Podbeskidzie Bielsko-Biała
24'
24' Rafael Lopes
46'
46' Radosław Cierzniak za Artur Boruc
58'
58' Jakub Kisiel za Kacper Skibicki
58'
58' Paweł Wszołek za Mateusz Hołownia
64'
64' Igor Lewczuk za Josip Juranović
64'
64' Marko Vesović za Filip Mladenović
46'

46' Maksymilian Sitek za Jakub Bieroński
46'

46' Michał Rzuchowski za Peter Wilson
61'

61' Kamil Biliński za David Niepsuj
67'

67' Siergiej Mjakuszko za Marko Roginić
67'

67' Karol Danielak za Petar Mamić

Relacja z meczu Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

100

Śląsk Wrocław zajął rzutem na taśmę czwarte miejsce, dopiero w ostatniej kolejce! Dzięki temu będzie mógł zagrać w pucharach.

105

Koniec meczu w stolicy. Legia wygrywa z Podbeskidziem 1:0 i teraz może rozpocząć wielką radość ze zdobycia mistrzostwa Polski!!!!

105

Cierzniak skutecznie piąstkuje piłkę po kolejnym dośrodkowaniu gości.

102

To już dwunasta minuta doliczonego czasu gry. Goście próbują doprowadzić do remisu, ale robią to nieudolnie.

100

Podbeskidzie Bielsko Biała kolejny sezon spędzi w I lidze!

100

Dziesiąta minuta doliczonego czasu gry w stolicy. To efekt przerwy przez odpalenie rac przez fanów.

90

Tak świętują mistrzostwo Polski kibice Legii.

90

Lech - Górnik 1:1 (1:0). Ramirez w 9. minucie dla gospodarzy, a wyrównał Nowak w 77.

90

Jagiellonia pokonała Lechię 2:1 (1:0). Gole: Puljiić (7.), Prikryl (79.) - Fila (61.)

90

Koniec meczu w Szczecinie. Pogoń przegrywa z Rakowem 1:3.

90

Koniec meczu we Wrocławiu. Śląsk remisuje ze Stalą Mielec 1:1. Gole; Mączyński (7.) - De Amo (93.). To oznacza, że Stal się utrzymała, a Podbeskidzie spadło z ligi!!!!!

90

Cracovia przegrywa z Wartą Poznań 0:1. Jedyną bramkę zdobył Makanu Baku w 82. minucie.

90

...A jednak nie! Gol w Białymstoku na 2:2 zdobyty przez Paixao nieuznany! Znów Śląsk Wrocław jest na czwartym miejscu w ekstraklasie!

90

Arcyważny gol we Wrocławiu! Śląsk - Stal Mielec 1:1. Gola strzelił De Amo. To oznacza, że Stal niemal zapewnia sobie utrzymanie, a teraz do europejskich pucharów kwalifikuje się LECHIA GDAŃSK!

90

Tymczasem przerwany mecz w Warszawie! Na boisku pojawiły się bowiem race.

90

Koniec meczu w Płocku. Wisła Płock pokonała Zagłębie Lubin 4:0 (2:0). Gole dla zwycięzców zdobyli Tuszyński, Wolski, Szwoch i Uryga.

90

Wisła Płock gromi Zagłębie !!!! Gospodarze prowadzą już 4:0! Czwartą bramkę zdobył Alan Uryga!

88

Na razie padło 20 goli w ośmiu meczach ekstraklasy.

86

A oto fatalne pudło Zarko Udovicicia!

85

A oto oprawa kibiców Legii.

84

W tym momencie w I lidze jest Podbeskidzie, a czwarte miejsce zajmuje Śląsk i może grać w pucharach.

83

Jest tez bramka w Gliwicach. Piast przegrywa już tylko 2:3. Drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Tiago Alves.

82

Pierwsza bramka w Krakowie. Cracovia przegrywa z Wartą Poznań 0:1!

79

Jagiellonia Białystok prowadzi 2:1 z Lechią Gdańsk! Gola dla gospodarzy strzelił Czech Tomas Prikryl.

