Radomiak
12'

12' Machado
35'

35' Leandro za Machado
60'
60' Bartosz Salamon
66'
66' Dani Ramirez za Joao Amaral
73'
73' Nika Kvekveskiri za Jesper Karlstroem
74'
74' Artur Sobiech za Barry Douglas
83'
83' Jan Sykora za Michał Skóraś
75'

75' Mario Rondon za Miłosz Kozak
85'

85' Meik Karwot za Mateusz Radecki
85'

85' Dominik Sokół za Karol Angielski

Relacja z meczu Lech Poznań - Radomiak

90  + 4'

Koniec meczu! Lech traci punkty już w pierwszym meczu. Sensacyjny remis.

89

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

83

Lech dalej nie potrafi złamać defensywy Radomiaka. Coraz większa frustracja w Poznaniu.

77

Męczarnie Lecha Poznań, męczarnie kibiców. Tak wygląda druga połowa. A Radomiak dzielnie się broni.

77

Strzał Radeckiego, bardzo, bardzo słaby.

73

Bramkarz Radomiaka wypuścił piłkę z rąk, ale Lech tego nie wykorzystał.

67

Lech utrzymuje się przy piłce, Radomiak skupiony na defensywie. Nie jest to łatwy mecz do oglądania.

61

Druga połowa jest duża słabsza od pierwszej. Bez sytuacji, bez zrywów, bez większych emocji.

56

I znów spokojniejszy fragment meczu. Lech, który jest zdecydowanym faworytem meczu, ma problemy ze złamaniem defensywy Radomiaka.

50

Lech atakuje, a defensywa Radomiaka jest w coraz większych opałach.

48

Mocny, ale niecelny strzał Karola Angielskiego. Radomiak próbuje i walczy.

46

Startujemy z drugą połową! Czy Lech znajdzie sposób na defensywę Radomiaka? Piłka w grze.

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy! Lech miał zdecydowanie lepsze szanse na gola, ale w świetnej dyspozycji jest dziś bramkarz Radomiaka.

45  + 2'

Ależ bomba z dystansu Ishaka i tym razem poprzeczka ratuje Radomiaka! Lech coraz lepszy i coraz groźniejszy.

45

Sędzia Frankowski dorzucił dwie minuty do pierwszej połowy.

44

Bardzo aktywny jest dziś Jakub Kamiński, ale skrzydłowy Lecha cały czas nie potrafi znaleźć sposobu na Majchrowicza.

41

I znów dobra interwencja bramkarza Radomiaka, tym razem po strzale Amarala.

38

Majchrowicz ratuje Radomiaka. Świetna interwencja po strzale głową Kamińskiego.

35

Wymuszona zmiana w Radomiaku. Leandro zmienia kontuzjowanego Machado.

30

Lech Poznań się rozkręca! Ależ akcja, ależ podanie Ishaka, który zagrał piętą do Kamińskiego, a ten nie wykorzystał świetnej szansy na gola.

27

Kolejny raz piłka w bramce Radomiaka i znów nie ma gola! Ishak wyszedł sam na sam, spokojnie pokonał Majchrowicza, ale był na spalonym.

24

Pierwsze ostrzeżenie dla Lecha. I od razu bardzo groźne.

23

Poprzeczka ratuje Lecha Poznań! Fantastyczne podanie Nascimento do Machado. Ten uderzył z pierwszej piłki, ale trafił w poprzeczkę.

19

Groźnie pod bramką Radomiaka po dośrodkowaniu z rzut rożnego. Majchrowicz minął się z piłką, ale żaden z piłkarzy Lecha tego nie wykorzystał.

14

Brzydki faul Machado, żółta kartka. Ostry mecz w Poznaniu.

12

Indywidualna akcja Kamińskiego, mocny strzał, ale niecelny. Od bramki Majchrowicz.

10

Dobry początek meczu w Poznaniu. Oba zespoły grają na dużym zaangażowaniu i na dużej intensywności.

6

Piłka w bramce Radomiaka, ale gola nie ma! Świetne dośrodkowanie wprost na głowę Salamona, obrońca Lecha pokonał bramkarza, ale był na spalonym.

5

Ładna akcja Lecha! Kamiński wbiegł w pole karne, zagrał piłkę do Skórasia, ale strzał skrzydłowego Lecha zablokował obrońca Radomiaka.

3

Radomiak próbuje zaskoczyć defensywę Lecha długim podaniem w kierunku Karola Angielskiego. Ale napastnik gości nie dobiegł do piłki.

1

GRAMY!

20:26

Piłkarze są już na murawie, zaraz zaczynamy!

20:23

A tak Radomiaka Radom:

20:21

Tak prezentuje się skład Lecha Poznań:

20:19

To wielki dzień dla wszystkich kibiców w Radomiu, ale zdecydowanym faworytem spotkania jest Lech.

20:18

Dobry wieczór! Witamy i zapraszamy na mecz Lecha Poznań z Radomiakiem Radom, który wraca do ekstraklasy po 36 latach!