27' Luquinhas
33'

33' Zvonimir Kożulj
58'
58' Sandro Kulenović
62'
62' Arvydas Novikovas za Luquinhas
68'
68' Carlitos za Mateusz Praszelik
79'
79' Walerian Gwilia
82'
82' Andre Martins za Tomasz Jodłowiec
48'

48' Konstantinos Triantafyllopoulos
61'

61' Adam Buksa
62'

62' Marcin Listkowski za Iker Guarrotxena
76'

76' Jakub Bartkowski za Ricardo Nunes
83'

83' Zvonimir Kożulj
90'

90' Soufian Benyamina za Adam Buksa

Relacja z meczu Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

90  + 4'

Bohaterem zespołu Kosty Runjaicia jest dziś Adam Buksa. Napastnik Pogoni kończy mecz z golem i asystą. Warto też docenić dobrą postawę Dante Stipicy, nowego bramkarza "Portowców".

90  + 4'

KONIEC MECZU! Pogoń Szczecin ograła Legię przy Łazienkowskiej.

90  + 1'

Ostatnia zmiana w Pogoni. Benyamina zmienił Buksę.

90

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

89

Stolarski dośrodkował piłkę w pole karne, Stipica bardzo pewnie ją złapał.

85

Kibice Legii skandują: Legia grać, k*** mać.

85

Legia rusza do odrabiania strat. Vuković motywuje swoich piłkarzy.

83

Kapitalny kontratak Pogoni Szczecin i goooool! Zvonimir Kozulj huknął pod poprzeczkę i Legia przegrywa!

82

Zmiana w Legii Warszawa. Martins za Jodłowca.

79

Żółta kartka dla Gwilii.

75

Zmiana w Pogoni. Kontuzjowanego Nunesa zmienia Bartkowski.

73

Dobry strzał Gwilii i znów Stipica ratuje drużynę Kosty Runjaicia.

71

Legia naciska i atakuje Pogoń wysokim pressingiem.

67

Fenomenalna interwencja Stipicy po strzale głową Vesovicia! Bramkarz Pogoni gra dziś znakomicie.

64

Pogoń natychmiast otrząsnęła się po golu Kulenovicia, wyrównała i teraz dominuje przy Łazienkowskiej.

60

Co za mecz, co za odpowiedź! Pogoń wyrównuje! Kozulj podał do Buksy, a napastnik Pogoni mocny strzałem pokonał Majeckiego.

58

Goooool! Fenomenalne dośrodkowanie Gwilii z rzutu rożnego i Kulenović strzałem głową daje Legii prowadzenie!

54

I znów dobra szansa Praszelika. 18-latek wbiegł w pole karne, oddał strzał, ale nie pokonał Stipicy.

52

Techniczny i bardzo groźny strzał Praszelika z dystansu. Stipica ratuje Pogoń!

51

Gwilia świetnie podał do Jędrzejczyka, ale dośrodkowanie lewego obrońcy Legii zostało zablokowane przez "Portowców".

48

Nunes podłączył się do akcji ofensywnej, wbiegł w pole karne i upadł po kontakcie z rywalem. Nie ma rzutu karnego. Dobra decyzja sędziego.

46

Czas na drugą połowę!

45  + 1'

To było bardzo dobre 45 minut. Pogoń miała lepsze sytuacje na gola, oddała pięć celnych strzałów. Legia nie oddała ani jednego celnego uderzenia. Wymieniała więcej podań, ale w jej grze brakowało konkretów.

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy w Warszawie.

45

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

43

Legia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale w grze zespołu Vukovicia brakuje konkretów.

40

Bardzo niepewnie gra dziś William Remy. Pogoń próbuje to wykorzystać.

33

Praszelik uderzył zza pola karnego, piłka przeleciała nad poprzeczką.

30

Przebojowa akcja Vesovicia. Piłkarz Legii zdecydował się na indywidualny rajd, wbiegł w pole karne, a Stipica złapał piłkę.

27

Luquinhas padł w polu karnym, chciał wymusić rzut karny i dostał żółtą kartkę.

25

Bardzo dobre dośrodkowanie Gwilii z rzutu rożnego i skuteczne piąstkowanie Stipicy. Bramkarz Pogoni odważnie wyszedł na piąty metr i wybił piłkę.

21

Paweł Stolarski przedarł się prawym skrzydłem, a później kompletnie zepsuł dośrodkowanie.

17

Zvonimir Kozulj zdecydował się na potężny strzał z dystansu. Majecki miał problemy, ale odbił piłkę na rzut rożny.

12

Słupek ratuje Legię Warszawa! Kapitalny początek meczu przy Łazienkowskiej. Są sytuacje i duże emocje.

10

W odpowiedzi strzał Buksy i skuteczna interwencja Majeckiego. Jest rzut rożny dla Pogoni.

10

To powinien być gol dla Legii! Luquinhas był w sytuacji sam na sam, ale zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

9

Drygas zagrał świetną piłkę na prawe skrzydło do Steca. Prawy obrońca dośrodkował ją do Buksy, a napastnik Pogoni nie trafił w bramkę.

6

Iker Guarrotxena zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo, bardzo niecelny.

4

Legia szybko zepchnęła Pogoń na własną połowę. Zespół Vukovicia buduje atak pozycyjny.

1

GRAMY!

17:27

Piłkarze są już na murawie. Zaraz zaczynamy.

17:26

A tak wygląda skład Pogoni Szczecin:

17:26

Na ławce są m.in. Carlitos i Novikovas, a w składzie Praszelik i Luquinhas.

17:25

Tak prezentuje się skład Legii Warszawa. Jest w nim kilka niespodzianek, a nawet sensacji.

17:24

Obaj zawodnicy właśnie schodzą z murawy. Jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć i zaczynamy sportowe emocje.

17:22

Do meczu jeszcze kilka minut, ale na stadionie trwa właśnie pożegnanie Arkadiusza Malarza i Kaspera Hamalainena. Piękna chwila dla obu piłkarzy, którzy ze wzruszeniem podziękowali kibicom Legii.

17:21

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Legii Warszawa z Pogonią Szczecin w 1. kolejce PKO BP Ekstraklasy.