23' Sławomir Peszko
33'
33' Michał Nalepa
45'

45' Christian Gytkjaer
52'
52' Sławomir Peszko
56'
56' Lukas Haraslin za Sławomir Peszko
73'
73' Tomasz Makowski za Maciej Gajos
79'
79' Rafał Wolski za Zarko Udovicić
46'

46' Kamil Jóźwiak za Tymoteusz Puchacz
62'

62' Tomasz Dejewski za Wołodymyr Kostewycz
75'

75' Paweł Tomczyk za Darko Jevtić
80'

80' Djordje Crnomarković
90'

90' Djordje Crnomarković

Relacja z meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań

90  + 3'

Koniec meczu.

90  + 3'

Czerwona kartka dla Crnomarkovicia w konsekwencji dwóch żółtych.

90

Cztery minuty doliczone.

83

Wolski w stronę Sobiecha, jednak w ostatniej chwili znakomicie interweniował Dejewski.

70

20 minut do końca meczu.

65

Lech przegrywa, ale nie widać u niego sprecyzowanego planu na odrobienie strat.

60

Kontuzja mięśnia dwugłowego Kostewycza. Tomasz Dejewski debiutuje w ekstraklasie, wchodząc w jego miejsce.

56

Haraslin w miejsce Peszki.

52

Kartka dla Peszki.

51

Bardzo ładna akcja Lechii. Z lewej strony podawał Udovicić, a fatalnie, za lekko, uderzył Peszko i spokojnie interweniował van der Hart.

46

Początek drugiej połowy.

46

Jóźwiak w miejsce Puchacza.

45

Bramka do szatni! Znakomite dośrodkowanie Amarala i jeszcze lepsze wykończenie Gytkjaera! Przerwa, ależ emocje nam się szykują po przerwie!

45

CHRISTIAN GYTKJAER! 2:1!

44

Teraz Gytkjaer znakomicie zablokowany przez Nalepę.

38

Fatalna strata Kubickiego na rzecz Tiby. Portugalczyk ładnie rozrzucił akcję do Gytkjaera, jednak Duńczyk huknął nad poprzeczką.

37

Bezpośrednie uderzenie Mladenovicia z rzutu wolnego, jednak spokojnie interweniował van der Hart.

35

Ależ kolejne pudło Udovicicia! Były zawodnik Zagłębia Sosnowiec otrzymał znakomite dośrodkowanie z prawej strony od Peszki, jednak z bliska, głową, uderzył nad bramką! Powinno być 3:0.

34

Dośrodkowanie Mladenovicia, piłki nie sięgnął Rogne, a znakomicie z prawej strony akcję zamknął Nalepa, który podwyższa na 2:0!

33

MICHAŁ NALEPA, 2:0!

29

Ależ pudło Udovicicia w znakomitej sytuacji!

28

Sprytne, jednak niecelne uderzenie Amarala bezpośrednio z rzutu wolnego.

23

Dośrodkowanie Mladenovicia do prawej strony, Sobiech zgrywa do środka, a Peszko z bliska na 1:0. Trzeci mecz z golem tego zawodnika!

23

SŁAWOMIR PESZKO! 1:0!

19

Dużo klepania w bezpiecznych strefach... Mało sytuacji pod obiema bramkami. Mało ciekawego dzieje się w Gdańsku.

15

Ładna kontra Lechii. Prawą stroną popędził Peszko, jednak w polu karnym zwolnił i nic nie zagroził bramce van der Harta.

13

Dwa rzuty wolne dla Lecha, jednak oba bez zagrożenia.

10

10 minut za nami i na razie bez okazji pod którąkolwiek z bramek. Na razie nudno w Gdańsku.