4' Claude Goncalves
16'
16' Tomas Pekhart
30'
30' Bartosz Kapustka
36'
36' Paweł Wszołek
45'
45' Luquinhas
9'

9' Sebastian Rudol
40'

40' Mbaye Ndiaye
45'

45' Sebastian Rudol
48'
48' Migouel Alfarela
53'
53' Ruben Vinagre
58'
58' Marc Gual za Migouel Alfarela
59'
59' Jurgen Celhaka za Claude Goncalves
69'
69' Bartosz Kapustka
70'
70' Jean Pierre Nsame za Tomas Pekhart
71'
71' Ryoya Morishita za Luquinhas
77'
77' Kacper Chodyna za Ruben Vinagre
79'
79' Rafał Augustyniak
90'
90' Jean Pierre Nsame
46'

46' Sergi Samper za Mathieu Scalet
46'

46' Filip Wójcik za Paweł Stolarski
56'

56' Piotr Ceglarz
64'

64' Christopher Simon za Samuel Mraz
64'

64' Marek Kristian Bartos za Sebastian Rudol
76'

76' Krzysztof Kubica za Kaan Caliskaner
90'

90' Mbaye Ndiaye

Relacja z meczu Legia Warszawa - Motor Lublin

16:49

Trzy punkty dla podopiecznych Goncalo Feio spowodowały, że przerwę na kadrę spędzą na pozycji wicelidera - dwa punkty za Lechem Poznań. Za dwa tygodnie do Warszawy przyjedzie Raków Częstochowa.

90  + 5'

KONIEC! OSTATNI GWIZDEK. 5:2 DLA LEGII.

90  + 2'

Świetna kontra Legii. Morishita wzdłuż bramki do Nsame, który pokonuje Brkicia.

90  + 1'

NSAMEEEEEEEEE! 5:2!

90

Kapitalne uderzenie Mbaye Ndiaye zza pola karnego. Cudowny strzał lewą nogą i drugi gol dla Motoru.

89

GOOOOOL! NDIAYE NA 2:4! ALEŻ GOL!

88

Znów szansa dla Ndiaye, ale tylko korner. Cóż za niefrasobliwość Wszołka.

87

Celny strzał Ndiaye, ale prosto w Tobiasza. Łatwa interwencja.

83

Ależ szansa dla Legii, ale Morishita nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Brkiciem! W ponowieniu akcji do siatki trafia Nsame, lecz był na spalonym.

80

Mocny strzał Ceglarza z rzutu wolnego, ale piłka została wybita.

80

Żółta kartka dla Augustyniaka.

78

Korner dla Motoru, ale piłka w rękach Tobiasza.

76

Kolejne zmiany w obu drużynach. Kubica i Chodyna na murawie.

74

Strzał Vinagre, ale pewnie łapie Brkić. Motoru na boisku już nie ma.

70

Nsame za Pekharta oraz Morishita w miejsce Luquinhasa.

69

Znów uderzenie lewą nogą Bartosza Kapustki okazuje się zbyt trudne dla Brkicia. Kolejny gol środkowego napastnika zza pola karnego.

69

KAPUSTKAAAAAAA! 4:1!

68

Ależ psują możliwe kontry Legioniści. Teraz zagapił się Pekhart.

62

Gol na 3:1 mocno zabił widowisko. Motor nie potrafi już tak skutecznie realizować zadań taktycznych. W zasadzie nie przedziera się pod bramkę Kacpra Tobiasza. Natomiast Legia mądrze kontroluje grę.

59

Luquinhas zatrzymany w ostatniej chwili. Korner.

58

Zmiany w Legii: Celhaka i Gual za Alfarelę oraz Goncalvesa.

57

Brzydki fragment gry. Sporo fauli, mało dobrych akcji. Motor coraz bardziej bezzębny.

54

Strzał Ndiaye bardzo niecelny.

54

W słupek trafia Alfarela! Ale wcześniej faul.

53

Żółta kartka dla Vinagre.

48

Świetne rozegranie Legii środkiem i wyprowadzony na pozycję strzelecką został Alfarela. Francuz przełożył sobie jeszcze bramkarza i podwyższył prowadzenie.

48

GOOOOOOL! 3:1 DLA LEGII! ALFARELA!

46

Mocne wejście Legii. Dobra szansa Luquinhasa, ale tylko korner.

46

Ruszyła druga połowa.

15:58

Zmiany w Motorze: Samper i Wójcik w miejsce Scarleta i Stolarskiego. To debiut byłego zawodnika FC Barcelony w Ekstraklasie.

15:56

Obie drużyny wracają na murawę.

15:44

Tak Paweł Wszołek wyprowadził Legię na prowadzenie z rzutu karnego.

45  + 5'

Przerwa. 2:1 dla Legii.

45  + 5'

Żółta kartka dla Luquinhasa.

45  + 3'

Rzut wolny dla Motoru. Doliczonych zostało pięć minut.

45  + 1'

Sebastian Rudol z żółtą kartką.

45

Spokojne ostatnie minuty pierwszej połowy.

39

Żółta kartka dla Ndiaye.