77

Raków Częstochowa podwyższa swoje prowadzenie w Szczecinie. Wygrywa już 3:1. Trzecią bramkę zdobył Jakub Arak.

75

Lech - Górnik 1:1 !!!!! Dla gości wyrównującą bramkę strzelił Bartosz Nowak.

73

Paweł Wszołek groźnie strzelał z dziesięciu metrów, ale Pesković obronił.

72

Ostatni mecz w barwach Legii Igora Lewczuka i Marko Vesovicia.

71

A oto fatalny błąd Xaviera Dziekońskiego, 17-letniego bramkarza Jagiellonii i gol Karola Fili.

70

Kontaktowy gol w Szczecinie. Pogoń przegrywa z Rakowem już tylko 1:2. Autorem bramki Michał Kucharczyk.

68

Zmiany w meczu Legia - Podbeskidzie. W Legii na boisku pojawili się Lewczuk i Vesović za Mladenovicia i Juranovicia. W Podbeskidziu Kamil Biliński zastąpił Niepsuja.

67

Ależ wejście Lopeza w Rakowie! Najlepszy strzelec Rakowa zdobywa dla swojej drużyny drugą bramkę i częstochowanie prowadzą w Szczecinie już 2:0.

65

W tym momencie cały czas w I lidze ląduje Podbeskidzie, a w pucharach gra Śląsk Wrocław.

63

Zmiana w drużynie Podbeskidzia. Z boiska schodzi David Niepsuj, na boisku pojawia się Kamil Biliński.

62

Taką bramkę zdobył Mateusz Szwoch, pomocnik Wisły Płock.

61

Gol w Białymstoku! Jagiellonia - Lechia Gdańsk 1:1. Gola dla gości strzelił Karol Fila.

60

Niezła kontra Legii. Lopes podawał do Kapustki, ale ten strzelił nad poprzeczką.

58

Dwie zmiany w Legii. Kisiel i Wszołek wchodzą na boisko, a opuszczają je Skibicki i Hołownia.

57

Tulio, zawodnik Podbeskidzia strzelał z 20 metrów, ale uderzył nad bramką.

56

Wisła Płock prowadzi już 3:0 z Zagłębiem Lubin !!!! Trzecią bramkę zdobył Mateusz Szwoch.

55

Legia miała świetną okazję na podwyższenie prowadzenia. Z prawej strony podawał Juranović, na ósmym metrze minął się z piłką Skibicki, ale akcję zamykał Mladenović z lewej strony, ale jego strzał wybił obrońca sprzed linii.

53

Na razie w ośmiu meczach w ekstraklasie w 30. kolejce padło jedenaście bramek.

52

Duży napór Podbeskidzia. Kolejny strzał celny, z ponad 20 metrów, ale pewnie łapie piłkę Cierzniak.

52

Kolejna akcja Podbeskidzia. Ale znów czujnie w bramce Cierzniak.

51

Gdzie padnie pierwszy gol w drugiej połowie?

50

Pierwsza skuteczna interwencja po dośrodkowaniu Cierzniaka. Bramkarz Legii ma nadzieję na udane pożegnanie z Legią.

49

Od początku drugiej połowy atakuje Podbeskidzie. Teraz Modelski strzelał z dystansu, ale został zablokowany.

47

- Zawsze wspierał zespół, zawsze szanował decyzję trenerów, mimo że był rezerwowym. To profesjonalista, bardzo ważny punkt drużyny - mówi Grzegorz Mielcarski o Cierzniaku.

46

Zmiana w Legii Warszawa. Za Artura Boruca wchodzi Radosław Cierzniak!

46

Gramy ! Ostatnie 45 minut tego sezonu w polskiej ekstraklasie.

45

Juranović, obrońca Legii Warszawa zaliczył w tym sezonie już ósmą asystę.

45

A tak z zimną krwią akcję wykończył Rafał Wolski i Wisła prowadzi 2:0 z Zagłębiem Lubin.

