:
0
Radomiak
35'
35' Artur Jędrzejczyk
56'
56' Filip Mladenović
62'
62' Bartosz Kapustka
66'
66' Makana Baku za Robert Pich
66'
66' Ernest Muci za Bartosz Kapustka
82'
82' Patryk Sokołowski za Carlitos
82'
82' Maciej Rosołek za Paweł Wszołek
83'
83' Rafał Augustyniak
90'
90' Maik Nawrocki za Mattias Johansson
56'

56' Pedro Justiniano
56'

56' Maurides
66'

66' Leandro za Daniel Pik
79'

79' Michal Feliks za Maurides
90'

90' Tiago Matos za Roberto Alves
90'

90' Lisandro Semedo za Machado

Relacja z meczu Legia Warszawa - Radomiak

22:38

Za dzisiaj dziękujemy, dobranoc i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

22:38

Radomiak po ośmiu kolejkach ma 11 punktów i jest na 5. miejscu w tabeli.

22:37

Legia przynajmniej do poniedziałku została liderem ligi. Zespół Runjaicia ma 17 punktów i o punkt wyprzedza Wisłę Płock. Ta w poniedziałek podejmie Górnika Zabrze.

22:33

Niezwykle mocno męczyła się Legia z Radomiakiem, ale ostatecznie wygrała 1:0 po golu Rafała Augustyniaka.

90

Podwójna zmiana w Radomiaku. Zeszli Alves i Machado, weszli Matos i Semedo.

87

Interwencja Tobiasza po uderzeniu Leandro.

84

Augustyniak miał możliwość oddać strzał i zdecydował się na to. Uderzenie sprzed pola karnego zaskoczyło Kobylaka i Legia prowadzi 1:0.

83

RAFAŁ AUGUSTYNIAK! 1:0 DLA LEGII!

82

Podwójna zmiana w Legii. Zeszli Wszołek i Carlitos, w ich miejsce Sokołowski oraz Rosołek.

81

Ładne uderzenie Josue zewnętrzną częścią buta, ale spokojnie interweniował Kobylak.

78

Feliks w miejsce Mauridesa.

73

Niecelne uderzenie Muciego z dystansu.

70

20 minut do końca. Gra, delikatnie mówiąc, nie porywa. I to z obu stron. Naprawdę niewiele się dzisiaj dzieje.

66

Jest też zmiana w Radomiaku. Leandro zmienił Pika.

66

Dwie zmiany w Legii. Weszli Muci i Baku, zeszli Kapustka i Pich.

64

W końcu szybsza akcja Legii, ale na końcu piłka i tak w rękach Kobylaka.

62

Kartka dla Kapustki za faul w środku pola. Strasznie męczący dla oczu jest ten mecz.

59

Zderzenie Johanssona z Augustyniakiem. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń.

55

Straciliśmy kilka minut na to zamieszanie.

55

Kilka kartek: Mladenović, Justiniano, Maurides.

52

Wszystko zaczęło się od chamskiego ataku Mladenovicia na Kobylaka. Sytuacja wciąż napięta.

51

Przepychanki w polu karnym Radomiaka. Będą kartki.

49

Początek drugiej połowy również pod dyktando Radomiaka. Na razie nie widać, by legioniści odrobili pracę domową w przerwie.

46

Początek drugiej połowy.

45  + 1'

Przerwa. Po smętnych 45 minutach bez goli przy Łazienkowskiej. Połowa do zapomnienia.

45

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45

Niezłe uderzenie Johanssona sprzed pola karnego, ale spokojnie interweniował Kobylak.

43

Zablokowane uderzenie Carlitosa, po chwili zablokowane uderzenie Augustyniaka.

40

Gdyby ktoś się zastanawiał, jak dzisiaj gra Legia.

39

Zamieszanie w polu karnym Radomiaka zakończone niecelnym strzałem Kapustki.

37

Josue na wolne pole do Carlitosa, ale zdecydowanie za mocne i Hiszpan nie miał szans, by dojść do piłki.