37

Legia już na prowadzenie. Jednak walnie przyczynili się do tego goście.

36

GOOOOOL! 2:1 WSZOŁEK!

35

Damian Kos analizuje tę sytuację na monitorze VAR. Rzut karny dla Legii!

34

Analizowane jest zagranie ręką Pawła Stolarskiego we własnym polu karnym.

32

Ależ było teraz groźnie w polu karnym Motoru! Augustyniak mocno wstrzelił piłkę w pole karne, a Brkić uprzedził Pekharta.

30

Strzał lewą nogą Kapustki z okolicy 15 metra. Niezbyt groźne, ale piłka przeleciała pod brzuchem bramkarza Motoru.

30

Kapustka! 1:1! Duży błąd Brkicia, który przepuścił prosty strzał zawodnika Legii.

27

Teraz odpowiedź Ceglarza, ale nad bramką. Wysoki pressing Motoru. Piłka odebrana na połowie rywala.

25

Kapustka! Mocno zza pola karnego, ale obok słupka.

24

Tym razem rozegranie rzutu rożnego na zgranie i goście byli naprawdę blisko.

24

SŁUPEK! ALEŻ SZCZĘŚCIE LEGII!

23

Odgryzł się jednak Motor. Kolejny rzut rożny wywalczony przez Ceglarza.

23

Fragment większej dominacji Legii, ale oprócz dośrodkowań nie zrobili nic więcej.

21

Interesujący, żywy mecz na Łazienkowskiej. W dużej mierze za sprawą gości, którzy nie przestraszyli się trybun w Warszawie.

19

Aktywny przed polem karnym Brkić. Dwa jego skuteczne wyjścia z bramki.

17

Obiecująca kontra Motoru, ale Ceglarz źle się zachował w polu karnym.

15

Tomas Pekhart! Pudłuje! Broni Brkić! Fatalny kwadrans Legii.

15

Rzut karny! Damian Kos wskazuje na jedenasty metr.

14

Trwa analiza VAR.

14

Faulowany Luquinhas. To mogło być nawet na linii pola karnego.

13

Rzut wolny dla Legii tuż przed polem karnym!

13

Bardzo nieudane dośrodkowanie Vinagre.

11

Jak zareaguje Legia? Początek mógł zaskakiwać, bo Motor odważnie napierał rywali.

9

Dośrodkowanie na bliższy słupek, a Sebastian Rudol pakuje głową piłkę do siatki.

9

GOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA MOTORU LUBLIN! SEBASTIAN RUDOL PO RZUCIE ROŻNYM!

9

Groźna strata Augustyniaka, ale podanie Ndiaye zablokowane. Potem Senegalczyk sam próbował strzelać i jest korner po interwencji Tobiasza.

8

Ależ zamieszanie w polu karnym Motoru! Sytuacyjne uderzenie Barcii, ale za lekko i prosto w bramkarza.

6

Fragment natarcia Motoru Lublin. Rzut wolny, a potem daleki wyrzut z autu. Mogło to się skończyć źle, ale zabrakło Legii w kontrze precyzji. Mają korner.

5

Żółta kartka dla Goncalvesa za kopnięcie w głowę rywala.

4

Beniaminek może pochwalić się niezłą defensywą na początku sezonu. W pięciu meczach stracił tylko trzy gole. Zanotował też tylko jedną porażkę.

3

Rzut rożny dla Motoru.

2

Daleki wyrzut z autu. Próbował zgrywać Pekhart, następnie Vinagre, ale bez zagrożenia.

1

Zaczynamy!

14:48

Kibice Legii odpalili race. Dojdzie więc do opóźnienia pierwszego gwizdka.

14:46

Obie drużyny wychodzą na murawę. Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Damian Kos.

14:44

Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl informuje, że Słoweniec trafi do Slovana Bratysława.

14:40

Warto dodać, że w kadrze meczowej Legii brakuje Blaza Kramera. W ostatnich dniach pojawiały się doniesienia o możliwym transferze najskuteczniejszego napastnika Legii.  - Jest nadal naszym piłkarzem, ale jest o krok od zespołu grającego w Lidze Mistrzów - przyznał w wywiadzie przedmeczowym Feio.

14:36

Przed tym meczem Legia zajmuje czwarte miejsce z pięcioma punktami straty do liderującego Lecha. Z kolei Motor ma rozegrane pięć meczów, w których zdobył sześć punktów. Zajmuje 13. lokatę.

14:34

Skład Motoru Lublin:

14:33

Skład Legii Warszawa:

14:31

- Towarzyszy mi duma, bo zdaję sobie sprawę, że beze mnie Motor nie byłby tu, gdzie jest. Wiem, jak dużo włożyłem w klub z Lublina - nie tylko sportowo, ale też organizacyjnie, by wyglądało to tak, jak wyglądało - mówił Goncalo Feio na konferencji prasowej przed meczem z Motorem Lublin - to jego ostatni pracodawca.

14:31

Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu Legia Warszawa - Motor Lublin. Gospodarze kilka dni temu awansowali do fazy ligowej Ligi Konferencji, lecz nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów w Ekstraklasie.