Wisła Płock Wisła Płock
  • Dusan Lagator (43') , Filip Lesniak (45')
Wisła Płock
7'
7' Artur Jędrzejczyk
10'
10' Filip Mladenović
16'
16' Bartosz Kapustka
40'
40' Filip Mladenović
18'

18' Jakub Rzeźniczak
35'

35' Kacper Rogoziński
43'

43' Dusan Lagator
45'

45' Filip Lesniak
46'
46' Artem Shabanov za Paweł Wszołek
49'
49' Luquinhas
77'
77' Kacper Kostorz za Rafael Lopes
80'
80' Luquinhas
83'
83' Walerian Gwilia za Andre Martins
83'
83' Kacper Skibicki za Luquinhas
85'
85' Szymon Włodarczyk za Bartosz Kapustka
46'

46' Mateusz Lewandowski za Kacper Rogoziński
46'

46' Luka Susnjara za Patryk Tuszyński
71'

71' Angel Garcia
80'

80' Torgil Oewre Gjertsen za Damian Rasak

85

Schodzi Kapustka, wchodzi Szymon Włodarczyk.

82

Kapustka trafił w słupek!

80

GOOOOOOOOL! Kolejne trafienie Luquinhasa!

78

Schodzi Lopes, wchodzi Kostorz

77
74

Zbozień sfaulował Luquinhasa

72

Niebezpieczny strzał z rzutu wolnego Bartosza Slisza!

69

Żółtą kartkę zobaczył Angel Garcia

67

Słabiutka główka Lopesa

65

Martins wrzuca w pole karne! Ależ pudło Jędrzejczyka! Co za kiks...

49

Kapustka posyła świetne podanie do Luquinhasa, a ten z kilku metrów pokonuje bramkarza! GOOOOOOOOOL!

46

Nowa połowa i nowe składy. Za Wszołka trener Michniewicz wpuścił Szabanowa. Zmiany też w Wiśle. Za Tuszyńskiego i Rogozińskiego trener Sobolewski postawił na Susnjarę oraz Lewandowskiego

15:54

Ruszyła druga połowa

15:49
15:47

Koniec pierwszej połowy! Fantastycznej połowy, w której padło aż pięć bramek. Legia prowadziła 3:0, ale moment dekoncentracji obrońców stołecznego klubu został wykorzystany przez Wisłę.

45  + 2'

Bramka Leśniaka, któremu ładnie asystował Rogoziński! Co za mecz! Wisła dwa, Legia trzy!

45

Wszołek zablokowany!

43

Co za riposta! Wisła zdobywa bramkę! Lagator okazał się najsprytniejszy w zamieszaniu w polu karnym! Choć Mistrza popisał się dwoma dobrymi interwencjami, to przy dobitce nie miał szans

41

Lopes strzela głową! Kamiński wybija piłkę, która spada pod nogi Mladenovicia!

38

GOOOOOOOOOOOL! LEGIA NOKAUTUJE RYWALA! MLADENOVIĆ!

38

Tuszyński złapany na spalonym

37

Mecz zaczyna nudzić...

34

Rogoziński zobaczył żółtą kartkę za przewinienie na Mladenoviciu, który wyraźnie ucierpiał

23

Kapustka strzela! Piłka odbija się od Urygi, a następnie Kamiński wybija piłkę na rzut rożny

15

Mladenović zagrywa w pole karne do Kapustki, który przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i pokonuje bramkarza! GOOOOOOOL!

12

Kolejne akcje Legii, najpierw piłka wybita, a potem próba ekwilibrystycznego uderzenia piętą w powietrzu Wszołka ponad bramką.

10

GOOOOOL! Paweł Wszołek wywalczył, Filip Mladenović strzelał i trafił! 1:0 dla Legii!

10

RZUT KARNY! Faulowany w polu karnym Wisły Płock Paweł Wszołek!

8

Żółta kartka dla Artura Jędrzejczyka. Brutalny faul obrońcy Legii tuż po podaniu Wisły Płock na wolne pole przed polem karnym. Tam był jednak spalony i poza żółtą kartką jeszcze rzut wolny dla warszawian.

6

Legia wymienia podania na własnej połowie.

4

Rzut rożny dla Wisły Płock po nieudanym wybiciu jednego z obrońców gospodarzy. Ale niewykorzystany i piłka wybita.

3

Łatwa strata Mladenovicia na lewej stronie, aut dla Wisły Płock na połowie Legii.

1

Spotkanie rozpoczęte!

14:59

Obie drużyny już na boisku.

14:58

Warto wspomnieć, że Wisła Płock ma passę 4 wygranych z rzędu w lidze.

14:53

Legia przystępuje osłabiona do tego starcia, bo nie m.in zagra najlepszy strzelec ekstraklasy, Tomas Pekhart.

14:52

Obecnie ekipa Michniewicza traci dwa punkty do zespołu Kosty Runjaicia.

14:43

Legia w przypadku wygranej awansuje na pozycję lidera, ponieważ Pogoń wczoraj przegrała 1:2 z Wisłą w Krakowie.

14:42

Dzień dobry! Zapraszamy na mecz Legia Warszawa - Wisła Płock w 18. kolejce ekstraklasy.