45

A oto trafienie Patryka Tuszyńskiego po ładnej akcji Rafała Wolskiego. To pierwszy gol w meczu Wisła Płock - Zagłębie.

45

A to też bardzo ładna bramka Świerczoka, ale Piast przegrywa 1:3 z Wisłą Kraków. Warto też dodać, że Świerczok nie trafił w tym meczu rzutu karnego!

45

A to cudowny gol Krzysztofa Mączyńskiego w meczu Śląsk - Stal Mielec.

45

A oto bramka w naszych pucharowiczach. Gol dla Rakowa w meczu z Pogonią.

45

Oto bramka Ramireza dla Lecha Poznań w meczu z Górnikiem.

45

Tak padła bramka dla Legii.

45

Inne wyniki do przerwy w Ekstraklasie: Piast - Wisła Kraków 1:3, Cracovia - Warta 0:0, Jagiellonia - Lechia 1:0, Lech - Górnik Zabrze 1:0, Pogoń - Raków 0:1, Wisła Płock - Zagłębie 2:0, Śląsk - Stal 1:0.

45

Koniec pierwszej połowy w stolicy. Legia prowadzi 1:0 z Podbeskidziem. Jeśli goście nie wygrają tego meczu, to spadną z ekstraklasy.

43

W Gliwicach Piast przegrywa z Wisłą Kraków już 1:3 !!!! Trzecią bramkę dla gości strzelił Piotr Starzyński.

42

Za takie zachowanie piłkarzom Podbeskidzia przed meczem należą się brawa.

40

Cały czas czekamy na otwarcie wyniku w Krakowie. Tylko w meczu Cracovia - Warta bez goli.

39

Po rzucie rożnym Hora uderzył mocno, ale nad bramką Legii Warszawa.

38

Fajna kontra zawodników Podbeskidzia, ale Artur Boruc dalekim wybiegiem uratował się przed sytuacją sam na sam.

36

POPRZECZKA PO strzale Kapustki! Atomowy strzał, ale minimalnie niecelny.

35

Ależ kapitalna okazja Skibickiego. Pięknie, znakomicie minął rywala, ale nie trafił w bramkę. Szkoda, bo byłaby to piękna akcja.

33

VAR nie uznał gola w meczu w Białymstoku. A zatem Jagiellonia wciąż prowadzi 1:0 z Lechią.

32

W Białymstoku już remis 1:1. Gola wyrównującego dla Lechii strzelił Paixao.

31

Jest pierwszy gol w Szczecinie! Pogoń przegrywa z Rakowem 0:1 po golu Arsenicia.

30

W tym momencie w pucharach zagrałby Śląsk Wrocław, a z ligi spadłoby Podbeskidzie.

28

Bezbramkowe remisy tylko w dwóch meczach: Cracovia - Warta i Pogoń - Raków.

26

Wisła Płock podwyższa prowadzenie z Zagłębiem. Po golu Rafała Wolskiego wygrywa już 2:0.

25

Znów zmiana wyniku w Gliwicach. Wisła prowadzi 2:1. Bramkę strzelił Savić.

24

PODBESKIDZIE BLIŻEJ I LIGI! Legia objęła bowiem prowadzenie 1:0. Po świetnym podaniu Juranovicia, gola strzelił Lopes!

23

Kontra drużyny Podbeskidzia, ale Boruc czujny przy mocnym, ostrym dośrodkowaniu.

22

Muci strzelał z osiemnastu metrów, ale został zablokowany.

21

Znakomita, rewelacyjna sytuacja Legii! Sam na sam z bramkarzem wyszedł Mladenović po kapitalnym podaniu ze środka boiska, ale strzelił nad poprzeczką.

20

Wyrównanie w Gliwicach ! Piast - Wisła 1:1. Gola strzelił Jakub Świerczok. To jego 15 gol w tym sezonie!

19

DWIE ZNAKOMITE SZANSE DLA LEGII! Najpierw Kapustka w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza. W tej samej akcji dograł do Lopesa, który strzelił głową nad poprzeczką.

