54' Jakub Kamiński
56'
56' Mikael Ishak
65'
65' Filip Marchwiński za Jakub Kamiński
73'
73' Joel Pereira za Lubomir Satka
74'
74' Nika Kvekveskiri za Pedro Tiba
74'
74' Michał Skóraś za Joao Amaral
77'
77' Artur Sobiech za Mikael Ishak
46'

46' Patryk Janasik za Bartłomiej Pawłowski
46'

46' Jakub Iskra za Dino Stiglec
74'

74' Rafał Makowski za Petr Schwarz
81'

81' Adrian Łyszczarz za Robert Pich
81'

81' Łukasz Bejger za Szymon Lewkot

Relacja z meczu Lech Poznań - Śląsk Wrocław

90  + 1'

Dziękujemy za relację!

90  + 1'
90  + 1'

Koniec meczu! Lech Poznań rozbił Śląska Wrocław 4:0 w meczu lidera z wiceliderem ekstraklasy!

90

Jedna minuta doliczona do drugiej połowy.

87

Jeszcze jedna akcja Lecha, ale Ramirez złapany na spalonym.

84

Ramirez uderzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

81

Łyszczarz chciał huknąć na bramkę rywala, ale został zablokowany.

76

Ramirez huknął sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

71

Kolejna kontra Lecha. Piłkarze Macieja Skorży ruszyli z atakiem, Amaral miał idealną sytuację, aby zdobył bramkę na 5:0, ale Szromnik nie dał się zaskoczyć próbą lobu.

69

Marchwiński znalazł się w idealnej pozycji do oddania strzału, ale chciał odegrać do Ishaka, marnując całą akcję Lecha.

66

Kamiński schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Marchwiński.

63

Iskra uderzył na bramkę Lecha, ale Bednarek bez trudu broni.

60

Exposito uderzył z rzutu wolnego sprzed pola karnego, ale wysoko nad bramką Bednarka.

56

Kamiński odzyskał piłkę, zagrał do Ishaka, a ten z linii pola karnego pokonuje Szromnika!

56

TO JUŻ JEST DEMOLKA! 4:0 DLA LECHA POZNAŃ!

53

Kamiński wpadł z piłką w pole karne, minął jednego z obrońców Śląska i huknął w dalszy róg bramki!

53

KAMIŃSKI PO RAZ DRUGI I JEST 3:0 DLA LECHA!

48

Ishak zagrał do Ramireza, ale ten nie był w stanie opanować piłki.

46

Dwie zmiany w Śląsku w przerwie. Iskra i Janasik zmieniają Pawłowskiego i Stigleca.

46

Wracamy do gry po przerwie!

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy! Lech prowadzi 2:0 po bramkach Amarala i Kamińskiego.

45

Praszelik uderzył głową na bramkę Bednarka, ale minimalnie nad poprzeczką.

44

Dośrodkowanie w pole karne Lecha, kiks jednego z obrońców i będzie rzut rożny dla Śląska.

43

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale zbyt mocne i Szromnik bez trudu łapie piłkę.

41

Kapitalne podanie do Ishaka, który pokonał Szromnika, ale sędzia pokazał, że był na pozycji spalonej. Nadal 2:0 dla Lecha.

39

Zbyt mocne podanie do Amarala. Od bramki zacznie Śląsk.

36

Piłkarze Lecha cały czas naciska na Śląska. Zawodnicy prowadzeni przez Jacka Magierę na razie muszą skupiać się wybijaniu piłki z własnego pola karnego.

33

Śląsk chciał odpowiedzieć, ale nic z tego nie wyszło. Od bramki zacznie Bednarek.

30

Strzelać na bramkę Lecha chciał Mączyński, ale został zablokowany. Kamiński ruszył z piłką przez całe boisko i w sytuacji sam na sam ze Szromnikiem uderzył nie do obrony!

30

CO ZA KONTRA LECHA! JEST 2:0!

28

Śląsk mógł odpowiedzieć! Pich dostał piłkę przed polem karnym, huknął na bramkę Bednarka, ale bramkarz Lecha zdołał odbić piłkę. Będzie rzut rożny!

27

Lech nie przestaje atakować! Ramirez chciał oddać strzał, ale został zablokowany przez obrońców Śląska.

25

Ishak oddał strzał. Celny, ale zbyt słaby, by pokonać bramkarza Śląska.

23

Doskonałe podanie do Kamińskiego, który nie zdołał opanować piłki i oddać strzału.

21

Amaral uderzył głową, ale Szromnik pewnie broni.

19

Joao Amaral huknął sprzed pola karnego, ale spudłował.

17

Stiglec ukarany żółtą kartką za faul na Ishaku, którego trafił łokciem w głowę.

16

Ramirez z rzutu wolnego trafia jednak prosto w mur. Krótka przerwa, bo Mączyński zwija się z bólu po trafieniu piłką.

15

Rzut wolny dla Lecha sprzed pola karnego Śląska, po tym, gdy Vardasca faulował Tibę.

14

Kolejne groźne dośrodkowanie, ale obrońcy Śląska tym razem wybili piłkę po zagraniu Rebocho.

12

Ishak uderzył potężnie sprzed pola karnego, ale piłka minęła bramkę Śląska.

10

Lech bezpiecznie kontroluje to, co dzieje się na boisku.

7

Śląsk ruszył z akcją, ale zakończył ją niecelnym strzałem Praszelika.

5

Kolejna dobra akcja Lecha. Dośrodkowanie z lewej strony, za plecy obrońców, ale Szromnik zdążył przejąć piłkę, zanim ta trafiła do Kamińskiego.

2

Kapitalna akcja Lecha. Zagranie na lewe skrzydło, dośrodkowanie w pole karne. Obrońcy Śląska nie zdołali wybić skutecznie piłki, która spadła pod nogi Amarala. Piłkarz Lecha huknął tuż przy słupku, nie dając szans zasłoniętemu Szromnikowi.

2

Co za początek Lecha! Joao Amaral i 1:0!

1

Rozpoczynamy mecz o pozycję lidera!

17:28

Piłkarze obydwu zespołów wychodzą już na murawę.

17:23

Początek meczu już o 17:30.

17:19

Stawka meczu? Absolutnie najwyższa! Zwycięzca tego meczu będzie liderem ekstraklasy, bez względu na inne wyniki w 10. kolejce.

17:16

Skład Śląska Wrocław:

17:14

Skład Lecha Poznań:

17:10

Lech Poznań to aktualny lider ekstraklasy, który ma tylko jeden punkt przewagi nad Śląskiem Wrocław.

17:09

Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu na szczycie ekstraklasy: Lech Poznań zagra na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław.