8' Tomas Pekhart
35'

35' Joseph Colley
71'
71' Bartlomiej Ciepiela za Maciej Rosołek
85'
85' Josue
90'
90' Lirim Kastrati za Paweł Wszołek
90'
90' Mateusz Wieteska
90'
90' Kacper Skibicki za Josue
56'

56' Dor Hugy za Piotr Starzyński
73'

73' Mateusz Młyński za Momo Cisse
77'

77' Dor Hugy
79'

79' Konrad Gruszkowski
88'

88' Nikola Kuveljić za Enis Fazlagic
89'

89' Michal Skvarka za Stefan Savić
89'

89' Jan Kliment za Zdenek Ondrasek
90'

90' Michal Frydrych
90'

Relacja z meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków

90  + 10'

Po końcowym gwizdku Michal Frydrych obejrzał czerwoną kartkę za rzucenie piłką w kierunku arbitra

90  + 10'

Kiedyś byłby to mecz o mistrzostwo kraju, dziś Legia Warszawa i Wisła Kraków walczą o utrzymanie. I choć poziom spotkania nie był wysoki, to emocji nie brakowało. W końcówce spotkania Wisła zdołała wyrównać po kontrowersyjnej bramce, ale w doliczonym czasie gry zwycięstwo Legii 2:1 zapewnił Mateusz Wieteska.[s][/s]

90  + 3'

GOOOOOOOOOL! WIETESKA! LEGIA NA PROWADZENIU!

89

Sokołowski zbyt długo zwlekał z podaniem i stracił okazję do dobrego zagrania

88

Biegański! Co za parada po strzale główką Wieteski!

79

GOOOOOOOOOOOOL! COŚ NIEBYWAŁEGO! FATALNY BŁĄD MISZTY, KTÓRY WYPUŚCIŁ PIŁKĘ Z RĄK, A GRUSZKOWSKI Z NAJBLIŻSZEJ ODLEGŁOŚCI SKIEROWAŁ JĄ DO SIATKI.

76

Hugi ogląda żółtą kartkę za przewinienie na Wszołku

74

Piłka trafia pod nogi Wieteski! Stoper Legii jednak kiksuje w dogodnej sytuacji. Kopnął wysoko nad bramką

73

Schodzi Cisse, wchodzi Młyński

71

Schodzi Rosołek, wchodzi Ciepiela

69

Powiedzmy sobie szczerze: nie jest to zbyt ciekawy mecz. Brakuje klarownych okazji strzeleckich.

66

Joseu wrzuca piłkę w pole karne! Wiślacy się jednak bronią.

63

Rzut rożny nie przyniósł większego zagrożenia

62

Zablokowany strzał Wszołka! Będzie rzut rożny

60

Dośrodkowanie w pole karne! Mistrza łapie piłkę!

58

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Dużo walki środku pola.

56

Schodzi Starzyński, wchodzi Hugi

55

Błąd Żukowa! Traci piłkę! Wszołek miał świetną okazję, ale huknął tuż obok słupek

21:24

Wiśle przede wszystkim brakuje kreatywnych pomocników. Goście nie mają pomysłu, jak zaatakować

29

Starcie Rose'a z Cisse przy linii bocznej. Legionista wyraźnie ucierpiał, ale wszystko jest już w porządku

20

Co tu się dzieje! Najpierw fatalne pudło Ondraska, a chwilę później Biegański zatrzymał piłkę na linii bramkowej po strzale Wszołka! Wow!

8

Rosołek dośrodkowuje! Pekhart główkuje! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

20:24

W czwartek doszło do zmian w zarządzie Legii. Marcin Herra został wiceprezesem zarządzającym klubu. Będzie odpowiedzialny za cały obszar organizacyjny, komercyjny, komunikacyjny. Właściciel klubu Dariusz Mioduski nie zrezygnował z funkcji prezesa, ale oddał część dotychczasowych kompetencji.

20:23

Kibice Legii na tym meczu skupią się nie tylko na dopingu dla swojej drużyny. Ultrasi Legii zapowiedzieli happening. Ma to być symboliczne pożegnanie Dariusza Mioduskiego. Prezes Legii Warszawa jest w oczach kibiców głównym winowajcą ogromnej zapaści klubu.

20:17

Pierwszy gwizdek już o 20:30.

20:17

Piątkowe spotkanie pomiędzy Legią Warszawa - Wisłą Kraków będzie nietypowe, bowiem obie drużyny znajdują się w samym dole tabeli ekstraklasy. "Wojskowi" na ten moment z 19 punktami zajmują przedostatnie miejsce, natomiast "Biała Gwiazda" z 22 "oczkami" plasuje się na pierwszym bezpiecznym, 15. miejscu.