17

Kombinacyjna akcja Legii, ale zbyt dużo podań w obrębie pola karnego i nic z akcji nie wynikło.

16

Jeśli Podbeskidzie wygra w stolicy, a utrzyma się wynik z Wrocławia i Śląsk wygra ze Stalą, to wtedy z ekstraklasy spadnie Stal Mielec.

15

Marco Tulio, obrońca Podbeskidzia mocno uderzył z dystansu, ale tuż obok słupka.

13

Na razie bez goli tylko w trzech meczach Cracovia - Wisła Płock, Legia - Podbeskidzie i Pogoń - Raków.

12

Znakomita okazja dla Podbeskidzia. Marko Roginic miał pikę na 10 metrze, ale został znakomicie zablokowany!

11

Zmiana wyniku w Gliwicach! Piast przegrywa z Wisłą Kraków 0:1. Gola zdobył Konrad Gruszkowski. W tym momencie w na miejscu w pucharach jest Śląsk Wrocław!

9

I mamy kolejne dwa gole. Jagiellonia prowadzi 1:0 z Lechią Gdańsk, a Lech Poznań z Górnikiem Zabrze! Dla Jagiellonii trafił Puljić, a dla Lecha - Ramirez.

8

JEST DRUGI GOL W OSTATNIEJ KOLEJCE. Warta Poznań prowadzi u siebie 1:0 z Zagłębiem Lubin po bramce Tuszyńskiego.

7

Pierwszy gol we Wrocławiu! Śląsk prowadzi ze Stalą Mielec 1:0! Gola zdobył Krzysztof Mączyński.

6

Tak wygląda dziś oprawa kibiców Legii.

5

Tylko na ławce Podbeskidzia jest najlepszy strzelec drużyny - Kamil Biliński, który zdobył jedenaście goli.

3

Próba kontrataku Podbeskidzia, ale fatalnie, długie podanie, wprost w ręce Artura Boruca.

2

Gorący, głośny doping kibiców Legii od pierwszych minut.

1

Początek wszystkich meczów!

17:13

Piłkarze Legii ostatnio nie zachwycają swoich kibiców. W ostatnich sześciu meczach ligowych zdobyli zaledwie dwie bramki.

17:07

- Mamy to szczęście, że futbol nie jest matematyką. Tutaj minus trzy dodać jeden nie musi dawać minus dwa. Może dać jeden na plusie - powtarza swoim piłkarzom Paweł Frelik, trener mentalny Rakowa Częstochowa. A oni dodają na boisku: do Pucharu Polski wicemistrzostwo. Na tym działanie się nie kończy, bo spróbują jeszcze awansować do Conference League - tekst o rewelacji sezonu Rakowie Częstochowa.

17:05

Jedna z najważniejszych informacji przed meczem - Na trybunach będą kibice! Wreszcie!

17:04

A oto skład Podbeskidzia.

17:03

Oto skład Legii Warszawa. Zabraknie m.in. Luquinhasa, Pekharta i Slisza.

17:02

Najważniejszy mecz będzie w Warszawie. To tam Podbeskidzie musi wygrać, by liczyć na utrzymanie w lidze. Po meczu i tak będzie feta, bo Legia świętuje mistrzostwo Polski.

17:00

A oto mecze ostatniej kolejki:

16:57

Nierozstrzygnięta przez ostatnią kolejką pozostaje również kwestia spadku. W bezpośredniej walce o utrzymanie pozostają dwa zespoły - Stal Mielec i Podbeskidzie Bielsko-Biała.

16:56

Szansę na zajęcie czwartego miejsca ma pięć drużyn: Piast Gliwice, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin i Warta Poznań. Trzy pierwsze drużyny mają 42 punktów, Zagłębie 41, a Warta 40.

16:56

Szczególnie istotne będzie pięć meczów, w których zagrają zespoły mające realną szansę na awans do europejskich pucharów. W tym sezonie jest to możliwe już po zajęciu 4. miejsca, a to za sprawą triumfu Rakowa Częstochowa w Pucharze Polski.