Piast Gliwice
45'
45' Paweł Wszołek
63'
63' Mateusz Cholewiak za Igor Lewczuk
73'
73' Maciej Rosołek za Andre Martins
73'
73' Walerian Gwilia
76'
76' Luis Rocha za Paweł Wszołek
83'
83' Mateusz Wieteska
85'
85' Maciej Rosołek
54'

54' Bartosz Rymaniak
55'

55' Bartosz Rymaniak
56'

56' Patryk Tuszyński za Piotr Parzyszek
59'

59' Jorge Felix
86'

86' Tomas Huk za Patryk Sokołowski

Relacja z meczu Legia Warszawa - Piast Gliwice

90

Koniec meczu.

90

Cztery minuty doliczone.

89

Gwilia uderzył z dystansu, z wielkimi problemami poradził sobie Plach.

87
85

Kapitalne podanie Karbownika, Rosołek uderzył głową... Plach wpadł z piłką do bramki, jednak sędziowie początkowo nie zauważyli gola. VAR poprawił jednak decyzję i mamy remis!

84

GOL DLA LEGII! 1:1!

82

Kartka dla Mateusza Wieteski za taktyczny faul.

78

Ależ pudło Pekharta! Rocha -> Rosołek -> Rocha: Portugalczyk dośrodkował, a z metra do bramki nie trafił czeski napastnik, któremu piłka przeleciała obok nogi.

76

Rocha w miejsce Wszołka. Karbownik przechodzi na prawą obronę, Portugalczyk zagra na swojej - lewej - stronie.

75
73

Brzydki faul Gwilii i kartka dla Gruzina.

73

Maciej Rosołek w miejsce Andre Martinsa.

70

Ładne dośrodkowanie Karbownika, ale kolejny niecelny strzał Pekharta.

68

Dośrodkowanie Wszołka i niecelny strzał głową Pekharta.

65

Legia naciska, przeważa, ale nie jest w stanie zagrozić bramce Placha.

63
60

Rzut karny podyktowany został po faulu Wszołka na Sokołowskim.

59

JORGE FELIX PEWNIE! PIAST PROWADZI Z LEGIĄ!

58

Rzut karny dla Piasta!

56

Tuszyński w miejsce Parzyszka.

55

Niezwykła historia. Dwa faule w kilkadziesiąt sekund i Rymaniak wylatuje z boiska!

51

Ładna akcja Legii. Karbownik do Pekharta, Czech strącił do Wszołka, a uderzenie skrzydłowego było niecelne.

50

Niedokładne zagrania Hateley'a.

49

Jeszcze jeden korner po wybiciu piłki przez Gwilię.

48

Beznadziejne podanie Karbownika do Majeckiego i jest rzut rożny dla gości.

46

Początek 2. połowy. Bez zmian w składach obu drużyn.

45  + 3'

Przerwa. Słaba pierwsza połowa, widzimy się za kwadrans.

45  + 3'

Minimalnie niecelny strzał Parzyszka!

45  + 2'

Kartka dla Wszołka za faul na Felixie.

45  + 1'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

45

Świetną okazję do technicznego strzału miał Gwilia, jednak Gruzin uderzył wysoko nad bramką Placha.

43

Wrzutka Sokołowskiego w pole karne Legii, ale tam pojedynku nie wygrał Parzyszek.

39

Kombinacyjna akcja Legii zakończona niedokładnym podaniem Luquinhasa do Wszołka.

35

Kontratak Piasta, szansę miał Felix, ale zatrzymał go Wieteska.

32

Znakomite podanie Martinsa do Wszołka, jednak zagranie skrzydłowego do Gwilii zablokowane przez Czerwińskiego.

27

"Temperatura" meczu na razie mocno przypomina tę ze środy, gdy Legia grała w Białymstoku z Jagiellonią.

23

Niedokładne rozegranie Luquinhasa z Wszołkiem. Mecz na razie nie porywa.

20

Ładna odpowiedź Piasta zakończona niecelnym strzałem Kirkeskova.

17

Pierwsza szansa dla Legii! Indywidualna akcja Luquinhasa zakończona uderzeniem, jednak znakomicie interweniował Plach.

15

Obraz gry się nie zmienia. Piast wycofany, Legia ostrożna w ataku.

12

Na szczęście z graczem Piasta wszystko okej i wrócił już do gry.

10

Fatalnie wyglądający upadek zaliczył Sokołowski. Gracz Piasta zderzył się z Martinsem i jest udzielana mu pomoc.

7

Piast głęboko cofnięty, legioniści spokojnie szukają swojej szansy. Mozolny początek z obu stron.

5

Bardzo spokojny początek z obu stron. Sporo podań, prawie żadnych akcji zaczepnych.

1

17:27

Dziś w barwach Legii po raz ostatni zagra Radosław Majecki, który 1 lipca zostanie zawodnikiem AS Monaco.

17:27

Piast zaś bez Badii.

17:26

W składzie Legii jest jednak Tomas Pekhart, którego występ stał pod znakiem zapytania z powodu urazu, którego zawodnik doznał przed meczem z Jagiellonią.

17:24

Jeśli Legia dziś wygra, a jutro Lech nie pokona na wyjeździe Śląska, to już jutro zespół Aleksandara Vukovicia cieszyć się będzie z mistrzostwa Polski.

17:23

Przed tym meczem Legia ma 64 punkty i aż o 11 wyprzedza gliwiczan. Na trzecim miejscu z taką samą liczbą punktów jest Lech Poznań.

17:22

Dzień dobry państwu! Zapraszamy na hit 33. kolejki ekstraklasy. W Warszawie - wicemistrz Polski i lider ligi - Legia podejmuje mistrza kraju i wicelidera tabeli - Piasta Gliwice.