35

Kartka dla Jędrzejczyka. Już czwarta w tym sezonie, co oznacza, że doświadczony obrońca nie zagra w przyszłotygodniowym meczu z Rakowem (niedziela).

32

Niecelne uderzenie Mauridesa.

30

Radomiak coraz bardziej i częściej nadaje rytm grze. Goście zdecydowanie nie przyjechali do Warszawy, by się bronić i czekać na kontrataki.

27

Po niezłym początku gra Legii w ofensywie wyraźnie osłabła.

25

Sprytna próba technicznego loba w wykonaniu Nascimento. Piłka zmierzała za kołnierz Tobiasza, ale bramkarzowi Legii udało się zbić piłkę za poprzeczkę.

21

Odważnie w pole karne Radomiaka wszedł Kapustka, ale tam jego akcja została pewnie przerwana.

19

Szalona próba Carlitosa niemal z połowy boiska. Hiszpan zauważył, że daleko wysunięty był Kobylak, ale nic z tego nie wyszło.

17

Spokojniejszy fragmenty gry w środku pola.

15

W odpowiedzi zablokowane uderzenie Carlitosa.

14

Fenomenalna interwencja Tobiasza nogą uratowała Legię po uderzeniu Mauridesa!

12

Radomiak stara się oddalić grę od własnej bramki.

10

Dobre uderzenie Kapustki sprzed pola karnego, ale jeszcze lepsza interwencja Kobylaka.

8

Akcja i dośrodkowanie Wszołka z prawej strony, ale uderzenie Picha zostało zablokowane.

5

W odpowiedzi dobre uderzenie głową w wykonaniu Mauridesa. Dobre, ale minimalnie niecelne.

3

Niezłe dośrodkowanie Josue w pole karne z rzutu wolnego, ale też dobrze wybita piłka.

2

I już szybko brzydki faul Justiniano na Carlitosie. Na razie bez kartki.

1

20:33

Przez ten pokaz pirotechniczny i dym mecz nieco opóźniony.

20:30

Na trybunach mecz przyjaźni.

20:27

Obie drużyny na murawie. Za kilka chwil początek spotkania.

20:07

Skład Legii: Tobiasz - Johansson, Augustyniak, Jędrzejczyk, Mladenović - Slisz - Wszołek, Josue, Kapustka, Pich - Carlitos.

20:07

W bramce Radomiaka wypożyczony z Legii Gabriel Kobylak. Warszawiacy zrezygnowali nawet z opłaty, jaką mieli uiścić rywale, by zawodnik mógł zagrać przy Łazienkowskiej.

20:05

Skład Radomiaka: Kobylak - Grzybek, Rossi, Justiniano, Abramowicz - Alves, Nascimento, Cele - Pik, Maurides, Machado.

20:04

Po siedmiu meczach Legia ma 14 punktów, Radomiak o trzy mniej.

20:03

Radomiak do niedawna też był w znakomitych nastrojach. Zespół Mariusza Lewandowskiego miał serię trzech zwycięstw z rzędu z Jagiellonią (2:1), Lechią (4:1) i Zagłębiem Lubin (1:0). Przed tygodniem Radomiak przegrał jednak z Koroną Kielce (0:2).

20:01

Legioniści podchodzą do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach. Warszawiacy nie przegrali od ponad miesiąca, a ostatni raz zdarzyło im się to w wyjazdowym meczu z Cracovią (0:3). Później jednak Legia wygrała z Piastem (2:0), Widzewem (2:1), Stalą Mielec (1:0) i awansowała w Pucharze Polski. W lidze straciła tylko punkty w meczu z Górnikiem Zabrze (2:2).

20:00

Gospodarze grają dzisiaj o pozycję lidera ligi. Jeśli zespół Kosty Runjaicia pokona Radomiaka, to przynajmniej do poniedziałku wskoczy na 1. miejsce w tabeli. Tego dnia Wisła Płock podejmie Górnika Zabrze.

19:59

Dobry wieczór, państwu. Zapraszamy na relację na żywo z meczu 8. kolejki ekstraklasy. Legia Warszawa podejmie Radomiaka Radom. Początek o 20:30.