Lech Poznań Lech Poznań
  • Mikael Ishak (54')
Lech Poznań
36'
36' Mateusz Wieteska
25'

25' Antonio Milić
34'

34' Jesper Karlstroem
65'
65' Rafael Lopes za Ernest Muci
65'
65' Tomas Pekhart za Mahir Emreli
72'
72' Filip Mladenović za Yuri Ribeiro
72'
72' Kacper Kostorz za Lirim Kastrati
85'
85' Artur Jędrzejczyk
85'
85' Bartosz Slisz
88'
88' Igor Kharatin za Bartosz Slisz
90'
90' Rafael Lopes
54'

54' Mikael Ishak
72'

72' Michał Skóraś za Jakub Kamiński
76'

76' Dani Ramirez za Adriel Ba Loua
76'

76' Nika Kvekveskiri za Jesper Karlstroem
90'

90' Barry Douglas za Pedro Rebocho
90'

90' Joel Pereira za Joao Amaral
90'

90' Mikael Ishak

Relacja z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań

19:25

Jeszcze zamieszanie i awantura na boisku między piłkarzami

90  + 6'

Koniec meczu! Lech Poznań wygrywa z Legią Warszawa 1:0!

90  + 6'

Rzut wolny w okolicach koła środkowego. Wrzutka, łapie Bednarek.

90  + 5'

Tylko że Legia chyba tego nie wykorzysta. Aut bramkowy, kilkanaście sekund do końca.

90  + 3'

STRZAŁ ISHAKA BRONI KACPER TOBIASZ!

90  + 2'

Mladenović kopnął Ramireza! Zaraz Lech może to zakończyć!

90  + 2'

Rzut karny dla Lecha Poznań!

90  + 1'

Pięć minut doliczone!

90  + 1'

Dwie zmiany w Lechu. Rebocho schodzi, w jego miejsce Douglas. Pereira zastępuje Amarala

90

Żółta kartka dla Lopesa.

89

Ishak faulowany. Lechici mogą ukraść teraz trochę czasu.

88

Legioniści domagają się karnego, Tomasz Musiał niewzruszony!

88

Zmiana w Legii. Charatin za Slisza

87

Ishak nożycami! To mogło być 2:0! Broni Tobiasz.

87

Wspaniała wrzutka Amarala do Ishaka! Ale tym razem czujnie Wieteska. Będzie rożny,

86

Tylko aut dla Lecha.

85

Rzut wolny dla Lecha, będzie szansa na dośrodkowanie.

84

Dośrodkowanie z lewej strony, z trudnościami radzą sobie lechici. Idą z kontrą i legioniści zarabiają dwie kartki w jednej akcji. Jędrzejczyk i Slisz ukarani.

81

Kolejna akcja Lecha prawą stroną. Strzał Ishaka zablokowany, potem próbował z dystansu Tiba, ale bardzo niecelnie

80

Kontra Lecha, Skóraś wpadł w pole karne, został zatrzymany. Po rożnym strzelał Milić, ale niecelnie.

79

Slisz miał trochę miejsca i strzelił z dystansu. Niecelnie, zabrakło około metra.

77

Podwójna zmiana w Lechu. Dani Ramirez za Karlstroema i Kvekveskiri za Ba Louę

75

Wrzutka Mladenowicia, strzał niecelny. Zacznie Bednarek

74

Lech jest bardzo groźny przy kontratakach, ale jednocześnie jest nieskuteczny. Czy to się zemści?

72

Jest i zmiana w Lechu. Skóraś za Kamińskiego

72

Kolejne dwie zmiany w Legii. Mladenović i Kostrorz za Ribeiro i Kastratiego

71

Kamiński z 20 metrów, potężnie, minimalnie niecelnie!

70

Ba Loua ośmieszył rywali i podał prostopadle do Ishaka, ale ten tym razem nie trafia do siatki!

68

Wybijają lechici, a potem faulowany Bednarek

68

Kolejny wolny, tym razem na skrzydle. Ale powtórki pokazały, że było to padolino...

67

Rzut wolny dla Legii, dośrodkowaną piłkę piąstkuje Bednarek.

67

Ishak świetnie do Ba Louy, a ten strzela po krótkim słupku, ale radzi sobie Tobiasz, choć na raty.

65

Zmiany w Legii. Rafael Lopes i Tomas Pekhart meldują się na boisku. Mahir Emreli i Ernest Muci kończą swój występ.

63

Strzały Emrelego i Josue, w końcu kończy się to rożnym. A sędzia Musiał uspokaja piłkarzy

60

Kamiński przypadkowo, ale zagrał całkiem ładną klepkę z Tomaszem Musiałem. Gra na chwilę przerwana, Lech dalej przy piłce.

59

Ostra piłka w pole karne Lecha. Wybijają lechici na rzut rożny, a niego nic nie wynika.

58

Jako ciekawostkę dodajmy, że mało który kibic Lecha, który wybrał się do Warszawy na ten mecz, widział tego gola. Akurat kibice rozłożyli dużą sektorówkę.

