29' Dusan Lagator
31'

31' Piotr Tomasik
56'
56' Josip Juranović za Bartosz Slisz
76'
76' Artur Jędrzejczyk za Kacper Skibicki
80'
80' Luquinhas za Ernest Muci
81'
81' Tomas Pekhart za Maciej Rosołek
81'
81' Filip Mladenović za Joel Abu Hanna
82'
82' Artur Jędrzejczyk
46'

46' Dominik Furman za Dusan Lagator
65'

65' Marko Kolar za Mateusz Szwoch
72'

72' Damian Warchoł za Patryk Tuszyński
78'

78' Luka Susnjara za Rafał Wolski
78'

78' Radosław Cielemęcki za Dawid Kocyła

Relacja z meczu Legia Warszawa - Wisła Płock

90  + 5'

Za dzisiaj dziękujemy, dobranoc!

21:55

Legia wygrała z Wisłą Płock 1:0, mimo że Michniewicz dokonał aż 11 zmian w składzie. We wtorek mistrzowie Polski zagrają z Florą Tallin w rewanżowym meczu 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

90  + 5'

KONIEC MECZU!

90

Pięć minut doliczonych.

88

Poprzeczka uratowała Legię po uderzeniu Cielemęckiego!

82

Kartka dla Jędrzejczyka.

80

Pekhart, Luquinhas, Mladenović za Muciego, Rosołka i Hannę.

78

Susnjara i Cielemęcki w miejsce Kocyły i Wolskiego.

76

Jędrzejczyk w miejsce Skibickiego.

75

Dośrodkowanie Furmana i niecelny strzał głową Rzeźniczaka.

73

Mocny i niecelny strzał Rosołka.

72

Warchoł za Tuszyńskiego.

70
69

Znakomita szansa przed Mucim! Albańczyk był sam na 12. metrze, miał mnóstwo miejsca, ale uderzył obok bramki!

67

Celne uderzenie Rasaka z dystansu, ale znów dobrze interweniował Tobiasz.

66

Mocne uderzenie Kocyły sprzed pola karnego, ale dobrze interweniował Tobiasz.

64

Kolar w miejsce Szwocha.

61

Wygląda na to, że z legionistą wszystko w porządku.

59

Uraz Abu Hanny w starciu z Rzeźniczakiem.

56

Juranović w miejsce Slisza.

52

Niecelne uderzenie Lagatora.

50

Minimalnie niecelne uderzenie Szwocha sprzed pola karnego.

48

Furman za Lagatora.

46

Początek drugiej połowy.

45

Przerwa. Na razie 1:0 dla Legii po genialnym uderzeniu Muciego.

45

Niecelne uderzenie Szwocha.

42

Uderzenie głową Rzeźniczaka i dobra interwencja Tobiasza.

40

Dobre dośrodkowanie Abu Hanny, ale równie dobrze interweniował Kamiński, który pewnie złapał piłkę.

37
36

Niecelne uderzenie Skibickiego z dystansu.

34

Kartka dla Nawrockiego.

34

Gol Muciego zdecydowanie wytrącił Wisłę z uderzenia.

31

I kartka dla Tomasika.

30

Kartka dla Lagatora.

29

Muci zszedł do środka, minął Rasaka i genialnym uderzeniem z dystansu dał prowadzenie Legii! Co za strzał!

28

ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 1:0 DLA LEGII! CO ZA GOL MUCIEGO!

25

Spadło tempo spotkania. Wciąż jednak możemy mówić o przewadze Wisły Płock, która wykrystalizowała się w ostatnich minutach.

21

Ładna akcja Legii. Lopes zagrał szeroko do Skibickiego, ale do jego dośrodkowanie nie doskoczył Muci.

17

Doskonałe, prostopadłe podanie Muciego do Lopesa, ale Portugalczyk nie zdołał opanować piłki.

14

Nawrocki wybił piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Tuszyńskiego!

13

Dobre dośrodkowanie w pole karne Legii, ale do piłki nie zdążył Tuszyński.

12

Celne, ale nie najlepsze uderzenie Rosołka.

11

Na razie Wisła nie wygląda na zespół, który za wszelką cenę chciał wykorzystać eksperymentalny skład Legii. Optyczna przewaga gospodarzy.

8

Katastrofalne dośrodkowanie Muciego z prawej strony boiska.

5

Slisz zdecydował się na strzał z dystansu. Ale był on bardzo słaby i bardzo niedokładny.

3

Pierwsza szansa dla Wisły. Tuszyński podał "krzyżakiem" do Kocyły, ale uderzenie tego zostało zablokowane.

1

19:59

Obie drużyny już na murawie. Początek meczu już za chwilę.

19:50

Legioniści wspierają dziś kontuzjowanego Bartosza Kapustkę.

19:49

Skład Wisły: Kamiński - Zbozień, Rzeźniczak, Krivotsyuk, Tomasik - Tomasik, Rasak - Szwoch, Wolski, Kocyła - Tuszyński.

19:48

Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Muci, Josue, Lopes - Rosołek.

19:47

Dziś Legia Warszawa w bardzo eksperymentalnym składzie. Czesław Michniewicz przyznał, że zespół ma już z tyłu głowy wtorkową rywalizację z Florą Tallin w eliminacjach Ligi Mistrzów.

19:46

Dzień dobry, państwu! Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1. kolejki ekstraklasy, w którym mistrz Polski, Legia Warszawa podejmie Wisłę Płock.