Radomiak
6'
6' Bartosz Kapustka
26'
26' Yuri Ribeiro za Patryk Kun
45'
45' Juergen Elitim
45'
45' Yuri Ribeiro
14'

14' Bruno Jordao za Christos Donis
19'

19' Bruno Jordao
27'

27' Damian Jakubik
49'
49' Marc Gual
54'
54' Jurgen Celhaka za Steve Kapuadi
75'
75' Radovan Pankov
83'
83' Filip Rejczyk za Josue
84'
84' Jan Ziolkowski za Artur Jędrzejczyk
84'
84' Wojciech Urbanski za Marc Gual
66'

66' Lisandro Semedo
70'

70' Michał Kaput
73'

73' Vagner
75'

75' Lisandro Semedo
77'

77' Peglow za Vagner
79'

79' Luka Vuskovic
82'

82' Peglow
84'

84' Leandro za Rafał Wolski
84'

84' Luizao za Michał Kaput
84'

84' Guilherme Zimovski za Lisandro Semedo

Relacja z meczu Legia Warszawa - Radomiak

19:35

Śląsk trzy punkty - pozostałe sześć ekip z czołówki zero. Jutro swój mecz rozegra jeszcze rozbita Pogoń. Tak wygląda 31. kolejka Ekstraklasy.

19:32

Jeden celny strzał Legii przez cały mecz. I to jeszcze, gdy grali w 11.

90  + 3'

KONIEC! 0:3! FESTIWAL GWIZDÓW!

90  + 1'

Doliczone dwie minuty.

84

Rzuca ręcznik Goncalo Feio. Na murawie pojawiaja się młodzi gracze: Filip Rejczyk, Jan Ziółkowski i Wojciech Urbański.

80

Huknął z dystansu Luka Vusković. Jeszcze drobny rykoszet o Jędrzejczyka, ale Hładun pokonany! 3:0!

79

VUSKOVIĆ! 3:0! NOKAUT! TO JEGO NOKAUT RADOMIAKA NA LEGII!

78

Tak padł pierwszy gol.

79

Ponad 26 tysięcy widzów na stadionie w Warszawie.

75

Żółta kartka dla Pankova.

74

VAGNER! TO ON PAKUJE PIŁKĘ DO SIATKI! WCZEŚNIEJ Z KONTRĄ IDEALNIE RUSZYŁ BRUNO JORDAO!

73

2:0!!!!!!! WZOROWA KONTRA RADOMIAKA!

72

Wszołek zablokowany! Potem Josue z dystansu, ale Jakubik podbija piłkę na korner.

70

Michał Kaput żółta kartka. Powstrzymywał Wszołka niezgodnie z przepisami.

68

Morishita centruje do Wszołka! Z piłką mija się Majchrowicz, ale Wszołek obok bramki.

68

"Ku**a mać! Legia grać" - z trybun przy Łazienkowskiej.

66

Semedo przejął piłkę i ruszył w kierunku bramki. Zagrał klepkę z Vagnerem, wpadł w pole karne i oddał strzał między nogami Ribeiro. Dominik Hładun pokonany! Radomiak prowadzi w Warszawie!

66

GOOOOOOOOL! RADOMIAK! 1:0!

65

Centra w pole karne, ale tam tylko Gual. Nie miał szans dojść do piłki. Potem kolejny faul. Już 18. w tym meczu.

60

Kwadrans po przerwie za nami. W grze nie zmieniło się nic. Wciąż obie drużyny mają problem, aby wykreować sytuacje podbramkowe.

57

Gual głową! Minimalnie obok bramki. To był bardzo dobry strzał Hiszpana po dograniu Ribeiro.

56

Wolski centruje na dalszy słupek. Tam był Kaput, ale strzał głową wprost w Hładuna.

55

Strzał Kaputa z dystansu. Zablokowany i będzie rzut rożny.

54

Celhaka za Kapuadiego.

54

Znów Radomiak marnuje całkiem niezłą szansę na kontrę. Vagner fatalnie podaje.

52

Grzesik blokuje centrę Ribeiro. Rzut rożny. Leży gracz Radomiaka. Dostał w splot słoneczny,

50

Vagner z rzutu wolnego w trybuny.

49

Ruszył Jakubik środkiem po odbiorze piłki i faulowany przez Guala 30. metrów od bramki. Żółta kartka dla Hiszpana.

48

Kaput na wolne pole z lewej strony do Abramowicza, ale dośrodkowanie w ręce Hładuna.

46

Ruszyli!

18:41

Obie drużyny już na murawie. Za chwilę druga połowa.

18:38

Sytuacja z czerwoną kartką dla Kapustki.

18:28

Dwa celne strzały do przerwy - po jednym z obu stron.

45  + 5'

Przerwa. Bez bramek. Więcej kartek niż celnych strzałów - to najlepsze podsumowanie pierwszej połowy.

45  + 5'

Kartka też dla Ribeiro. Nie podoba się zachowanie graczy Legii sędziemu.

45  + 5'

Żółta kartka dla Elitima.

45  + 4'

Nie było faulu Josue na Vagnerze? Wściekli gracze Radomiaka, bo to byłaby kontra 3 na 2.

45  + 3'

Pankov centruje do całkowicie wolnego Guala, ale nad głową Hiszpana.

45  + 1'

Pięć minut doliczone.

45

Co teraz zrobił Wszołek?! Świetnie lewą stroną wypuścil go Josue, ale drybling Wszołka był fatalny zatrzymał go Rossi z dziecinną łatwością.

45

Ogromne problemy z wykreowaniem sytuacji mają obie drużyny. W przypadku Legii możemy znaleźć usprawiedliwienie w postaci czerwonej kartki.

43

Z drugiej strony długi wyrzut Abramowicza. W ręce Hładuna.