54

Genialne podanie na dalszy słupek od Tiby i Ishak urwał się obrońcy i z woleja strzelił po dalszym słupku! Lech prowadzi 1:0!

54

MIKAEL ISHAK GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

53

Rzut wolny dla Lecha. Będzie wrzutka z głębi pola

53

Świetna akcja Lecha i tylko żałować może Ba Loua, że nie strzelał od razu, tylko zwlekał z decyzją. Dał się dogonić obrońcy.

48

To musiał być gol! Odbiór Luquinhasa i dośrodkowanie z lewej strony i Emreli na piątym metrze był niepilnowany, ale jego strzał głową był niecelny!

46

18:32

Wracamy na drugą połowę. Obie drużyny już na boisku. Zaczną lechici

45

Koniec pierwszej połowy. Legia jak na razie bezbramkowo remisuje z Lechem Poznań

43

Bednarek wychodzi daleko od bramki, na szczęście dla gości nie popełnia błędu.

40

Znowu Lech. Tiba strzela z pola karnego, ale słabo i po ziemi, łatwo radzi sobie Tobiasz.

39

Akcja Lecha. Strzał Satki bardzo niecelny, trochę bilarda w polu karnym Legii, ostatecznie kończy się dobrze dla gospodarzy.

37

Ależ blisko było gola samobójczego! Potężne problemy sprawił Tobiaszowi Wieteska!

36

Faul taktyczny Wieteski. Żółta kartka, szansa dla Lecha na wrzutkę

35

Mogło być 1:0 dla Lecha! Bo Loua zakręcił na prawej stronie i zdołał dograć do Ishaka, a ten strzela na bramkę z kilku metrów, ale piłka otarła się tylko o boczną siatkę!

33

Żółta kartka dla Karlstroema

32

Dobra akcja Lecha zakończona strzałem z dystansu Tiby. Lechici domagają się rożnego, ale zacznie Tobiasz.

30

Kolejny rożny dla Legii, kończy się autem dla gospodarzy.

26

Josue w poprzeczkę!

25

Muci faulowany 25 metrów od bramki. Milić ukarany żółtą kartką

22

Szarżował Amaral na bramkę i zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.

21

Nieudane dośrodkowanie Josue. Zacznie Bednarek

17

Prostopadłe podanie Josue do Emrelego. Ostry kąt, strzał napastnika Legii obroniony przez Bednarka. Z rzutu rożnego nic nie wyszło.

16

Wrzutka Legii z lewej strony, spokojna interwencja lechitów.

15

Świetna akcja Lecha i techniczny strzał po długim słupku Jakuba Kamińskiego. Minimalnie niecelnie!

10

Akcja Kamińskiego z lewej strony, kolejny korner dla Lecha.

9

Ależ blisko! Zupełnie niepilnowany Salamon w polu bramkowym, ale znalazł się trochę pod piłką i nie zdołał jej skierować w światło bramki!

9

Rzut rożny dla Lecha.

7

I znowu strzał Legii po rzucie wolnym. Dobrze wszedł Wieteska, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

6

I znowu Luquinhas faulowany. Praktycznie w tym samym miejscu co dwie minuty temu.

6

Odpowiedź Lecha! Technicznie strzela Ba Loua, ale trafia w słupek!

5

Z woleja do siatki trafił Jędrzejczyk, ale wcześniej pomógł sobie ręką. Dobra decyzja sędziów.

5

Gol dla Legii, ale Tomasz Musiał natychmiast interweniuje! Na razie nadal 0:0.

4

Faul na Luquinhasie. Będzie szansa na wrzutkę z rzutu wolnego.

1

Pierwszy wygrany pojedynek Amarala z Jędrzejczykiem, piłkarze Legii ucieka się do faulu.

1

Legia na biało, Lech na niebiesko. Zaczęli gospodarze. Jedziemy!

17:29

Sędzią spotkania dzisiaj Tomasz Musiał. Zakończyło się losowanie stron.

17:28

Sędziowie i piłkarze wychodzą na murawę!

17:10

Mimo, że sezon nie jest jeszcze na półmetku, to stawka tego pojedynku jest niezwykle wysoka. Legia, która znakomicie radzi sobie w Europie, fatalnie prezentuje się w Ekstraklasie. Zajmuje obecnie 15. pozycję i do Lecha, którzy przed tą kolejką był liderem, traci aż 12 punktów! Pamiętać oczywiście należy, że Legia ma dwa mecze rozegrane mniej, ale jeśli mistrzowie Polski dzisiaj przegrają, to Lech bardzo im odjedzie.

17:09

A to zestawienie Lecha Poznań:

17:09

Oto skład Legii Warszawa:

17:06

Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z hitu 11. kolejki ekstraklasy! Mistrz Polski, Legia Warszawa, podejmuje lidera, ekipę Lecha Poznań. Początek spotkania o godzinie 17:30