Lech Poznań Lech Poznań
  • Josip Juranović (29')
Lech Poznań
29'

29' Josip Juranović (sam.)
33'

33' Michał Skóraś za Jakub Kamiński
46'
46' Rafael Lopes za Joel Valencia
59'
59' Kacper Skibicki za Maciej Rosołek
61'
61' Igor Lewczuk
63'
63' Luquinhas za Walerian Gwilia
67'
67' Kacper Skibicki
90'
90' Rafael Lopes
83'

83' Filip Marchwiński za Dani Ramirez
86'

86' Nika Kaczarawa za Mikael Ishak

Relacja z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań

90  + 4'

Dośrodkowanie z lewej strony i osamotniony Lopes z bliska pokonuje Bednarka! Niebywałe!

90  + 2'

KONIEC MECZU!

90  + 2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! LEGIA 2:1!!!

90  + 1'

Niecelne uderzenie Tiby.

90

Dwie minuty doliczone do drugiej połowy. Zaskakująco mało.

83

Co za interwencja Boruca! Ishak strzelał głową z bliska, ale doskonale, fenomenalnie piłkę odbił Boruc!

82

Doskonała interwencja Boruca po strzale Skórasia.

80

Ależ szansę mieli legioniści! Mistrzowie Polski wyprowadzili kontratak, szli w przewadze 2 na 1, ale beznadziejnym podaniem przewagę i akcję zniszczył Lopes.

76

Mocne uderzenie Modera z rzutu wolnego. Piłka odbiła się jeszcze od muru, ale czujny pozostał Boruc, który odbił piłkę.

72

Niecelne uderzenie Kapustki.

71
70

Celny strzał Wszołka, interweniował Bednarek.

68

Dośrodkowanie Wszołka z prawej strony i Skibicki przyładował z pierwszej piłki! Co za gol debiutanta! 1:1!

67

WOW! KACPER SKIBICKI! 1:1!

63

Luquinhas w miejsce Gwilii, czyli trzecia zmiana w Legii.

61

Kartka dla Lewczuka.

60

Boruc broni strzał Tiby.

59

Kacper Skibicki debiutuje w Legii. Młody zawodnik zastępuje Rosołka.

56

Szansa dla Legii! W polu karnym poślizgnął się Puchacz, Wszołek miał mnóstwo miejsca do oddania strzału, ale uderzył wysoko nad bramką!

53

Legia przeniosła grę na połowę Lecha, miała rzut rożny, ale bez zagrożenia dla bramki gości.

51

Strzał Ramireza w środek bramki łapie Boruc.

49

Przewaga Lecha na początku drugiej połowy.

46

Szansa dla Lecha i minimalnie niecelny strzał Skórasia!

46

Początek drugiej połowy.

46

Zmiana w Legii. Rafael Lopes w miejsce Joela Valencii.

45  + 2'
45  + 2'
45  + 2'

Przerwa. Na razie Lech prowadzi 1:0 po kuriozalnym, samobójczym golu Juranovicia.

45

Dwie minuty doliczone.

44

Dużo miejsca miał Martins, jednak fatalnie, za mocno podał w pole karne do Rosołka.

42

Ładna akcja Lecha. Dośrodkowanie Sykory, głową strzelał Ramirez, jednak spokojnie interweniował Boruc.

40

Rzut rożny dla Legii, dośrodkowanie, ale bez okazji strzeleckiej.

37

Prostopadłe podanie Tiby do Ishaka, ale Szwed nie zdążył.

35

Niecelne uderzenie Gwilii z dystansu.

32

Niespodziewana zmiana w Lechu. Skóraś w miejsce Kamińskiego.

29

Dani Ramirez zagrał z prawej strony w pole karne, nie było tam żadnego piłkarza Lecha, a jednak Juranović w miarę bezpiecznej sytuacji wbił piłkę do własnej bramki!

29

GOL DLA LECHA! SAMOBÓJCZY GOL!

27

Ależ znowu źle Gwilia! Niemal kopia sytuacji sprzed kilku chwil! Gruzin był na linii pola karnego sam, układał piłkę do strzału, układał, układał, układał... I huknął nad bramką.

24

I teraz Wszołek! Rehabilitacja Gwilii kapitalnym, prostopadłym podaniem, ale Wszołek nie potrafił dobrze przyjąć piłki! Gdyby to zrobił, byłby w idealnej sytuacji sam na sam z Bednarkiem!

23

I w odpowiedzi fatalnie zmarnował szansę Gwilia! Juranović pomknął prawą stroną, zagrał w pole karne, a Gwilia, mimo że miał mnóstwo miejsca, oddał za słaby strzał wprost w Bednarka.

20

Ależ szansę miał Lech! Po świetnie wyprowadzonym ataku Tiba mknął na bramkę Legii, ale dogonił go Juranović. Piłka w polu karnym trafiła jednak do Ishaka, który zamiast oddać strzał, wdał się w niepotrzebny drybling i stracił ją.

17

Celny strzał Ramireza, spokojnie interweniował Boruc.

14

Pierwsze ofensywne wejście Puchacza, jednak dobrze za obrońcą Lecha wrócił Wszołek i zatrzymał jego akcję. Piłka dla Legii.

13

Sporo gry piłką z obu stron, ale na razie bez konkretów pod obiema bramkami.

10

Rzut rożny dla Legii skończył się kontratakiem Lecha. Dla gospodarzy na szczęście niedokładnie podawał Sykora.

7

Odpowiedź Lecha. Mocne i niecelne uderzenie Ramireza po krótkim rozegraniu rzutu rożnego.

4

Celny, ale jednak słaby strzał Gwilii spokojnie złapał Bednarek.

3

Pierwsza szansa dla Legii. Mistrzowie Polski wysokim pressingiem odebrali piłkę, Kapustka podawał do Rosołka, ale młody napastnik źle przyjął piłkę i w ostatniej chwili interweniowali stoperzy Lecha.

1

14:59

Obie drużyny już na murawie, za kilka chwil początek spotkania.

14:57

Przed kilkoma minutami mistrzowie Polski poinformowali, że Tomas Pekhart uzyskał wynik ujemny, co pozwala mu na powrót do treningów.

14:48

Skład Lecha: Filip Bednarek - Alan Czerwiński, Lubomir Satka, Thomas Rogne, Tymoteusz Puchacz - Pedro Tiba, Jakub Moder - Jan Sykora, Dani Ramirez, Jakub Kamiński - Mikael Ishak.

14:44

Skład Legii: Artur Boruc - Josip Juranović, Igor Lewczuk, Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović - Walerian Gwilia, Andre Martins, Bartosz Kapustka - Paweł Wszołek, Joel Valencia - Maciej Rosołek.

14:40

Legia Warszawa obecnie zajmuje 3. miejsce w tabeli z 16 pkt zdobytymi w ośmiu meczach - traci trzy punkty do prowadzącego Rakowa Częstochowa (rozegrał tyle samo meczów) i jeden punkt do Górnika Zabrze (rozegrał mecz więcej). Za to Lech Poznań jest 12., w siedmiu meczach zdobył dziewięć punktów i ewentualna porażka byłaby bardzo bolesna dla ekipy Dariusza Żurawia.