa kontaktową bramkę!

86

Zmiana w Lechu: Tomczyk za Jevticia.

79

Ostatnia zmiana w Cracovii: Vestenicky za Wdowiaka.

77

Aaaaj, poprzeczka! Mógł być ładny gol - z rzutu wolnego - Amarala.

73

Pesković piąstkuje piłkę, którą z rzutu rożnego w jego pole karne dorzucił Jevtić.

70

Zmiana w Cracovii: Dimun zastąpił Lusiusza.

68

Van Amersfoort! 2:0 dla Cracovii! Dla Cracovii, która przypomnijmy, że na zwycięstwo w Poznaniu czeka 13 lat. I chyba się dziś doczeka.

65

Jóźwiak trafia w słupek! Świetna szansa Lecha!

64

Zmiana też w Lechu: Tymoteusz (Klupś) za Tymoteusza (Puchacz).

63

Zmiana w Cracovii: Ferraresso nie jest w stanie kontynuować gry, wchodzi Pestka.

61

Gumny wpada w pole karne, ale nic z tego. Obrońcy Cracovii dobrze blokują piłkę.

59
55

Żółta kartka: Lusiusz.

52

Hanca do Wdowiaka, który strzela - niecelnie.

48

Gumny zagrywa piłkę na przedpole. Do nikogo.

46

Zaczynamy drugą połowę. Od środka Cracovia.

45  + 4'

PRZERWA. Lech po 45 minutach przegrywa z Cracovią. Wracamy za kwadrans.

45  + 2'

Jevtić uderza nad bramką.

44

Cztery minuty. Tyle sędzia dolicza do pierwszej połowy.

41

Przerwa w grze: Kostewycz i van Amersfoort zderzyli się głowami.

37

Wdowiak strzela zza pola karnego. Lekko, w sam środek. Do statystyk. Nic więcej.

33

Żółta kartka: Lopes, za faul na Jóźwiaku.

32

Świetne dogranie w pole karne do Gytkjaera, ale ten nie trafił dobrze w piłkę.

30

Muhar! Gdyby nie on, byłoby 2:0. Dobrze zablokował van Amersfoorta.

29

Nic nie zapowiadało tego gola dla Cracovii, a jednak... Hanca w pole karne, na głowę Rapy i Kolejorz od 28. minuty przegrywa.

28

Gooooooooooooooooooooool! Rapa! Cracovia!

24

Cracovia głęboko cofnięta, Lech jakby też stracił impet. Niewiele się dzieje.

20

Ferraresso - żółta kartka.

18

Gytkjer! Mocny strzał, ale spisał się bramkarz Cracovii. Rzut rożny dla Lecha.

15

Gumny zatrzymany przez Datkovicia, wcześniej minął dwóch rywali.

13

Przerwa w grze. Lopes ucierpiał w starciu z rywalem.

9

Piłki nie opanował Jevtić, ale Kolejorz ma rzut rożny.

7

Datković dobrze przerywa dwójkową akcję Gumnego i Jóźwiaka.

4

Lech od początku wysoko, agresywnie, ale też niedokładnie. Za mocne podanie w kierunku Puchacza.

1

Zaczęli!

17:26

Piłkarze wychodzą już na murawę

17:18

Cracovia: Pesković - Rapa, Dytiatjew, Datković, Ferraresso - Gol - Wdowiak, Lusiusz, van Amersfoort, Hanca - Lopes

17:17

Lech: Van der Hart - Gumny, Satka, Crnomarković, Kostewycz - Puchacz, Muhar, Tiba, Jóźwiak - Jevtić, Gytkjaer

17:14

Dzień dobry. Dzisiaj w ekstraklasie mecz goni mecz. Czas na następny. Lech kontra Cracovia, która na zwycięstwo w Poznaniu czeka 13 lat.