43

Rzut z autu dla Radomiaka na wysokości pola karnego Legii. Dośrodkowanie Jakubika, ale zatrzymane na Kapuadim.

38

Teraz trochę więcej miejsca miał Ribeiro, ale zepsuł podanie do Guala.

37

Ma spore problemy Legia, aby wykreować sobie sytuację strzelecką.

35

Semedo z dystansu. Celnie, ale Hładun nie miał problemów z odbiciem piłki. Wcześniej dobrze lewą stroną przedarł się Vagner.

33

Akcja Elitima ze Wszołkiem przeszła na lewą stronę. Ribeiro do Guala, ale strzał w boczną siatkę.

32

Ależ drybling Guala wzdłuż pola karnego, ale przegapił szansę na strzał i stracił piłkę.

30

Rzut wolny dla Legii po zagraniu ręką Semedo. Mogło być groźnie, bo dośrodkowanie Josue znalazło głowę Jędrzejczyka, ale ostatecznie piłka odbiła się od jednego z graczy Radomiaka.

29

Głębokie dośrodkowanie Josue, ale czujny jest Majchrowicz.

28

Morishita wywalczył korner dla Legii.

27

Żółta kartka dla Jakubika. Faul na Gualu.

26

Kontuzji mięśniowej nabawił się Patryk Kun. W jego miejsce wejściu Yuri Ribeiro.

24

Ależ błąd Jakubika, który stracił piłkę na rzecz Guala na własnej połowie. W dodatku ośmieszył go siatką, ale ostatecznie zablokował jego strzał. Następnie dobra kontra Radomiaka! Urwał się Semedo, dograł do Wolskiego, ale uderzenie na wślizgu niecelne.

24

Josue prosto w mur.

23

Dobra szansa na strzał z rzutu wolnego dla Josue.

22

To mogła być dobra szansa, bo Wolski miał sporo miejsca z boku pola karnego, ale podał wprost w ręce Hładuna.

20

Jan Grzesik również z dystansu, ale mocno niecelnie.

18

Żółta karta dla Bruno Jordao, który niedawno pojawił się na murawie.

17

Rafał Wolski zablokowany. Korner.

16

Dobre wyjście Radomiaka spod pressingu, ale akcja straciła na tempie na połowie Legii. Strzał z dystansu Jakubika, ale "jedynie postraszył gołębie na stadionie".

16

Za mocne podanie do Morishity od Pankova. Wciąż to Legia dłużej utrzymuje się przy piłce.

14

W jego miejsce Bruno Jordao.

13

Faulowany przez Kapustkę Chrstos Donis nie jest w stanie grać dalej.

11

Vagner z dystansu! Mocno, ale niecelnie.

9

Zderzył się Rossi z Pankovem. Obaj leżą na murawie.

9

Pankov głową, ale mocno niecelne.

8

Mocno ta sytuacja skomplikuje sytuacje Legii. Ale mają teraz korner.

7

Hm, trudno uznać jednoznacznie jaką sędzia powinien podjąć decyzję.

6

Jarosław Przybył podjął decyzję CZERWONA KARTKA DLA BARTOSZA KAPUSTKI!

6

VAR! Jarosław Przybył ogląda atak Bartosza Kapustki.

5

Długa przerwa w wyniku kontuzji jednego z graczy Radomiaka.

3

Josue z dystansu! Broni Majchrowicz. Łatwa interwencja.

3

Abramowicz z łatwością odebrał piłkę Morishicie, ale Radomiak ma problem, aby wyjść z własnej połowy.

3

Początek bardzo spokojny. Legia wymienia podania między stoperami. Radomiak w niskim pressingu.

2

Na piątkę z tyłu jest ustawiony dzisiaj Radomiak.

1

Zaczęli!

17:28

Obie drużyny wychodzą na murawę. Arbitrem głównym dzisiejszego meczu jest Jarosław Przybył.

17:26

Jesienią w Radomiu Legia wygrała 1:0.

17:25

Od Radomiaka więcej bramek w tym roku stracił jedynie ŁKS.

17:21

Legia notuje passę sześciu meczów bez porażki, ale w tym aż trzy to remisy. Natomiast Radomiak trzy ostatnie mecze przegrał.

17:19

W Legii natomiast brakuje przede wszystkim Rafała Augustyniaka, który w ostatnim meczu doznał kontuzji kostki.

17:18

Dzisiaj w składzie Radomiaka na pozycji fałszywego napastnika Rafał Wolski. Nastąpiła również zmiana w bramce, lecz na skutek zapisów kontraktowych. Wypożyczony z Legii Gabriel Kobylak nie może zagrać przeciwko swojemu macierzystemu klubowi. W jego miejsce Filip Majchrowicz.

17:16

Skład Radomiaka: Majchrowicz - Jakubik, Rossi, Vusković, Grzesik - Kaput, Donis, Abramowicz, Semedo, Vagner - Wolski.

17:15

Skład Legii: Hładun - Pankov, Jędrzejczyk, Kapuadi - Morishita, Elitim, Kapustka, Kun - Josue - Gual, Wszołek.

17:14

To bardzo istotny mecz dla obu ekip, albowiem praktycznie cała ligowa czołówka - oprócz Śląska Wrocław - potraciła punkty w ten weekend. Dzięki temu Legia w przypadku zwycięstwa wskoczy na trzecie miejsce i zbliży się do liderującej Jagiellonii na trzy punkty. Natomiast Radomiak wciąż walczy o utrzymanie. Jego przewaga nad Koroną wynosi trzy punkty.

17:11

Dzień dobry! Czas na ósme starcie w 31. kolejce Ekstraklasy. O godz. 17:30 zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego meczu Legia Warszawa - Radomiak Radom.